Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se cuti o ruskoj bratskoj pomoci od milijardu dolara?  (Pročitano 12507 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ali kako moze proci i medijima i javnosti i vlasti da tako naglo ucute.
Ево ти тема о томе
http://forum.burek.com/misko-lopove-t475748.html
На Психологији је, и ради се о томе да нема револта међу људима, упркос очигледном лоповлуку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
ne razumem zasto cekas "rusofile" i jeli moguce da ti ne razumes da nije u pitanju od koga su pare dobijene, vec je u pitanju gde su pare. Da nam je gospodja dramaturg donela donaciju Azerbejdzana u vrednosti od milijarde evra i ona bi nestala, i Nemci da su dali, nestala bi. Da je doso svaba sa boljom ponudom da kupi Nis, i to bi nestalo. Pa kolike su pare ulozili u Sartid, pa je puko, pa u JuEs Steel pa je puko, pa u visoku  jebenu pec pa su je ugasili. Sve neko stavio u dzep i pojeo vuk magarca. Nikakve veze nemaju rusi i rusofili sa tim. To sto nas predsednik rukom mije rusku ruku, to nije zato sto se vole i salju ljubavna pisma jedni drugima, vec zato sto su podelili kesh a imaju odlicno pokrice- (nepostojece) dobre odnose dve drzave, klasicno mazanje ociju narodu. Ali opet nema tu Rusija nikakvog perteranog uticaja, ova ovde vlast je ta koja treba da isiba iz fotelje.  I opet ista prica se vrti, ne valjaju pa ne valjaju. Ja ne znam kako nam se vise nije smucilo da o ovome pisemo  Smile
Nije to tupljenje. To je cinjenica. nasli rusi nacina da se i oni oblizu zapadnim parama od glupih srba, pa daj cementa, uzmi ono sto im daje mmf i nazovi to bratskom pomoci.
Jel tu neko nesto tupi? Ili nije tako? Mozda ja ne razumem?
Evo tebi 200 miliona al da mi vratis milijardu i kupis malo cementa i gvozdja, jer drugo nema da ti dam.

Evo zasto se cuti.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
meni je sve jasno, samo mi jedna stvar nije jasna, a ona sadrzi i rec "revolucija" u sebi. A znam i odgovor na to i on sadrzi rec "picke" u sebi. I sta vise da pisem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
meni je sve jasno, samo mi jedna stvar nije jasna, a ona sadrzi i rec "revolucija" u sebi. A znam i odgovor na to i on sadrzi rec "picke" u sebi. I sta vise da pisem  Smile
Svaka revolucija dovodi jos gore na vlast.
Jedino su to englezi shvatili. Kromvel je sam rekao da sa takvim parlamentom moze samo da place.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Koliko mi je poznato nije u pitanju pomoc nego kredit s tim da bi morali da uzimamo njihovu robu.
Em bi se zaduzili,em vracali glavnicu i kamate ,em bi se neki odavde ovajdili od tog kredita.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Koliko mi je poznato nije u pitanju pomoc nego kredit s tim da bi morali da uzimamo njihovu robu.
Em bi se zaduzili,em vracali glavnicu i kamate ,em bi se neki odavde ovajdili od tog kredita.
Disproporcija medijske propagande, sa sadasnjom cutnjom je ocigledna.
Ovo sto ja pisem je vise prozivanje medija nego sta se u stvari desava. nema tog kredita bez interesa inace ne bi funkcionisala citava planeta. Nema te pomoci bez uzvracenih uslova, ma ko da je.
Medijska igra na tupavu balvaniju, rulju koja se odusevljava, podivlja od srece pa zavlacenje nekih licnih racunica.
Kladim se da neka ujdurma sa nekom ponovnom podrskom bi odnela u zaborav predjasnji kredit i ponovo bi se videla majmunisanja tipa rusiiiiii.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
Koliko mi je poznato nije u pitanju pomoc nego kredit s tim da bi morali da uzimamo njihovu robu.
Em bi se zaduzili,em vracali glavnicu i kamate ,em bi se neki odavde ovajdili od tog kredita.
Disproporcija medijske propagande, sa sadasnjom cutnjom je ocigledna.
Ovo sto ja pisem je vise prozivanje medija nego sta se u stvari desava. nema tog kredita bez interesa inace ne bi funkcionisala citava planeta. Nema te pomoci bez uzvracenih uslova, ma ko da je.
Medijska igra na tupavu balvaniju, rulju koja se odusevljava, podivlja od srece pa zavlacenje nekih licnih racunica.
Kladim se da neka ujdurma sa nekom ponovnom podrskom bi odnela u zaborav predjasnji kredit i ponovo bi se videla majmunisanja tipa rusiiiiii.
Нигде русофила, али изгледа русофоби никад не спавају!
Dogovoren ruski kredit       Štampaj
06. decembar 2009. 12:59  (Izvor:Tanjug)

