Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто људи воле турбо фолк?  (Pročitano 10940 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.63
mob
Nokia krntija
еее нови Анти Гранд клуб

хип хип хуреј
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Lako razumljivi, paljevinski tekstovi, zarazna melodija. Sve usmereno na niske instikte. Ako dodaš još dozu prostog humora u tekstovima jasno je što je privlačna mnogima.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Opera 12.15
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, znas sta... to se moze reci i za Bitlse...

Msm... Love, love me do... You know I love you...

Sve te "pop" vrste muzike su drzavni projekti... tak... da..

« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 01:28:04 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Е јеби га, на тај начин онда можеш да депласираш било шта. Онда је и Светланина Иди док си млад пандан All my loving од Битлса. Како год, барем су сви били талентовани за разлику од Светлане која окупи толики народ вечерас који дође да слуша нешто што није израз њених емоција него онога што се Марина Туцаковић нажврљала на папиру у зависности од суме коју је добила. Што је најгоре од свега, све песме су јој идентичне.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 01:57:18 od stefaneka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Opera 12.15
mob
Apple iPhone SE 2020
E, sad.. ja bih sad mogla da se raspravljam sa tobom... ali cinjenica je da su Bitlsi pre psihoaktivnih supstanci bili poprilicno... limunada bend... ne posebno talentovani, ni za stihoklepanje, a ni za stvaranje nekih komplikoanijih melodijskih linja...  sem sto su imali lepo uklopljene glasove... A i kad su im otvorili cakre... brzo su se raspali....
Objektivno.. poseban talent u to vreme je bio Brajan Dzons.. koga su ubili...

Ali to je duga prica...

« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 02:09:42 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
SonyEricsson W800i
Jelena Zivojinovic def. nije turbo folk Smiley

E vidis nisam se setila imena - odlicno Smiley


No, Aca Lukas i zivi taj "seks drogs and rock'n'roll" fazon i moze mu se - "mogu samo da nas mrze, oni sto nas ne vole"  Smile - i pre cu da idem na njegov koncert i da se dobro provedem nego npr na El. Orgazam koji vise smara



Aca je seljacina,i ne mogu da skapiram ljude,kako mogu da gotive takvu spodobu od coveka. Obican klosar,ali aj' da je klosar sa stilom,nego seljacina. Ljomber klasican.
I nemam problem sa tim da mi neko kaze-gotivim mu tu i tu pesmu,moj ukus,nikakav problem,ali ljudi koji gotive licno NJEGA...e to ne mogu ni da shvatim a ni da opravdam.
A Ograzam nije smorio nego su se ljudi raspali...slusao sam ih pre koju godinu uzivo,meni ih je iskreno bilo zao,ono 20kg nema,ja sam mislio da ce da riknu pojedinci na bini...
Citat
Да ли постоји једно логично објашњење зашто људи воле турбо фолк?
eo ti ga ovde:
Lako razumljivi, paljevinski tekstovi, zarazna melodija. Sve usmereno na niske instikte. Ako dodaš još dozu prostog humora u tekstovima jasno je što je privlačna mnogima.
Vecina ljudi muziku ne shvata ozbiljno,a i tu je jak izostanak individualnosti,slusa se ono sto slusaju "svi",oblaci se ono sto oblace "svi",radi se ono sto rade svi... nije 100% "turbofolkera" takvo,uvek cu postovati onoga ko voli-ali zato sto on to voli,a ne zato mu je nametnuto pa je uzeo,i nastavlja kao odrasla osoba da uzima sve zdravo za gotovo,kao sto to radi gomila ljudi bez svog "ja".
I to je uglavnom masa kojom je lako manipulisati,sve je to povezano...
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 02:46:19 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Citat
A Ograzam nije smorio nego su se ljudi raspali...slusao sam ih pre koju godinu uzivo,meni ih je iskreno bilo zao,ono 20kg nema,ja sam mislio da ce da riknu pojedinci na bini...

jesu smorili poodavno - ja samo ne znam kako ovi sto organizuju nove po trgovima se uvek njih sete  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Lepa Brena nije turbo folk + je profesionalac tako da nije cudo sto je bila/jeste velika zvezda  Smile

Molim?  Smile

U redu, jeste pro i nije cudo sto je zvezda jer ima neku harizmu, ali je jedan od utemeljivaca istog na prostoru SFRJ. Samo je dovoljno da bacis pogled na neke njene tekstove i vidis da je to to. Smiley

Citat
Да ли постоји једно логично објашњење зашто људи воле турбо фолк?
Sve lako razumljivo i pamtljivo, sve o nekoj ljubavi i osecanjima. Jos je i odgovarao "hleba i igara" rezimu i to se dosta lepo primilo kod nas. Dosta lepo objasnjeno u B92 seriji "Sav taj Folk"...



I nije problem uopste sto se to slusa vec je problem sto nema alternative. Prosecnom coveku koji to slusa je dovoljno da okrene Pink i cuje neke od tih zvuka dok prosecan roker mora dobrano da se pomuci da bi slusao nesto sto se njemu cuje na TV-u. Sada je lakse, imas kablovsku, imas net i youtube ali opet ne nadomescuje to da su sve ostale alternative tome mnogo slabije zastupljene od 90-ih naovamo. A nije da npr. bas nemamo rok scenu i ljude koji bi voleli da cuju nesto od tih stvari...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
stavljaj ti  Smile  koliko hoces neces pobiti time nista  Smile

A razmisljanje ti je ukalupljeno - bas kao kod tih nos-mi-para-drndavih-urbano-b92ojkasa


I tako...


Aj cao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia 
Vole a sto da ne vole? Svako ima svoj stil....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.