Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto razvod mora ponekad biti baš toliko prljav?  (Pročitano 8185 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Mali se, barem spolja gledajući, brže vratio u neko "normalnije" stanje od mene, puno su pomogli njegovi drugari sa kojima provodi vreme, ali vidim kod njega neke stvari koje ranije nisam. Odredjenu dozu ozbiljnosti i u razgovoru, i u radu. To je valjda posledica svega ovoga... Neke druge posledice (ako ih ima) će se pokazati kasnije...pretpostavljam..."

Mislim da ce njegovi drugari mnogo vishe chuti od "malog"..a, Ti si tu da ga pazish:)

sve naj i poz:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Sad mi tek nije jasno zašto je žena htela da te isprovocira. Ako sam dobro shvatila živite u iznajmljenom stanu, znači da cilj nije bio da te izbaci iz stana i ostane u njemu sa sinom. Možda je htela da zadrži sina za koga je znala da bi ostao uz tebe.

Ako su te iz Centra savetovali za oprez budi oprezan. Obezbedi sebi starateljstvo što pre i izvadi sinu nekakve identifikacione dokumente recimo pasoš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
Sad mi tek nije jasno zašto je žena htela da te isprovocira. Ako sam dobro shvatila živite u iznajmljenom stanu, znači da cilj nije bio da te izbaci iz stana i ostane u njemu sa sinom. Možda je htela da zadrži sina za koga je znala da bi ostao uz tebe.

Ako su te iz Centra savetovali za oprez budi oprezan. Obezbedi sebi starateljstvo što pre i izvadi sinu nekakve identifikacione dokumente recimo pasoš.

Da, živimo u iznajmljenom stanu, koji smo upravo ovih dana planirali da kupimo. Taman smo zatvorili finansijsku konstrukciju... Sad će ga verovatno uzeti oni...I, da, ona/oni hoće dete...

Što se starateljstva tiče, to će sud odlučiti. Na osnovu mnogih stvari, među kojima su i materijalno stanje, psihičko i fizičko zdravlje, eventualno asocijalno ponašanje jednog ili drugog roditelja, preporuka Centra za socijalno staranje, i, sama izjava deteta. Kada to sagledam, verujem da će "pripasti" meni. Tj. ne da mi pripadne kao stvar, već da će živeti samnom, ne svidja mi se taj izraz "pripasti"... Mada, teoretski je moguće i da sud donese drugačiju odluku. Razmišljam i o tome, kao jednoj od mogućnosti, i malog sam upoznao i sa tim. Imao je komentar na to, ali, njemu nije mesto ovde... Ako starateljstvo pripadne meni, sigurno ću mu obezbediti neku identifikacionu ispravu...

I ona je, maločas, zvala, dolazi sutra da ga vidi. OK je to, barem će mo moći da nastavimo razgovor...

Pozz i tebi enigma, i hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Zašto predaješ imovinu i dete?

Idi kod advokata. Nemoj da se povlačiš. Bori se za svoje dete i za imovinu koja tvom detetu znači život.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
Zašto predaješ imovinu i dete?

Idi kod advokata. Nemoj da se povlačiš. Bori se za svoje dete i za imovinu koja tvom detetu znači život.

Naravno da sam to već uradio. To je bilo prvo što sam uradio. Nisam ni lud da se predam bez borbe... U stvari, nisam lud da se predam uopšte...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Nadam se da ćeš sačuvati svoj dom jer je konačno očito reč o pljački kao motivu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ne razumem taj deo sa pljackom  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Po novom zakonu o zaštiti od nasilja u porodici žena i dete mogu da nastave da žive u muževljevom stanu i da ga izbace iz njegovog poseda ako se dokaže da je muž nasilnik. Kako je u toku kupovina stana, da je isprovociran kolega Doolitle udario ženu, lupao po kući, izazvao incident u kome reaguje policija onda bi se žena pozvala na to na sudu. Zato bi dobila starateljstvo nad sinom, nezavisno od volje sina (jer je dokazala agresivnost muža) i raspolaganje imovinom sve dok sin ne završi redovno školovanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
Nije mi jasno kojom imovinom ako su tek hteli da otkupe stan?Zar se to racuna kao isto?U tom slucaju bivsi supruznik bi morao da otplacuje stan a to nije logicno.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
Po novom zakonu o zaštiti od nasilja u porodici žena i dete mogu da nastave da žive u muževljevom stanu i da ga izbace iz njegovog poseda ako se dokaže da je muž nasilnik. Kako je u toku kupovina stana, da je isprovociran kolega Doolitle udario ženu, lupao po kući, izazvao incident u kome reaguje policija onda bi se žena pozvala na to na sudu. Zato bi dobila starateljstvo nad sinom, nezavisno od volje sina (jer je dokazala agresivnost muža) i raspolaganje imovinom sve dok sin ne završi redovno školovanje.

... eh taj zapad na balkanu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.