Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto mladi danas teško stupaju u emotivne veze  (Pročitano 16221 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
[/u]
Znachi problem je u mushkarcima ... moguce.

Da ogorman je roblem u muskracima , posebno ovim domacim balkancima.  Previse ste lenji!
Za tu dobro emotivnu vezu ciji je cilj zajednicki zivot i stvaranje porodice ,potrebno je pre svega dobro zasuci rukave i dobro raditi i zaraditi. Znaci manje utakmica,piva, kafana.

Muskarci vole te lepe domacice , koje super kuvaju, uvek  dobro izgledaju, nasminkane, nasmejane. Zato treba samo vise raditi i tu finu zenu osloboditi bar tih briga , jer njoj je sasvim dovoljno: Kuhinja, deca, pegla ......zar nisam u pravu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
jesi Smile Janaa u pravu si Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Ima i u tome istine da još uvek postoji mit o ženi koja je odlična domaćica, a u savremenoj verziji, da na sve to i odlično izgleda čak i kada riba kadu, što je nonsens, ali valjda će i taj mit biti srušen.
Žene su uspele da dokažu da pored uspešnih kuvarica, pralja i ribačica kada i ostalih sanitarija, mogu takođe biti i uspešne u svojoj profesiji + biti dobre majke. Ipak, i za 100 godina, žene će ribati kade (ili šta god već tada bilo aktuelno). Ne mislim da je svaki muškarac tipa fudbalpivosex. Ima puno muškaraca koji bi da se odreknu tog klišea, da se i emotivno ostvare i pokažu i tu stranu, ali čim mi žene nastupamo stavom "jaka sam kao i ti" ili "ne ostavljaj dlake po kupatilu" ili "'ebo te fudbal", odustanu od toga, jer ih to odbija. Ni njima nije interesantno slušati ženske priče o šminci, cipelama, ginekološkim pregledima i ostalom, tako da smo tu isti, otprilike.
Poznajem popriličan broj devojaka (formalno žena, jer su u braku), koje su same odabrale da im se život svede na relaciji pijaca-vrtić-šporet-sudopera-pegla-krevet, i sada kada se vidimo nemamo o čemu da pričamo. I na sve to se još i žale na sve i svašta. Ja bih lično poludela pored takve žene.
Ako uspeš da izbalansiraš sebe, uspećeš i da izbalansiraš i svoj svakodnevni život. I naravno, jako puno tolerancije i prihvatanje da i ona druga strana ima pravo na svoje mišljenje i principe.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Sto, ja sam bas ubedjena da izgledam odlicno dok ribam kadu  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Ma i ja Smile Smile Smile
Pogotovo jer se to radu u položaju u kojem se radi, jel'te? Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
[Ako uspeš da izbalansiraš sebe, uspećeš i da izbalansiraš i svoj svakodnevni život. I naravno, jako puno tolerancije i prihvatanje da i ona druga strana ima pravo na svoje mišljenje i principe./quote]


lepo receno  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 22:37:02 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
VIP 
Zasto mladi danas tesko stupaju u emotivne veze??Hm,mozda sam tinejdzer koji tek ulazi u realan zivot ali mnogo toga vidim i razumem!Iz moje perspektive mladi ne znaju sta hoce!!U vezice tek stupaju iz prostog razloga da bi imali pored sebe  osobu koja bi sluzila kao paravan ili za zezanje!Prosto receno devojke traze "frajera" radi sex-a i da bi ispala riba u drustvu!To se odnosi i na muskarce!!!Znajuci koliko boli kada vam osoba sa kojom ste proveli jedan duzi vremenski period okrene ledja i kada se okonca sve....mladima (ali i starijim osobama) je tesko da to zaborave,pogotovu najlepse trenutke!To je jos jedan razlog zbog cega ne zele ili ne mogu da se upuste u emotivnu vezu!Ali ima i dosta veza koje se zasnivaju na razumevanju,postovanju,ljubavlju...takve veze se uglavnom okoncaju brakom ili na nazalost,zbog greski jednog partnera raskidom.....
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Citat
Da ogorman je roblem u muskracima , posebno ovim domacim balkancima.  Previse ste lenji!

 Smile Smile Smile

Citat
Znaci manje utakmica,piva, kafana.

 Smile Smile Smile

Citat
Kuhinja, deca, pegla ......zar nisam u pravu?

Ne znam za druge stvari ali da si dalje od ispravnog, bila bi jedino, samo-  vise u pravu.  Smile

Ali, nemoj da te ja prekidam u istresanju, zbog licnih problema...  Smile

« Poslednja izmena: 14. Jul 2008, 18:45:13 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Zašto mladi danas teško stupaju u emotivne veze
Prvo treba precizno odrediti sta je to emotivna veza, i usaglasiti se...

Posto... koliko mogu da primetim... stupanje u emotivne veze nije problem...
Problem je ostvarivanje iole ozbiljnih, dubljih kontakata izmedju njih...
A to je valjda zato sto se svi zalazu za instant i turbo varijante.. kada je sve sto ima ikakve veze sa zadovoljstvom u pitanju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Problem je ostvarivanje iole ozbiljnih, dubljih kontakata izmedju njih...
U društvu u kom je osnovni cilj imati pare, status i sve što ide uz to, te uz totalno poremećen sistem vrednosti, nije ni čudo što se traže samo instant rešenja... To je i glavni problem, pored nepoverenja i zatvorenosti ka nečemu od čega nema direktne koristi...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.