Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto je u Srbiji od 500 bioskopa ostalo samo 170  (Pročitano 7335 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam mislio zlonamerno, jer ima ljudi koji banu na poslednju stranu (takav i ja bio u startu) i pita nešto što ima na prethodnoj strani. Razumem kada tema ima 30-ak stranica, ali kada ima 2-3..... U Beogradu sam bio možda u par bioskopa. A za KG, možda ima ljudi koji bi investiralji, ali ne postoje NIKAKVE garancije da ce se to vratiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
Nisam mislio zlonamerno, jer ima ljudi koji banu na poslednju stranu (takav i ja bio u startu) i pita nešto što ima na prethodnoj strani. Razumem kada tema ima 30-ak stranica, ali kada ima 2-3..... U Beogradu sam bio možda u par bioskopa. A za KG, možda ima ljudi koji bi investiralji, ali ne postoje NIKAKVE garancije da ce se to vratiti.


hocjesh recji da kod tebe u KG niko ne gleda filmove?? ili svi imaju ultra brze konekcije Smile ? ma shalim se, mada mislim da bi se mozhda isplatilo kada bi neko otvorio bioskop koji je bolji od ostalih, a ne preskup Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kod mene u Požarevcu ima 3 bioskopa, 1 je opštinski i malo su ga doterali (Novo platno, surround zvuk,) i sada je OK, jedan total zapušteni, i Faraon, privatni, koji ima dobra sedišta, ima 6 separea sa po 5 mesta, ima balkon, ima extra ozvučenje, i za sada je najbolji. Tamo idem kada hoću da pogledam film na platnu.

A kod Shone83 u Kragujevcu ima jedan bioskop, i ja sam samo dao svoje mišljenje zašto niko ne preduzima ništa povodom toga.

Mislio sam da pratiš postove?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 112
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ja kontam da je problem u ceni karata
Ubedjen sam 100%
Pa cena je 250 din pa ako ides sa nekim ...
Uvek bi pogledao film u bioskopu pre nego na tv
Za to su iskljucivo krivi distributeri filmova i bioskopi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Код нас су 100 до 130. Зависи и од биоскопа и од филма који се даје. И купиш кокице, и фанту, и ето, оде још толико по особи. Без 500 за двоје, нема биоскопа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Neće niko da gleda filmove u bioskopima,jer je piraterija čudo,pa bioskopi nemaju posla pa ih zatvaraju.
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6630
Kod mene u Požarevcu ima 3 bioskopa, 1 je opštinski i malo su ga doterali (Novo platno, surround zvuk,) i sada je OK, jedan total zapušteni, i Faraon, privatni, koji ima dobra sedišta, ima 6 separea sa po 5 mesta, ima balkon, ima extra ozvučenje, i za sada je najbolji. Tamo idem kada hoću da pogledam film na platnu.

A kod Shone83 u Kragujevcu ima jedan bioskop, i ja sam samo dao svoje mišljenje zašto niko ne preduzima ništa povodom toga.

Mislio sam da pratiš postove?
pa da se renovira bioskop (neki) u Kragujevcu,ljudi bi sigurno isli..evo ja prvi...ali kada treba da odem da gledam npr.film koji traje 3 sata i da pritom znam da ce mi dupe utrnuti od sedenja na neudobnim stolicama-biram kucnu atmosferu i download...da ne pricam da su zvuk tek skoro sredili u jednom bioskpu inace je i to bilo uzasno vise ne cujes nego sto cujes..uzimajuci pri tom cenu katre od oko 200 dinzdi,za te pare mogu da iznajmim 2 dvd-ja i da uzivam kuci..generalni problem je sto su bioskopi u vecini slucajeva zapusteni i imaju dotrajalu opremu...a hoce da im neko za ulaz da 250 din...mnogo je
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u rumi ima 1 bioskop sa malom i velikom salom i posecenost je naravno nikakva. ima nesto vise ljudi kad je neki hit film al i to je sacuvaj boze od mase. zadlji put sam isla da gledam andjele i bilo je oko 50 ljudi i verujte to je dobra posecenost!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Dvoumih se da li da počnem novu, ali, evo, ipak da je pokrenem, jer se tiče teme!
Od juče je u Požarevcu smanjen broj bioskopa. Faraon, o kome sam pisao, više ne radi. Još nisam saznao zašto, ali izgleda da čoveku dozlogrdilo da greje praznu salu i da startuje projektor za 5 čoveka u sali..... Žalosno. A saznao sam tako što sam otišao da vidim kada će Spiderman 3 da krene....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.