Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zasto glasati?  (Pročitano 17916 puta)
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Motorola raspala
hvala, to je dobar savet Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
ja nikada nisam glasao i necu da glasam  Smile


Moraš da glasaš. zato što ,ako ostaneš kući,tvoj glas ide vladajućoj partiji.

де си ово чула мајке ти?
+1  Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2012, 20:00:18 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia 
neka neko potvrdi ili negira  Smile ja sam tako čula,tako mi je rečeno.
nikad nisam glasala,ali to je jer svakako znam ishod. kod nas je malo predvidivija situacija
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia krntija
Нема ту шта да проверам са стручњаком. Изборни закон Србије је доступан свима

http://www.transparentnost.org.rs/dokumenti/2905zoinp-d04.html

Ко не изађе на изборе, никоме не даје свој глас. Исто као и онај ко учини гласачки листић неважећим. Републичка изборна комисија уредно после избора објави колико је људи изашло на изборе од укупног броја уписаних у бирачке спискове и колико је листића важећих, а колико неважећих.

Постојала је идеја, али до њене реализације нема ништа, да се неважећи листићи учине важећим тако што ће се ти гласови поделити странкама пропорционално резултату који остваре.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia 
nisam pominjala situaciju kad izadješ i recimo zaokružiš nekoliko ili nacrtaš leptira,nego ako ostaneš doma.
nisam stručno lice,izvininjavam se ako širim dezinformacije
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Ja cu glasati na lokalu sigurno jer imam za koga, ali na republickom nivou se razmisljam da glasam nekog levog. Ne znam, sad su mi mnogo svi isti. Jedne placa Misko, druge Beko, jedne Amerika, druge Rusija, a ni od jednih ne vidim vajdu za ovu zemlju. Videcu do Djurdjevdana sta i kako. Inace

Citat
zasto glasati?
Zato sto u suprotnom nemas neki moralni kredibilitet da se bunis kasnije. Tvoj glas je mozda mogao da promeni nesto a ovako si dozvolio da ti drugi odredjuje ko ce da ti vlada. Ako glasas za nekoga levog opet mozes da kazes "Nisam toga zeleo", ovako si samo neko koga nije ni interesovalo da bira ko ce mu vladati pa tada treba da te bude bas briga i sto ti vlast ne odgovara.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
Ostati doma? Kakvi su to hrvatski izrazi jebem ti suncic Smile


Upravu je Sofija da time sto ne izadjes na izbore dajes pravo onima koji su na vlasti da i dalje vladaju(pljackaju)... Samim tim sto neces da glasas to govori da si nezadovoljan stanjem u drustvu i da zelis promene, koje sigurno nece doci tako sto neces glasati uopste.

Inace moj grad ni u jednoj beogradskoj partiji nije predstavljen na pravi nacin, kandidati za poslanike mogu se prebrojati na prste jedne ruke a oni koji ce uci u parlament se mogu prebrojati sa jos manje prstiju ako prsti uopste budu potrebni Smile Tako da ce se malo toga promeniti sto se mene tice, dok ne dodje neka opcija koja ce da predstavlja moj grad i okolinu na pravi nacin, protiv beogradizma.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia krntija
nisam pominjala situaciju kad izadješ i recimo zaokružiš nekoliko ili nacrtaš leptira,nego ako ostaneš doma.

Па за "останак дома" ти и кажем. Успут кажем да и неважећи листићи не улазе у резултате.

Иначе свакако бих увео законску обавезу гласањана изборима. Као у Грчкој. И неважеће листиће бих пропорционално делио такође. Све је то једном приликом човек објаснио

A ja ne znam da li su gori ovi politicki ostrasceni ili ovi neopredeljeno ostrasceni  Smile koji tu svoju "neopredeljenost" izrazavaju na jos gori nacin od ovih opredeljenih!

Najbolje je sedeti tako i iz prikrajka pljuvati po svemu, jer je to tako cool!  Smile

I jedini stav koji imas jeste - Ma sve politicare treba pobiti, vesati, sve su to govna i propaliteti...jer je to stav "nit smrdi, nit mirise" koji se svakome dopada  Smile

A kad se postavi pitanje - I kad ih sve pobijes i pohapsis, ko ce da ti vlada zemljom, organizuje prozivodnju, vodi spoljnu politiku, uredjuje poresku politiku, cisti ulice i odnosi smece...sledi onaj bljutavi, bezlicni odgovor "Pa narod, najsposobniji, najbolji, neokaljani, casni, posteni, strucnjaci"
A onda, posle logicnog pitanja "Pa OK, navedi mi ime i prezime bar 5-oro takvih ljudi".....muk!  Smile

Tako da, ma koliko Toma bio budala (i u drustvu dokazanih lopova), ma koliko Tadic & co bili kriminalci koji bi rodjenu majku prodali za malo vlasti i para, meni sa istim intezitetom na kurac idu ti "neopredeljeni", koji zamisljaju da su tako jebeno iznad svega, jer oni, zaboga, ne glasaju i posto znaju da su svi lopovi i budale (pa su nam sad otvorili oci, jer mi nismo to znali bez njih), ali nemaju nikakvo resenje, niti odgovor na najprostije pitanje - A ko ce da vodi ovu drzavu?

E pa gospodo "neopredeljeni"- Fuck you too!

Ко да сам ја писао
« Poslednja izmena: 28. Mar 2012, 20:28:45 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
A kako da glasas kada je izborni sistem pogresan i samo beogradske stranke i ljudi imaju prodju? Smile A kad se neko pobuni za prava onda je separatista.


Opredeljen sam ja, opredeljen za zivot Srbije, za zivot svih nas... Nisam opredeljen za krug dvojke i lopove iz istog.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2012, 20:33:59 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
orfe brate ja mislim da vecina politicara na vlasti nije iz beograda  Smile
a cak i da neko iz unutrasnjosti uspe da udje u parlament nece moci da donese neku veliku promenu
« Poslednja izmena: 28. Mar 2012, 20:58:21 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.