Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto prevariti osobu sa kojom ste u vezi?  (Pročitano 3034 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Jeste, nekad je to zbilja tužno, nekad je stvar dogovora iliti kompromisa,a nekad je jedino na taj način moguće održati vezu.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Jeste, ali kada sabereš sve neprilike koje zbog ili kao posledica  seksa nastaju...neželjene trudnoće, polne bolesti, AIDS, silovanja, pedofilija, prevare, razvodi, rasturene porodice, ubistva...što se mene tiče...mogli bi i zakonom da ga zabrane. Smile

Apsolutno se slažem!

Citat
Ima jedna velika istina koju neki pre ili kasnije saznaju - bolje je ne znati.

Huh... istina? Ja sam saznao i nije mi žao što sam saznao a još uvek smo zajedno.
Ako možeš, pojasni mi malo ovaj tvoj stav - "bolje je ne znati". Dokle bi dogurali kada bi okretali ledja mnogim stvarima?

Citat
Ljudi su, zaista, spremni da zazmure na sve sve dok postoji ta... diskrecija...

Malo mi je čudan nivo te "diskrecije"  Smile

Citat
Jeste, nekad je to zbilja tužno, nekad je stvar dogovora iliti kompromisa,a nekad je jedino na taj način moguće održati vezu.

Hm, lepo rečeno... ja sam i nakon saznanja da me je devojka prevarila baš nedavno, još uvek sa njom i nisam joj rekao da znam. Pravo da vam kažem, nisam ni siguran zašto sam još uvek sa njom... Možda se nadam da će biti brutalno iskrena i da ćemo preći preko toga, ali sve manje mi ostaje volje da pored toga ostanemo zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Huh... istina? Ja sam saznao i nije mi žao što sam saznao a još uvek smo zajedno.
Ako možeš, pojasni mi malo ovaj tvoj stav - "bolje je ne znati". Dokle bi dogurali kada bi okretali ledja mnogim stvarima?

U jedan mnogo srecniji svet!  Smile

Doduse.. ja imam poneki cudan zivotni stav koji ne bih ovde da razglabam, ali... sto se ove price tice... neki ljudi ne mogu da "progutaju" svoju sujetu tako lako...
To je dobro...
Zato je bolje da ne znaju... i svi srecni... ako drugi aspekti veze funkcionisu...

Citat
Malo mi je čudan nivo te "diskrecije"

Konkretno... nemas svalerku ili svalera iz istog kruga prijatelja, grada, drzave... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Credo quia absurdum*

Kada me je slagao prvi put, poverovala sam mu.
Kada me je slagao drugi put, poverovala sam mu.
Treći put, takođe.
Godinama smo već zajedno.
Ja mu i dalje verujem, ali je on prestao da laže.

Dragana Manojlović
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
Da ne bih više širio, sve što sam hteo da kažem je da je za seks dovoljno dvoje ljudi koje povezuje ljubav... pa makar i ceo život, prevara ne mora da se desi. Do kritičnih i izazovnih trenutaka će uvek dolaziti, ali svi ti trenuci će biti samo ISKUŠENJA i testovi koliko volite osobu sa kojom ste u vezi.
Ih ljubav, da je to potrebno za seks skoro niko se ne bi, da izvinite, ni jebao  Smile

Naravno da prevara ne mora da se desi i da postoji iskusenje ali to ima vise veze sa karakterom coveka nego sa nekom "ljubavi" ka voljenoj osobi  Smile . Kazes sebi da neces da tako nesto radis ako vec imas nesto iza sebe kako treba (brak , porodicu pa i jacu vezu) i to je to  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Ih ljubav, da je to potrebno za seks skoro niko se ne bi, da izvinite, ni jebao  Smile

Naravno da nije potrebna ljubav za seks, ali je seks bolji s ljubavlju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Sony xperia
@Black_Pirate
Za te stvari postoji deo foruma:
http://forum.burek.com/predlozite-pitajte-prijavite-gresku-b26/

 Smile

Edit:
Ne nastavljaj, molim te.
« Poslednja izmena: 15. Jul 2010, 16:38:28 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Wildfire S
Oooo hiljadu mu svetih pohovanih krastavaca posustim cimetom i uvaljanim u suve grožđice s malo susama odozgo... pa ja verujem da je od 100 strana ove psihologije bar 50 popunjeno sa temom "Zašto me je prevario/la"?
Od ovih što su odgovarali, ja verujem da Anea, Lolana i Bambina već imaju puškicu ispod tastature i spreman odgovor na ovo pitanje koliko je puta bilo.

Ako postoji bog, kad riknemo i odemo pred njega od svih pitanja koje bismo mogli da mu postavimo npr "Koja je zapravo svrha života?", "Hoće li dobro ikad pobediti iskonsko zlo?", "Šta zapravo stavljaju u one rafaelo kuglice i kako ispadnu tako dobro?" ja verujem da ga bar 80% ljudi pita nešto tipa "Oo Božo zašto, ali zašto me je prevarila onomad Maja iz osmočetri?"
Preko tog udara na sujetu se teško prelazi.

Vlado ti si fakat duboko razočaran nečim... ili to ili pišeš tutorijal, uputstvo "Humanity for dummies" i time preispituješ moralne dileme i vekovno pitanje zašto ljudi imaju potrebu da prevare druge ljude.
Ali pre će biti da si razočaran i tužan...
... znam kako ti je, i ja sam.
Mnogo puta sam se uverio da za ovo čovečanstvo nema nade, ali svaki put naivni optimista u meni se ponada da još uvek ima tračak nade... dok mi pre neki dan nisu razbili svaku iluziju o tome.

Odem ti ja na ve ve ve jutjub kom... u ukucam "prodidži - aut of spejs"
I uživam ti ja tako spokojno i zadovoljno u pesmi kad primetih slučajno jednu stvar koja me je šokirala i načisto sledila. Smile




68 ljudi ne voli ovaj video i ovu pesmu?!!!  Smile
To me je potpuno slomilo... osećaj da negde na ovom svetu postoji 68 ljudi kojima se ovo ne dopada je duboko uznemirujuća činjenica... kako ja danas sutra da odgajam dete u svetu u kojem postoji 68 ovakvih ljudi? Kako ikad da pustim dete na ulicu? Znaš li šta sve može da mu se desi?
Užas.

U celoj ovoj depresiji ne preostaje mi ništa drugo nego da ti lock-ujem temu, u nadi da će biti bolje, u nadi da negde u budućnosti neće postojati ljudi koji varaju druge ljude, u nadi da negde u budućnosti neće postojati ljudi koji ne vole ovu pesmu...  Smile

Lock



PS. Hmm, zašto se ljudi seksaju i zašto postoji seks? Super ti je pitanje.
Ako pažljivo blagim pokretom ruke otkopčaš hlače i pogiraš se malo sa vršnjakom, ono što osetiš dovoljan razlog zašto postoji seks... e sad zadovoljstvo se višestruko povećava ako uspeš da pronađeš osobu ženskog pola koja će to uraditi umesto tebe a pritom neće istovremeno raditi i tvom drugaru. To je u principu cilj igre.

Legendarni fizičar Ričard Fajnman je to rekao ovako:
"Fizika je kao seks, naravno, daje neke praktične rezultate ali to nije razlog zbog koje se bavimo njome."

Uživaj u pesmi.

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.