Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto Drustva za zastitu zivotinja ne zele saradnju?  (Pročitano 1457 puta)
12. Nov 2004, 12:56:23
Zodijak
Pol
Poruke 2
Pre nedelju dana smo moja saradnica i ja pozvali sve relevantne ljude iz drustava za zastitu zivotinja da se jave i stupe u medjusobni kontakt preko foruma web magazina www.zivotinjsko-carstvo.com

Nismo to ucinili sa zeljom da sebe na bilo kakav nacin stavljamo u prvi plan, nasuprot. Smatramo da je previse kukanja u javnosti a da konkretnih zajednickih akcija nema.

Ima sa druge strane desetina Drustava koja nemaju realnu snagu. Naravno da bi zajedno mogla mnogo vise da postignu.

Nazalost, nekima ocigledno ovakvo stanje odgovara.
Sta mislite zasto?

http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?act=ST&f=12&t=213&s=0240a121fe7f40c0f1e26cc180a2043e

Goran Catic
urednik web magazina Zivotinjsko carstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo jednu stvar ti mogu reci, a znam da ovde ima ljudi koji ce moci da kazu mnogo vise o samom problemu o kome se radi.
Sale je protagonista ORCA udruzenja pa ce verovatno on nesto vise reci...
Ono sto ja mogu da primetim
Trenutno je aktuelnije pitanje drustva za zastitu ljudi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Ja bih tako zelela da se aktivno uclacnim u neko drustvo za zastitu zivotnja, da pomognem koliko mogu... Ali sta vredi... Poslala sam par mejlova na razlicite adrese, jos uvek nema odgovora... Trulo.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Mi kao pojedinci ne mozemo da uradimo mnogo,po meni oni na vrhu teba da donose zakone koji ce zastiti zivotinje,ja zivim u inostranstvu,imam macku,ne daj Boze da je izbacim na ulicu (sto ja naravno nikad ne bih uradila) pa odmah bi me neko tuzio za zanemarivanje i zlostavljanje zivotinja.

Mora da postoji zakon,drustvo za zastitu zivotinja moze da utice samo na pojedinca i to onog ko voli, a i sam ima zivotinje pa oseca za njih,ostali ne mare i taj trud samim tim je minimalan...
U nasoj zemlji niko se vise ne odaziva,ne reaguje,a sto kaze SF pa ko kao prvo stiti ljude?!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
SF mi je oteo rec iz usta, tako da cu ja reci nesto o ovome. Kao veoma mlad covek uclanio sam se u Drustvo za zastitu zivotinja grada Beograda (zvanican naziv) pod rukovodstvom Jelice Mrkusic. Tako sam od 1988. godine poceo da uocavam probleme koje ima to drustvo i Drustvo za zastitu zivotinja Srbije. Tu jos postoji i Kinolosko drustvo... drugim recima, nasa klasika srpska: mozaik organizacija. Prema tome, prosao sam kroz sve to i uvideo da su zaista od zivotinja jos mnogo gori neki ljudi koji se time bave. Ostacu zahvalan samo jednoj zeni koju sam upoznao iz tih godina mojih ideala, ali ona vise nije medju zivima.

Za sada, jedina organizacija koja ima mlade, sposobne i prizemne ljude koji nesto rade i trude se jeste ORCA. Na mom sajtu www.aleksandarveljic.co.sr naci cete link ka sajtu te organizacije. Ukoliko vam treba i direktan kontakt , obratite mi se da vam ga dostavim, ucinicu to sa zadovoljstvom. I ja volim zivotinje, ne vise od ljudi, ali ih volim mnogo.

@SF
Na opasku o zastiti ljudi: to slusam celog zivota, jos otkada sam bio aktivista pomenutog gore Drustva. Ne sporim da je potrebna zastita ljudi, ali za to bi trebalo da se brinu famozne institucije koje nas Premijer stalno spominje. S druge strane, koliko god nam zivot bio los, veruj mi da bi se on toliko oplemenio kada bismo ga malo ulepsali nekih lepim stvarima kao sto su kucice za ptice i tome slicno. Tragicno je da u gradu gde ja zivim ne postoji ni u jednom dvoristu kucica ili hranilica za makar ptice. Barem to ne trazi nikakve obaveze i veliki napor. Ne sporim da treba zastititi ljude i borim se koliko ja kao pojedinac to mogu da uradim, ali zasto zanemariti ono od cega mi ljudi pre svega zavisimo - zivotne okoline? Nije li zastita okoline i zivotinja jednim delom i zastita ljudi?
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sorry, ipak sam tip kome ce teze biti da gleda coveka koji umire od gladi nego psa koji umire od gladi.
A stanje je trenutno takvo da oko 25% ljudi zivi ne na granici siromastva, nego na granici prezivljavanja.

Ekspanzja drustava, akcija i gluposti kao hotela za pse i groblja kucnih ljubimaca smatram pomodarstvom i kopiranjem zapada.
Osnovna stvar je nauciti ljude da ne uzimaju zivotinje ako ne misle o njima brinuti i kaznjavati te ljude veoma strogo.

Prosle godine je nekoliko ljudi, medju kojima i moja majka bilo zrtva lutalica... 3 dana je provela setajuci se od bolnice do bolnice... e vidis... da sam ja bio tu ... ubio bi psa, ne bih trepnuo, jer kao sto se i on bori za prezivljavanje tim napadom, tako se i ja kao jaci borim za svoju sigurnost.

Kad budemo ziveli pristojno i kad ne bude bilo toliko ljudi koji su u teskoj bedi razmisljacu o tome kako pomoci u resavanju problema Pasa lutalica i slicnih stvari koje su osnovna delatnost tih organizacija. Svi se slazemo da bi vasektomija ili nesto slicno bilo najbolje resenje... ali ja ipak vise razmisljam o tome sto je sezona gripa a ova gospoda na vlasti nisu nasli za shodno da obezbede jos uvek vakcine.

Zastita ugrozenih vrsta, i slicne stvari su druga tema i to maksimalno podrzavam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.