Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto razvod mora ponekad biti baš toliko prljav?  (Pročitano 8186 puta)
29. Jul 2008, 17:00:34
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
Postoje civilizovani razvodi, manje civilizovani razvodi, a postoje i oni koji su planirani da unište "neprijatelja". Ukoliko postoji neki debeo razlog, čak su i oni donekle razumljivi, ali, zašto se takve stvari dešavaju bez tog "debelog" razloga?

I, šta kada se tako nešto i desi? Kako da ponižena strana nastavi svoj život? Tražeći grešku kod sebe do kraja života? Ili je dovoljno kazati "sra*ja se dešavaju..." i nastaviti dalje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
u kom smislu ponizena strana  Smile
ne mozemo znati sta se sve to desavalo dok ne ispricas...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
u kom smislu ponizena strana  Smile
ne mozemo znati sta se sve to desavalo dok ne ispricas...  Smile

Kada žena prevari muža takoreći javno, iz inata, i to sa osobom koja je i mentalno, i intelektualno i psihički i na sve ostale načine kilomatrima iza muža, i kada žena nakon toga krene da sve to trijumfalno prezentuje svima u okolini, bez imalo ustručavanja, a sve sa namerom da uništi muža po svim snovama...

Njen razlog za to je - Ne postoji razlog, eto, tako sam htela...

Sve to je dovoljno nadrealno i šokantno da ja uopšte ne znam na koji način da odgovorim na to... Naravno, od tog momenta nije više sa nama (sve se to inače dešavalo i pred očima našeg 14-to godišnjeg sina)... Ja pokušavam da pronadjem, makar sitnicu, koja je bila povod tome...ali ne uspevam. Porodičan sam čovek, u kafane ne idem, ne pijem, sav novac donosim kući, nisam je prevario, u svim kućnim pposlovima sam se dopunjavao sa njom (radila je po smenama), sve je to izgledalo normalno, kao i svaki prosečan srpski brak...Finansijski pristojno stojimo, nije nikada bilo trzavica o tome kako platiti račune, kako uzeti ovo ili ono, kako udovoljiti malom...Sve je to delovalo normalno, čak i obećavajući, na neki način smo bili i uzor mnogima oko nas...I onda trenutak ludila... I pitanje - zašto?

Kako bi se (da napravim neko poređenje)Bred Pit osećao kada bi tek sa TV-a, novina, interneta saznao da ga Andjelina vara sa čovekom sa kojim je odjednom beskrajno srećna i bez koga ne može da živi, a da se taj čovek zove - Nikola Šećeroski (bez ikakve uvrede njemu)...

I, sve se to dešava u maloj sredini, gde svi sve i svakog znaju...i u kojoj treba da ostanem da živim i dalje...i sve to nakon 14,5 godina braka...

I ovo pisanje mi je dovoljno teško, teško mi je i da ustanem i odem medju ljude...napisao sam sve ovo jer mi je sada lakše. Prednost interneta je što niko ne mora da zna o kome se radi, a neko će te ipak saslušati...Možda i popričati sa tobom...ili i posavetovati...

Sasvim je moguće da ovaj primer nije jedini, takve stvari se verovatno dešavaju, ali, kao razumnom čoveku nejasno mi je ZAŠTO? Šta se to može desiti u nečijoj glavi da se odluči za ovakvu osvetu...koja i nije osveta, jer ne postoji prethodni "zločin"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Mozda ima koji centimetar vise u gacama...  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2008, 19:11:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Njen razlog za to je - Ne postoji razlog, eto, tako sam htela...
Da bi uradila tako nesto mora imati debeo razlog. A koji, to samo ona zna.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 
Mozda ima koji centimetar vise u gacama...  Smile

Glup razlog do bola(bez uvrede @ Anea),ako je bas to u pitanju.Mada ne vjerujem da se radi o tome.A nemam ni bilo kakvu ideju sta bi moglo biti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, muskarci i zene svrljaju iz istog razloga... zbog seksa...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Uvek tu postoji neki dublji motiv, narocito u ovo slucaju, jer je u pitanju brutalna prevara...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 
Pa, muskarci i zene svrljaju iz istog razloga... zbog seksa...

Ok,to stoji ali samo djelimicno.Jer postoji mali milion teorija zasto svrljaju i muskarci i zene.Iako licno ne odobravam prevaru u vezi/braku,ova prevara "mora" imati neki dublji razlog ili motiv jer je nacin na koji je uradjena zaista odvratan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
Mozda ima koji centimetar vise u gacama...  Smile

To bih i mogao nekako da podnesem...jel...pošto je to prilično česta pojava...Moj ego bi možda bio povredjen, ali, život ide dalje...Mogao bih da podnesem i da se radi o nekoj faci, ili lovatoru, ili...Ali, ne mogu da podnesem sve ono što je nastalo nakon toga. Ne sećam se niti jednog mog postupka koji bi zaslužio ovako nešto...

Dakle, privremeno ne ulazim u razlog prevare, nego pokušavam da shvatim zašto se desilo sve ono nakon toga... Mislio sam da nakon više od 14 godina braka (čim je toliko trajao, znači da i nije bio baš toliko loš) imam pravo da znam...

Za Aneu: Ne verujem da ima viška.....
« Poslednja izmena: 29. Jul 2008, 21:05:46 od doolitle »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.