Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:10:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto nisam hrišćanin  (Pročitano 9518 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson 
Горе написани текст су у ствари трице и кучине , иза којих се крију људи слабе вере , људи страха ,људи незнања !!!
Заузму бусију па бију  на све стане !!!
Показују на ивер у туђем оку , а не виде балван у свом !!!
Да ли то што нападате нас , оправдава вас !!!
Ако је тако , онда је то за свако сажаљење !!!
Није ми јасно једно , да ако већ не верујеш , што те толико жуљају људи који верују !!!
Господ нам је дао разум да га препознамо , и срце да га заволимо !!!
Остало је ...
IP sačuvana
social share
Муж je бранич жене и ђетета,
народ бранич цркве и племена;
чест је слава , светиња народна!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
da vidimooo  Smile zašto bih bio hrišćanin? to je sekta  Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Bosch ima centrifugu
Kada bi bio hriscanin - ne bi bio toliko drugo stvari - a sve dok postoji nesto sto nisam ne poznajem dovoljno sustinu onoga sto jesam.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson 
Kada bi bio hriscanin - ne bi bio toliko drugo stvari - a sve dok postoji nesto sto nisam ne poznajem dovoljno sustinu onoga sto jesam.

Шта си хтео рећи ???
« Poslednja izmena: 08. Jul 2010, 00:19:00 od Озрен Срб »
IP sačuvana
social share
Муж je бранич жене и ђетета,
народ бранич цркве и племена;
чест је слава , светиња народна!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson 
da vidimooo  Smile zašto bih bio hrišćanin? to je sekta  Smile

Да имате имало самопоштовања , покрили би се  по глави и ћутали !!!
Знаш ти добро зашто Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Муж je бранич жене и ђетета,
народ бранич цркве и племена;
чест је слава , светиња народна!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Što nisam hrišćanin? Pokvarili mi veru veliki Srbi poput ovog iznad  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Bosch ima centrifugu
Kada bi bio hriscanin - ne bi bio toliko drugo stvari - a sve dok postoji nesto sto nisam ne poznajem dovoljno sustinu onoga sto jesam.

Шта си хтео рећи ???

Ja sam mislio da sam vec napisao ono sto sam hteo da kazem ali mi se cini da to nije prodrlo veoma duboko kroz tvoju mozdanu koru. Samim tim - otvori oci da bi video - otvori um da bi razumeo otvori srce da bi ziveo.

Ako si hriscanin onda nisi musliman ili vanzemaljac, ameba. Sve dok postoji bilo sta sto nisi ocigledno je da ne razumes dobro ono sto jesi. Zasto je to tako? Pa vrlo prosto - ako uzmes hriscanski ultimativni cilj povratka iz greha ka Bogu stvoritelju i savrsenom bicu. Da bi se vratio u savrsenstvo moras da postanes savrsenstvo - da bi bio savrsen ne smes da postojis u dualnosti - biti ili nebiti. Ne mozes biti savrsen ako postoji nesto sto nije deo tebe ili nesto sto nisi. Da bi bio sa Bogom moras da budes Bog a posto je Bog omnipotentan i sveprisutan - sve pd njega nastaje i sve mu se vraca - alfa i omega....itd itd. Samim tim - ako definises sebe kao nesto sto jeste ono ne moze iskljuciti bilo sta drugo.

Da li je jasnije ili sam uspeo skroz da te shlogiram
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson 
Kada bi bio hriscanin - ne bi bio toliko drugo stvari - a sve dok postoji nesto sto nisam ne poznajem dovoljno sustinu onoga sto jesam.

Шта си хтео рећи ???

Ja sam mislio da sam vec napisao ono sto sam hteo da kazem ali mi se cini da to nije prodrlo veoma duboko kroz tvoju mozdanu koru. Samim tim - otvori oci da bi video - otvori um da bi razumeo otvori srce da bi ziveo.

Ako si hriscanin onda nisi musliman ili vanzemaljac, ameba. Sve dok postoji bilo sta sto nisi ocigledno je da ne razumes dobro ono sto jesi. Zasto je to tako? Pa vrlo prosto - ako uzmes hriscanski ultimativni cilj povratka iz greha ka Bogu stvoritelju i savrsenom bicu. Da bi se vratio u savrsenstvo moras da postanes savrsenstvo - da bi bio savrsen ne smes da postojis u dualnosti - biti ili nebiti. Ne mozes biti savrsen ako postoji nesto sto nije deo tebe ili nesto sto nisi. Da bi bio sa Bogom moras da budes Bog a posto je Bog omnipotentan i sveprisutan - sve pd njega nastaje i sve mu se vraca - alfa i omega....itd itd. Samim tim - ako definises sebe kao nesto sto jeste ono ne moze iskljuciti bilo sta drugo.

Da li je jasnije ili sam uspeo skroz da te shlogiram
Баш ме занима како се осећате кад одвалите оволико небулоза !!!
Шта овако празан текст може изазвати , осим сажаљења !!!
IP sačuvana
social share
Муж je бранич жене и ђетета,
народ бранич цркве и племена;
чест је слава , светиња народна!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 3Gs
...zato sto se slazem sa Endrju Poterom da je religiozno verovanje bilo koje vrste intelektualna lenjost.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia Luvmya 520
...zato sto se slazem sa Endrju Poterom da je religiozno verovanje bilo koje vrste intelektualna lenjost.
Intelektualna aktivnost je delatnost ljudskog uma, a verovanje je stvar "srca" odnosno emocija.
Inteligencija je sposobnost shvatanja situacije, situacija u kojoj se neko ko je istrunuo u grobu
vraca u zivot ne moze da bude shvacena posto ne postoji. Verovanje u bajke nema nikakvih dodirnih tacaka
sa necijom inteligencijom. "Hriscani"i zive "dva zivota" jedan u kojem svojom inteligencijom opstaju u
stvarnosti i drugi u kojem verovanjem zive u bajkama.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:10:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.