Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:02:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto sam banovan?  (Pročitano 1079 puta)
29. Avg 2010, 17:31:49
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0
mob
SonyEricsson K750i
Hocu objasnjenje, ali od nekog ko nije Shone83. Prosli put je odgovorio sa "logicno je da ti ja odgovorim, jer sam te ja banovao". E pa nije logicno. To bi znacilo da moderator moze da me banuje zbog bilo cega i da mu niko ne moze nista. Evo novog screenshota (imam i stari nego me mrzi da ga trazim). Ako hocete, moze i stari.



Decko sve gleda kao "privatne poruke". Sta hoce, da pisem o tome kako je lepo vreme? I ja samo prokomentarisem kako je chat samo za admine (nazalost mislim da ce vecina igraca da se slozi sa mnom), i - ban! Bez opomene naravno. Pa jel njegov forum?

Voleo bih da neko iznad njega pogleda ovo, jer je poceo da terorise sve nas ovamo. Znam ljude koji nece ni da igraju ako ga vide na chatu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
meni je rekao to "logicno je da ti ja odgovorim jer sam te ja i banovao"  Smile
da nije glupo bilo bi smijesno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Nokia 
i mene banuje bez mnogo razloga... jedna slucajna poruka i cao.... on je admin koji daje najmanje price
IP sačuvana
social share
Jaci sam od sudbinee, mogu samo da me mrze oni sto me ne volee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Nokia 
hahahahaha za sta te on banovao.... strasno
IP sačuvana
social share
Jaci sam od sudbinee, mogu samo da me mrze oni sto me ne volee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:02:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.