Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto prevarene žene ostaju u braku?  (Pročitano 6343 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Ja znam za jednu kontra situaciju.Naime moja kuma se godinama jebavala sa nekim likom,kum sve znao i cutao  Smile Cak mi je kad sam prebio lika reko da sam divljak  Smile Tu sam prestao da se mesam da ne bi narusio idilu  Smile

Кум ћути и све му је кул а ти бијеш куминог швалера? Сам добро разумео ситуацију?

Б'ате то не би имало смисла ни да си ти у шеми са кумом па да ти тај бивени швалер смета ... а не овако.
Lik se inace u jednoj kafani hvalio sta radi bas kad sam naisao  Smile Stvarno sam zeleo da zastitim kumovu cast i verovatno se zajebao.Da ne kazem da sam jedno vreme bio crna ovca i maltene glavni krivac za bracnu situaciju  Smile Inace od onda samo svoja posla gledam ne samo u ovom slucaju nego i uopste u zivotu  Smile

Видиш... један лик је имао сличну ситуацију... слушао човека како се хвали у кафани како јебе ту и ту, иначе девојку његовог буразера... окренуо телефон, рекао буразу, бураз питао снајку, она на крају признала, тај бураз раскинуо и шутнуо дотичну. Ди Енд...

поента је ... некоме можеш помоћи само ако жели сам себи да помогне... овај твој кум је по том питању прежаљен случај. А и глупо је да ти нечија част буде битнија него њему самом...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Nikad poraz, samo lekcija.

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 69
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.322.2
Deca mogu da udju u dve kategorije - strah i sramotu.
Strah je kako ce prihvatiti razvod ili je sramota zbog dece da se razvede.
Mislim ... sta ce svet da kaze  Smile
--------
A najverovatnije nema gde. Nema svoj stan, roditelji je ne primaju nazad (pogotovo u malim sredinama).
Uglavnom - ceo zivot nekog ili nesto trpis. A kad cemo ziveti?!?
Moze i tako.
-------
Da ne zivimo gdje zivimo, rekla bih da je u pitanju nedostatak ljubavi prema sebi. Medjutim, zenama koje se odluce na razvod, bez podrske bilo koga nemaju sansu da se organizuju, da zaradjuju za sebe i paralelno cuvaju djecu. A sto se djece tice, njima je svakako bolje sa dva razvedena roditelja, od kojih je svaki zadovoljan, nego sa dvoje u braku koji se non-stop svadjaju, koji ne razgovaraju i koji se mrze.
IP sačuvana
social share
If you're going through hell, keep going.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Citat
A sto se djece tice, njima je svakako bolje sa dva razvedena roditelja, od kojih je svaki zadovoljan, nego sa dvoje u braku koji se non-stop svadjaju, koji ne razgovaraju i koji se mrze.

и што је отприлике лако превидљив моменат ... тај моменат трпљења јер ''тако треба'' и пристајања на живот у тихој мржњи и гласној свађи ... је нешто што ће на децу оставити последице које могу ићи до тога да све то прихвате као прихватљив образац понашања и ништа чудно ... небо и земља разлика између ово двоје ...

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson W800i
Jer se nadaju promjeni
Pre bih rekao da se plase promena,zato i cute i zive onako kako su navikle(isti slucaj i obrnuto).
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Svakako Boki, nego reko' promjeni u smislu- shvatiće da mu je to samo izlet, da će se pokajati i njoj vratiti posramljen.

Finansijski momenat igra značajnu ulogu i tu se vidi ono- draga, ja ću da radim, ti samo kuHaj i odgajaj dječicu
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
shvatiće da mu je to samo izlet, da će se pokajati i njoj vratiti posramljen.
a od toga nema 'leba...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Svakako Boki, nego reko' promjeni u smislu- shvatiće da mu je to samo izlet, da će se pokajati i njoj vratiti posramljen.

Finansijski momenat igra značajnu ulogu i tu se vidi ono- draga, ja ću da radim, ti samo kuHaj i odgajaj dječicu

Nazalost prica o finansijama je najcesce presudna. Imam poznanicu koja tvrdi da je sto posto sigurna da je muz vara, da je ta iz mesta gde on radi ali nema opciju jer ne radi.
Cudnovato kako se uvredila kad je mene pitala za misljenje. Ja sam joj rekla da se momentalno zaposli. Ona je to shvatila kao samar.
Muzevi ne varaju tek tako.
Bez obzira sto se kaze da oni najcesce razmisljaju Djokom, ja bih rekla da tu ima jos  faktora.
Zajebavas nekoga ko se ili prima ili je odlican poligon za zajebanciju, sigurno ne diras nekoga ko je umno jaci od tebe. Pokusas, ali jbg, ne mozes pa stanes.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Sve za šta sam u životu do sada iz petnih žila skičala "Ja to tako neeeću" se vratilo i ošinulo me, prvo po dupetu, a onda posred glave... da utvrdim gradivo. Smile

Danas, sa 26, kad imam i vremena i love i pameti, otišla bih bez da pomislim da li donosim pravu odluku.
Sa duplo više godina, decom i svim obavezama koje sve to nosi... ništa ne smem, neću i ne mogu da tvrdim.

Uvek se, pri svim takvim "ja tačno znam šta bih u toj situaciji" setim moje omiljene poslovice - lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti.

Zašto prevarene žene ostaju u braku? Dajte samo, bogovi, da nikad ne saznam.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2013, 21:16:58 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Da izvinete meni je taj finansijski momenat dosta velika glupost tih zena. Drugarici se roditelji razveli posle 20 godina braka. Tek kada se razveli ona se setila da treba da radi nesto kako bi izdrzavala sebe i decu. Do tada joj odgovaralo da sedi kuci dok joj on donosi pare od privatnog posla...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
кад кажеш да је финансијски моменат глупост за људе ил жене који треба да направе крупну животну одлуку... у земљи са милион радника и исто толико пензионера и 700 000 незапослених ... стварно ил се правиш глуп ил глумиш безобразлук. Треће нема, капираш?

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.