Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:39:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zasto glasati?  (Pročitano 17917 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Mene stavise u izbornu komisiju. Sad cu morati bar da iskrabam listic.  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Није проблем у томе да ли ја хоћу да изађем на изборе или не. Хоћу ја да гласам, али стварно немам за кога. Ова власт није ништа урадила посебно па верујем да не заслужује више, опозиција је нешто најтужније што сам видео (Активност - штрајкује глађу. Кад су то урадили робијаши у затвору пре пар година, разумео сам, али да то ради јавно необразовани претендент на власт...немам коментар.), радикали су имали своју прилику деведесетих коју нису искористили па нам ратовање стварно не треба. За Чеду (и доследног Вука) ће 90% мојих вршњака да гласа, ваљда зато што су свима пуне главе неке модерне, нове и лепе Србије која је окренута младима и образовању, која је пријатељ са регионом, чланица ЕУ, која ће се одрећи Војводине, Косова, Санџака, залагати се за укидање геноцидне творевине Републике Српске, дати Хрватима, Мађарима, Бугарима и Шиптарима територије које потражују а Зукорлића вероватно предложити за премијера. Smile Ја се извињавам што не волим ЛДП. Двери, УРС, СПС...то ми није било ни у корпи за разматрање.

Нећу да гласам.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2012, 10:07:07 od stefaneka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Bolje je da precrtas listic, bar neces dati cenzus .
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
Nokia 
Citat
Није проблем у томе да ли ја хоћу да изађем на изборе или не. Хоћу ја да гласам, али стварно немам за кога.
Upravo tako,pitanje za koga glasati? Smile
Ja sam na proslim izborima glasao za DS,sad sam ogorcen na njih i vise u mom zivotu nece dobiti moj glas na izborima,ali treba ispuniti svoje Gradjansko pravo  i izaci,ali i dalje ne znam kome dati svoj glas..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Samsung SGH-E590
Vidim niko nema za koga da glasa, a samo nas jedni jebu deset godina. Smile
Daj bre ljudi da skinemo ove sa vlasti, pa ako trenutna opozicija nevalja skinucemo i njih na sledecim izborima...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Alcatel 
Vidim niko nema za koga da glasa, a samo nas jedni jebu deset godina. Smile
Daj bre ljudi da skinemo ove sa vlasti, pa ako trenutna opozicija nevalja skinucemo i njih na sledecim izborima...
Moram priznati Roki da je tvoja osvetnička filosofija ipak dobra. Po sistemu daj da ih menjamo, pa bar da nas ne kokakaju svake godine isti. Međutim znaš šta je problem ? Ne možemo da promenimo njihove finansijere, a oni su glavni problem. Ja sam beš posmatrao neke bivše na lokalu, jer na lokalu su češće promene, valjda zato što ih lično poznajemo. Neki od njih se lepo obogatili za četiri godine, pa sada vozaju džip i puca im prsluk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
@Nefeli


Uz svo poštovanje prema tebi, kada bi izbori imali neku svrhu, ja bih zabranio ljudima iz dijaspore da glasaju. Kao što neko neće da mu pijani Žika određuje budućnost, neko neći ni da mu neki gastarbajter, koji Srbiju gleda na televiziji i razglednicama, određuje budućnst. Poznato je da što si dalje od Srbije, to si veći patriota. Jer lepo je ovde doći, ali je teško živeti, a svi koji su otišli su pokazali koliko ih zanima život u Srbiji iz tog razloga ni ne treba da se mešaju u stvari Srbije, naročito ne one koje ih lično ne dotiču. Ali svakako su izbori farsa, pa zašto ne dozvoliti i gastosima da glasaju.

Uz svo duzno postovanje, ti si postavio pitanje na javnom forumu, ja eto odgovorih.
Mozda bi trebalo "gastosima" zabraniti da se registruju na srpskim forumima?
Svakako bi im trebalo oduzeti drzavljanstvo posto je njihov patriotizam lazan i njegova kolicina nekako uslovljena kilometrazom od Beograda do zemlje x.
Mozda bi nas trebalo i postreljati kao domace izdajnike i jednom za svagda zavrsiti sa nama, a zemlju ostaviti lojalnim gradjanima koji tacno razumeju situaciju i koji ce slozni i zagrljeni da je vode u bolju buducnost. AKO ih ne mrzi da izadju na izbore.

Odjavljujem se sa ove teme.
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Motorola raspala
@Nefeli


Uz svo poštovanje prema tebi, kada bi izbori imali neku svrhu, ja bih zabranio ljudima iz dijaspore da glasaju. Kao što neko neće da mu pijani Žika određuje budućnost, neko neći ni da mu neki gastarbajter, koji Srbiju gleda na televiziji i razglednicama, određuje budućnst. Poznato je da što si dalje od Srbije, to si veći patriota. Jer lepo je ovde doći, ali je teško živeti, a svi koji su otišli su pokazali koliko ih zanima život u Srbiji iz tog razloga ni ne treba da se mešaju u stvari Srbije, naročito ne one koje ih lično ne dotiču. Ali svakako su izbori farsa, pa zašto ne dozvoliti i gastosima da glasaju.

Uz svo duzno postovanje, ti si postavio pitanje na javnom forumu, ja eto odgovorih.
Mozda bi trebalo "gastosima" zabraniti da se registruju na srpskim forumima?
Svakako bi im trebalo oduzeti drzavljanstvo posto je njihov patriotizam lazan i njegova kolicina nekako uslovljena kilometrazom od Beograda do zemlje x.
Mozda bi nas trebalo i postreljati kao domace izdajnike i jednom za svagda zavrsiti sa nama, a zemlju ostaviti lojalnim gradjanima koji tacno razumeju situaciju i koji ce slozni i zagrljeni da je vode u bolju buducnost. AKO ih ne mrzi da izadju na izbore.

Odjavljujem se sa ove teme.

I ne zaboravi da glasas, jer sa strane se najbolje vidi ko je najbolji za Srbiju! Tvoj glas je vazan, a glasanje je tvoja patriotska duznost. To i da mases zastavom dok si tamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Alcatel 
Ovo sa zatovom ti je najbolje. Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
http://youtu.be/dgbdzMyjMeo

pogledajte-poslusajte

i...

ponasajte se domacinski !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:39:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.