Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto nasa dijaspora cepa samo narodnjake?  (Pročitano 4950 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Odakle mi te informacije?
Znam 7-8 ljudi koji drze dowload servere sa mp3 muzikom.
Imaju sve najnovije zabavnjake i narodnjake.
Narodnjaci se 4 i slovima CETIRI puta vise skidaju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Stvar licnog izbora,eto ljudi koji zive u Nemackoj slusaju vise narodnjake  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izvini, otkad je mp3 muzika regionalno ogranicena na nemacku?
Jel to znaci da sam ja u nemackoj sada, samo nisam svestan toga? Smiley
I to sto na kazza imas recimo 50 resursa za skidanje seke aleksic a ni jedan za EKV maltene stalno, to je isto svakako zbog toga sto nemci slusaju narodnjake Smiley
Ne branim ja nikome licni izbor, i licni ukus, to je problem tih ljudi koji tu muziku slusaju.
Ako neko to moze i zeli da slusa, neka mu je, al meni samo nije jasno ZASTO, zato pitam.
Duska niko nije spominjao, mada je i njemu porasla poseta duplo od kad je poceo da stavlja narodnjake.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Spominjao si Nemacku pa sam mislila ad se radi o ljudima iz Nemacke... Smiley Dobro skida se vise narodna muzika,valda ljude vise opusta sta znam,mnogo pitas   Mozda narodna muzika vise podseca na zavicaj,ne?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok, znaci copy paste starih postova:
Citat

Ako im treba ojacavanje nacionalnog duha sto slusaju tursku muziku ili pakistansku covece?

+
Citat

I ja slusam Tomu, Miroslava, Lepu ponekad, ali ne pricamo o tome... oni i onako ne pevaju vec 10ak godina skoro


Spominjao sam nemacku?
Pa ja nisam... al ti jesi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: SerbianFighter

Pitaj nekog iz svabije ko nije zakleti metalac ili roker a srbin je sta ima na hdd?


Nisi Nemacku vec Svabiju,moje izvinjenje  


Turska muzika i pakistanska nema nase reci       melodije su slicne ali gde su reci?  Smile

Citat
I ja slusam Tomu, Miroslava, Lepu ponekad, ali ne pricamo o tome... oni i onako ne pevaju vec 10ak godina skoro

A o cemu pricas i ovo su narodnjaci,ne?  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Opet imas problem percepcije.
Citat

Turska muzika i pakistanska nema nase reci

Muzika nisu reci, muzika muzika a knjizevnost su pre svega reci.
Muzika da bi bila nasa mora da bude nasa bar 50% a ne 3% posto ni te reci nisu bas srpske.

Citat

A o cemu pricas i ovo su narodnjaci,ne?

I opet ti ne citas sta pise.
To su narodnjaci... ali oni se ne skidaju i oni se ne slusaju, i oni ne spadaju u ovo o cemu pricamo.
To su izuzeci koji su tu vec 30 godina a poslednjih 10 kad je pocela ekspanzija narodnjaka u inostranstvu oni nisu ni pevali.

Citat

Nisi Nemacku vec Svabiju,moje izvinjenje

U kom konteksu sam je spomenuo, a u kom si je ti uzela kao da sam je spomenuo?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.