Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Zasto cekati april, aj'mo odma' na referendum"  (Pročitano 9548 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Idalje mi tvoji postovi deluju strasno agresivno,kao i Ivanovi.
U moru ljudi cije misljenje se svodi na recenicu ili dve koje ne samo da nisu u vezi sa temom, vec nisu ni medjusobno povezane a cesto ni pocetak i kraj jedne te iste nema preterane veze... da.. postovi ljudi koji zaista imaju stav i misljenje na neku temu deluju agresivni Smiley
Kada iznesem stav, taj stav obicno ima prilicno cvrsto utemeljenje u cinjenicama, pa kad neko krene da prica gluposti i navodi iste te gluposti kao argumente protiv mojih teza, nemam neku zelju da to trpim... malo ljudi vodi zaista smislene razgovore, bilo u realnom bilo u virtuelnom zivotu, to cenim... mnogo..
Jebiga.. nikad mi nije bio cilj da se svakome svidim.. nisam tip coveka koji ide unaokolo i skakuce u fazonu "Look at me I'm a fairy"...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
@krava

Agresivnosti ili ne.. to je licni dozivljaj... o tome mozemo da popricamo i tet-a-tet.. nije potrebna sva ta sarada po forumima

@kadrija

Iako ti je nametnut takav utisak, nisi me ni malo iznervirao...
Samo sam iskomentarisala da se prilikom referenduma igra na patriotska osecanja gradjana, te se koriste reci kao sto su "nezavisnost", "suverenost" i "samostalnost", bez da se tim istim gradjanima objasni znacenje tih termina u okvirima prava...
Mislim da je upravo u Bih listic sadrzao recenicu: Da li ste za nezavisnu i suverenu Bosnu i Hercegovinu? sa odgovorima DA i NE...
Teznja svakog gradjanina je da zivi u samostalnoj drzavi, u drzavi u kojoj postoji vladavina prava, drzavi koja nije niciji dominion... Ali, laicko tumacenje i strucno (i jedino istinski vazno) tumacenje se ne poklapaju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
malo ljudi vodi zaista smislene razgovore, bilo u realnom bilo u virtuelnom zivotu

Da tu se slazem,ljudi stvarno pricaju gluposti.

Jebiga.. nikad mi nije bio cilj da se svakome svidim.. nisam tip coveka koji ide unaokolo i skakuce u fazonu "Look at me I'm a fairy"...

Niko to ni ne trazi,mada je prava vestina po meni uvek bila diplomatija (daleko od toga da sam je savladao)  ... jednostavno cemu nerviranje....


@anea

Ok
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To prenemaganje Crnogorskog rukovodstva je svima izaslo na vrh .... ....

Treba samo obezbediti da gradjani u obe (nezavisne) drzave mogu ostvarivati svoja prava (vikendica u Kotoru, dedovina u Niksicu i sl. ) Specijalni ugovori - prelazak u drugu drzavu sa licnom kartom, skolovanje u Beogradu i slicne beneficije. Srbija je u ovom trenutku bolje povezana sa Republikom Srpskom nego sa Crnom Gorom!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
Hvala Cyber Cow (opet), al' sam zgodan?
Da li stariji brat, treba da se ljuti, kad mladj odluci da napravi kucu?
Hoce li njih dvoica biti manje braca zbog toga?  Smile
IP sačuvana
social share
Franc Herbert
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
NIsta gore neg' kad neko misli da je popio svu pamet ovog sveta...
Cgorci, idite vec jednom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Mladji brat nece samo da napravi svoju kucu, vec hoce da promeni prezime, da se odrekne starijeg brata, zajednickog krsta, oca, majke, babe, dede itd. Bojim se da bi Crnogorci mogli da postanu najveci antisrbi u regionu, mnogo blizi Hrvatima nego Srbima, znaci jos jedna "nacija" koja bi redovno bila koriscena od strane velikih sila protiv nas! Zbog toga je potrebno mnogo opreznosti i strpljenja jer svojim postupcima ne smemo da hranimo antisrpsko raspolozenje u Crnoj Gori, pa cak i ako izglasaju nezavisnost, moramo da im damo pogodnosti i da ih na duge staze vratimo zajednickim korenima sto bi bio uslov za ujedinjenje, to je obaveza svakog dobronamernog starijeg brata kome je stalo do trenutno obezglavljenog mladjeg brata!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
A sta ako mladji brat bolje vidi neke stvari od starijeg?
A lijepo je vaspitan, pa nece da se nadvikuje i svadja sa strijim bratom?
A sto se tice odlazenja, pa, od dobra mladjega brata, ne moze biti gore ni starijem. Cak iako "mali bata" grijesi, "veliki" treba da ga pusti da nauci na sopstvenoj gresci.
IP sačuvana
social share
Franc Herbert
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Onda mladji brat vec jednom ne sagradi tu kucu, spakuje prnje i nastavi da zivi svojim zivotom...
Veliki brat ima svoje probleme jer se jedna soba u kusi urusava i stvarno nema vremena za neckanje i prenemaganje mladjeg brata... Mladji brat bi vec jednom mogao da prelezi sve te decije bolesti.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
Ipak se veliki brat ljuti, jer da nije tako, bio bi u najmanju ruku ravnodusno blagonaklon, a ne agresivno precizan u opisivanju garderobe (prnje). Drugo, stan smo zajednicki naslijedili, a mozda mali bata odluci da ostane? Kako onda povuci teske rijeci?
Ja sam, nekako, vise za varijantu, bratski odnosi pa sta god se desilo, nego da poslije gutamo gorke zalogaje.  Smile
IP sačuvana
social share
Franc Herbert
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.