Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Zastava“ brža od Rumuna u trci za „Fiat“  (Pročitano 10621 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lepo! Samo neka tako nastave. Srbi po zanimanju, zao mi je sto je ovo za vas tuzna vest, ali pomirite se sa tim. Pa ne mozemo svi da zivimo kao vi  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Lepo! Samo neka tako nastave. Srbi po zanimanju, zao mi je sto je ovo za vas tuzna vest, ali pomirite se sa tim. Pa ne mozemo svi da zivimo kao vi Smile Smile

Ja sam Srbin i ovo nije tuzna vest za mene, ako je tacna. A vreme ce pokazati sve. A pre svega sposobost ove vlade da uradi ono sto je obecala. A obecala je mnogo. Da vidim kada cete misevi koji nemaju pare ni za kartu do Mladenovca da dodju na belu Sengen listu npr.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E

Kako Verko može da poklanja građevinsko zemljište? Nije mu to prćija. Novi fića jeste gradski auto i to nije loša ideja, samo imaće konkurenciju iz Kine i Indije.

To se zove miraz Smile nego recimo svi fala Bogu kad udadosmo sakatu i ruznu "devojku"! jel ima nekih naznaka oko slobodnog uvoza mene to zanima Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71

Kako Verko može da poklanja građevinsko zemljište? Nije mu to prćija. Novi fića jeste gradski auto i to nije loša ideja, samo imaće konkurenciju iz Kine i Indije.

To se zove miraz Smile nego recimo svi fala Bogu kad udadosmo sakatu i ruznu "devojku"! jel ima nekih naznaka oko slobodnog uvoza mene to zanima Smile

Ima ono sa smanjenjem carine Djelic rekao. Ili Dinkic. Ma nebitno. Neko je rekao.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam Srbin i ovo nije tuzna vest za mene, ako je tacna. A vreme ce pokazati sve. A pre svega sposobost ove vlade da uradi ono sto je obecala. A obecala je mnogo. Da vidim kada cete misevi koji nemaju pare ni za kartu do Mladenovca da dodju na belu Sengen listu npr. Smile
Znaci, tebi je vrlo drago i izrazavas veliko zadovoljstvo cinjenicom sto se rad skupstine blokira i sto tvoji sunarodnici ne mogu kao normalni ljudi da putuju po svetu? Ok, ti ne zelis da putujes, nije problem, ali postoje ljudi koji zele i kojih je velika vecina.
Odrasti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Излиза ти се та синглица са Србима по занимању.
А страна - Срби по занимању, Б страна, гле чуда Срби по занимању и тако у круг... а другима поручујеш да одрасту  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Ja sam Srbin i ovo nije tuzna vest za mene, ako je tacna. A vreme ce pokazati sve. A pre svega sposobost ove vlade da uradi ono sto je obecala. A obecala je mnogo. Da vidim kada cete misevi koji nemaju pare ni za kartu do Mladenovca da dodju na belu Sengen listu npr. Smile
Znaci, tebi je vrlo drago i izrazavas veliko zadovoljstvo cinjenicom sto se rad skupstine blokira i sto tvoji sunarodnici ne mogu kao normalni ljudi da putuju po svetu? Ok, ti ne zelis da putujes, nije problem, ali postoje ljudi koji zele i kojih je velika vecina.
Odrasti...

Ja zelim da putujem i putujem. Ali to sto jadnici kao sto si ti nemaju da daju za vizu 35 eura i ne mogu svojim bankovnim racunom garantovati da nece krasti i ubijati po zemljama EU ja nisam kriv. Ti si sam kriv sto nemas para i sto si toliko jadan da ne mozes garantovati da neces spavati ispod mosta kada odes u neku normalnu zemlju a ne ja. Ako nemas daj mi broj tvog racuna i ja cu ti inkognito uplatiti 35 eura da mi vise ne kukas po forumu Jadnice.
« Poslednja izmena: 30. Sep 2008, 17:29:20 od lustra »
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e lustra, pa nisam ja jadan ... izvini molim te  Smile
Pazi, sta fali spavanju ispod mosta?  Smile Bolje i ispod mosta, nego u tvojoj blizini ... druga prica. Smile Smile
Poenta rasprave je da ti kao shaban, ne kapiras da jednoj zemlji bezvisni rezim donosi dosta boljeg, nego losijeg (ako losijeg uopste i ima... mozda sto ce takvi kao ti da vrsljaju po svetu Smile ).  Smile
Ti se sad trudis da nam dokazes kako je bolje ziveti u bedi i bezviznom rezimu, nego u kakvom takvom normalnom drustvu, gde ne postoje vize i te fore. Zasto placati vizu, ako ne moras? Zasto gubiti vreme ispred ambasade, ako ne moras?  Smile
Opusteno...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Mi zivimo u bedi i viznom rezimu. A ova vlada nudi bedu i bezvizni rezim. Nek mi daju bogatstvo a vizni rezim je nebitan. Uvek ce biti takvih kao sto si ti koji ce cekati za 20 eura za mene ispred ambasade. Sto se tice spavanja u mojoj blizini to ni tebe ni mene ne bi cinilo srecnim zbog istog pola i seksualnog opredeljenja. A to gde cu ja da putujem s mojim parama i sta cu da pricam po svetu to vec nije tvoj problem nego moj. Neke stvari u tvojim godinama ne shvatas i neces shvatiti. Ovi za koje sam ja prvi gutao suzavac po ulicama nisu nista uradili za 8 godina. Samo lazna obecanja kradje i afere. Draze mi je bilo kad me j... Seselj i Milosevic jer njih nisam doveo na vlast nijednim svojim potezom, a ove jesam svojim jednim bednim glasom. E to me boli. Ti si igrao tapke kad smo mi bezali od mobilizacije. Bolje biti shaban nego neobavesten. Ako mi dodjemo na belu sengen listu u 2009. godini ja cu pojesti ovaj monitor ko Carelli. Pronadji uslove koje Srbija treba da ispuni i shvatices gde smo.
Donosi losijeg. Pogledaj Rumune. Sada o toj naciji cela Evropa misli da su lopovi. A nisu. Italijani ih biju gde stignu po ulicama. U Crnoj Gori su ojadili bankomate za 5 dana. Svi Rumuni trpe zbog toga. Tako ces i ti da trpis zbog nasih lopova i prevaranata. Jer ce svi moci da idu svud. Ne samo oni koji ne kradu. To je losije.Misli o tome.
« Poslednja izmena: 30. Sep 2008, 20:19:59 od lustra »
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E

Kako Verko može da poklanja građevinsko zemljište? Nije mu to prćija. Novi fića jeste gradski auto i to nije loša ideja, samo imaće konkurenciju iz Kine i Indije.

To se zove miraz Smile nego recimo svi fala Bogu kad udadosmo sakatu i ruznu "devojku"! jel ima nekih naznaka oko slobodnog uvoza mene to zanima Smile

Ima ono sa smanjenjem carine Djelic rekao. Ili Dinkic. Ma nebitno. Neko je rekao.
to se ne vazi mislio sam na slobodan uvoz npr. omega iz 92-e ili jos bolje 95-e, znam da to nikada nece biti, ali lepo bi bilo zar ne? Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.