Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto razvod mora ponekad biti baš toliko prljav?  (Pročitano 8187 puta)
Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia luna
 A mene zanima nesto drugo. Odlucila sam da se razvedem, sporazumni ne dolazi u obzir. Nemamo zajednicku imovinu, zivimo u mom stanu, na porodiljskom sam, on nije prijavljen. Razgovarali smo o razvodu, on mi preti kako ce mi uzeti dete, kako ce mi napraviti pakao od zivota, pretnje neke strasne. On smatra da sa parama moze da sredi stvar, tacnije da ostvari svoje pretnje... Tuzne je sve to, pocnes sve lepo, super vam je, delite iste stavove po pitanju mnogih stvari, a onda se uzmete, dodje dete i sve ode u q... Postao je neprepoznatljiv, cak ni bleda senka onoga sto je nekada bio. Dete ima samo 6 meseci, ali kada malo razmislim o svemu, bolje ranije nego kasnije, sta ja znam... Kako ide ta procedura oko razvoda, koliko bi sve to moglo da me kosta (makar okvirno). I kolika je mogucnost da on stvarno muvanjima na sudu meni uzme dete, da li je to uopste moguce obzirom na njegovu starost?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Prvo treba da nađeš advokata, da se raspitaš u centru za socijalni rad bez davanja svojih podataka i da se raspitaš u nekoj od organizacioja koje pružaju pomoć ženama. Koliko ja znam ako nije prijavljen ti njega uvek možeš udaljiti iz stana. Od podnošenja zahteva za razvod do razvoda postoji godinu dana perioda pomirenja u kome supružnici žive odvojeno. Po sadašnjem važećem zakonu ti si mnogo bolje zaštićena izuzev ako imaš neku manu koja te čini psihički nesposobnom za materinstvo. Pretpostavljam da je nemaš. Možda ne bi bilo loše da nađeš i nekog prijatelja-rođaka koji može da mu uputi ponudu koja se ne može odbiti. A ponuda bi bila da mora biti fin i da ne sme ni da misli o nasilju ili otimanju deteta.

Ono što bih te pre razvoda pitala. Da li ste pokušali da odete u braćno savetovalište. Nekad stvari mogu i da se poprave. Dete će uvek biti između vas i što su vaši odnosi gori dete će više patiti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
svaki razvod, barem po meni, bi trebao da se završi na lepim rečima i ..  Smile

Ako ne ide, ne ide .. Bože ljudi .. i da su deca tu .. jednostavno svako svojim putem i za svojom srećom .. ne vidim zašto bi bilo neke prljavosti i nekih polemika ili bilo čega.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia luna
Ono što bih te pre razvoda pitala. Da li ste pokušali da odete u braćno savetovalište. Nekad stvari mogu i da se poprave. Dete će uvek biti između vas i što su vaši odnosi gori dete će više patiti.

Ja sam mu predlozila da idemo u savetovaliste, kategoricno je odbio sa konstatacijom da mi nemamo nikakav problem jer ja sve umisljam. Iako se nekako potajno nadam, realno gledano - tu nema popravke. Sta se sve tu izdogadjalo, kakve su sve teske reci pale, kakve uvrede, sto na moj racun, sto na racun mojih roditelja, koji nas pritom izdrzavaju, ma strasno, tesko da je to nesto preko cega moze da se predje. Zivimo u mom stanu i on jednostavno nece da ode odavde, kaze da bi trebalo da dodju moj otac, stric, brat, pa da ga oni izbace, mnogo puta sam pokusavala da na miran nacin, razgovorom, dodjemo do nekog resenja, ali dzabe je sve to ako sam samo ja ta koja bi da stvari popravi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
on te ucenjuje, kratko i jasno  Smile

u citavoj toj prici mi nije jasno ko je potegao pricu o razvodu (ti, pretpostavljam) i da li on pristaje na tu soluciju (ne, pretpostavljam)
ako si ti ta koja inicira razvod, onda te on tom pricom o oduzimanju deteta plasi i ucenjuje, da bi ostao tu gde jeste.

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.