Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto bi naši fudbaleri rado igrali za Volfzburg  (Pročitano 613 puta)
30. Jul 2006, 22:25:31
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Zašto bi naši fudbaleri rado igrali za Volfzburg
Udri trening na veselje

Trener Volfzburga Klaus Augentaler iznenadio je fudbalsku javnost kada je saopštio da preduzima neuobičajene mere prema igračima koji večito kasne na treninge i prema onima kojima disciplina nije jača strana. Pedantni Nemac je, umesto novčanih kazni, „lošim momcima“ uveo u svlačionice scenski nastup, to jest pevanje i pričanje viceva pred celom ekipom. Nije poznato kako se igrači ovog bundesligaša nose sa novim vaspitnim oblicima, pa smo pitali naše igrače da li bi podržali Augentalerove metode.

Suština je da su oduševljeni Klausovom idejom, jer je njima bliska sintagma „udri trening na veselje“.

- To je super, ja bih iz istih stopa otišao da igram kod njega! Još kad bi organizovao i neko pićence, cela svlačionica bi mu pevala. Trener Volfzburga očigledno voli noćni život, čim se odlučio na ovaj korak. Ko ne voli da peva, taj ne voli ni život, a ja sigurno nisam takav - priča Slavoljub Đorđević, štoper Alanije iz Vladivostoka.

Slavoljub Đorđević bi zabavljao igrače, ne samo iz svog nego i iz drugih klubova.

- Pevao bih Pavarotijeve pesme, ako treba - i po dva bloka! Kakav repertoar imam, išao bih i na gostovanja. Danas na „Marakani“, sutra u Moskvi... Verujem da bi svi naši fudbaleri pristali na takvu kaznu, ako je to uopšte kazna. Za mene je kazna samo izbacivanje iz tima. Možda postoje momci koji imaju tremu u društvu ili strah od publike, ali to se svede na, recimo, svakog petog, ali i oni bi pre pristali na Augentalerove metode nego da prazne novčanik - kaže Đorđević.

Mitar Novaković u sredu će potpisati za francuski Šateru i nada se da u novom klubu neće naići na nekog Augentalera.

- Neka, hvala mu. Držaću se standardne procedure, ako nekad nešto zgrešim, neka mi odrede cenovnik i rado ću da platim. Ubacim novčanicu u kasicu-prasicu, i miran sam. Ne znam nijedan vic, u pevanje se isto toliko razumem, tako da nemam dilemu.

Bivši vezista Rada u fudbalskim krugovima važi za čoveka sa najvećom harizmom, ali ne bi se odvažio da ekipi nešto otpeva.

- Živ to ne bih nikad uradio! Da uđem u svlačionicu, stanem pred 25 osoba i zapevam, a oni da mi se smeju? Ma, nema šanse! Niko me na to neće nagovoriti, da znam koji vic, možda bi to i prošlo, ali ovako - ništa. U društvu nikad nisam imao tremu, a na javnim nastupima davno sam je prebrodio, valjda to dođe s godinama - objašnjava Novaković.

Iskusni defanzivac Partizana Niša Saveljić od srca se nasmejao specifičnom kažnjavanju trenera Volfzburga.

- To je baš drugačije, priznajem. Do sada sam se sretao sa novčanim sankcionisanjem, ali sa ovim nisam. U klubu se, inače, uvek šalimo, a kada bih morao da to radim po kazni, to bi mi bio kompliment. Zamisli, zakasnim i zbog toga moram da ispričam neki vic. Kada bih ispucao sve, onda bih počeo da smišljam nove. Problem bi nastao ako ne bi bili smešni, ali onda bih zapevao. Neku zabavnu pesmu, dok bih narodnjake ostavio Nenadu Đorđeviću, zvanom „zlatni melos“.

Duhoviti štoper crno-belih uživa veliko poštovanje saigrača, pa su pored njega smanjili nedisciplinu.

- Ove godine su mnogo bolji nego prošle, klupska kasa još nije napunjena. Kod Nemca Rebera plaćali smo po pet evra, ako od 10 pokušaja ne damo tri gola. Posle smo taj novac dali u humanitarne svrhe i, naravno, bili smo zadovoljni zbog toga. Dok je trener bio Vermezović, kašnjenje na trening ili neprimereno ponašanje naplaćivala nam je jedna flaša. Da, to nam je bila kasica na pripremama, koju smo ispraznili na timskoj večeri - dodao je Niša Saveljić.

T. Dragojević

Izvor: Blic

(02. May 2007, 21:45:11)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.