Predsednik Vlade Srbije Mirko Cvetković izjavio je da je sa Ruskom Federacijom načelno dogovoren kredit za budžet od 200 miliona dolara, ali da to još nije formalizovano.  Kredit će nam biti odobren uz kamatu koja je trenutno oko 3,6 odsto. To je najniža kamata, ako se isključi ona koju dobijamo od Svetske banke ili EU, rekao je Cvetković u intervjuu za današnje "Novosti".  Premijer Cvetković je naveo da javni dug, odnosno dug države, čini 31,6 odsto bruto domaćeg proizvoda (BDP) i da je u to uračunata i stara devizna štednja, pa, zapravo, dug države prema inokreditorima čini oko 20 odsto BDP.   Međutim, ukupan spoljni dug čini 72,2 odsto BDP, jer obuhvata i zaduženja srpskih firmi kod inostranih kreditora.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=48416&Itemid=26
Опака је болест та русофобија. Лечих је, и никад не излечих
русофобија
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 00:57:52 od Persona grata »
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Nazalost pojedincu u ovoj drzavi samo ostaje da proziva medije bez konkretnog rezultata.
I ova vlast pokusava da igra na kartu nekakvog srpsko - ruskog prijateljstva pokusavajuci na taj nacin da pridobije glasace medju ljudima koji slepo veruju u to prijateljstvo.
Kada bi se upola manje kralo ne bi nam trebali nikakvi krediti ili pomoc sa strane.
Kada bi upola suzbili korupciju i doneli normalne i svima prihvatljive zakone privukli bi ozbiljne svetske igrace da ulazu u Srbiju.
Kada bi oduzeli nezakonito stecenu imovinu od privatizacije i ulozili je u profitabilne poslove brzo bi postali ekonomski lider na Balkanu.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 01:01:58 od necudavamkazem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Који си ти русофоб, Шкорпионе...  Smile  Smile

Којим западним парама да се оближу? ММФ?!?
Мислиш да запад не контролише како се овде троше паре.
Сваки евро који су нам дали се на овај или онај начин вратио њима а нама остали дугови.
Сваки западни кредит је био условљен и контролисан.

Кинези су нам дали кредит за мост, али њихове фирме да граде мост.
Руси су нам дали кредит, али њихове фирме да граде метро или шта већ.

Кредитор контролише трошење новца и то је нормално.
Него су сада само Руси проблем.

Ево на пример нови висећи мост у Београду који гради PORR финасисрају пола-пола, Град Београд и EBDR (Европска банка за обнову и развој), уместо тог моста је могло неколико обичних да се изгради, дакле кредит од EBDR није био ни потребан, али реци ти градској власти....

Зашто EBDR није дао кредит да Мостоградња уради мост за 6 пута мање пара него су нам дали кредит уз услов да западна фирма "гради" мост...

Иначе ако ти није јасно зашто се ћути о кредиту ја ћу ти рећи. Не дозвољавају "браћа" западњаци да кредит узимамо од било кога другог осим њих. Зар ниси пратио медијску хистерију на Б92 и Блиц-у поводом овог руског кредита како смо презадужени, како руски кредит не треба узимати, гувернер Јелашић се лично укључио у кампању...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 02:33:41 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Shkorpion nisi se informisao, taj kredit ce ici za izgradnju puteva i ne mogu da se setim za sta ce ostali novac da se potrosi, mislim da su i u novinama i na TV rekli za sta ce se iskoristiti novac.

To je kredit sa jako malom kamatom za razliku od brace sa zapada koji nam oderu kozu kad nam daju kredit.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.