Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zashto devojke nemaju vishe poverenja u mushkarce?  (Pročitano 9535 puta)
10. Jan 2007, 00:17:31
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
Zhelim da pitam mushke chlanove za mishljenje... Zashto devojke danas imaju chak i fanatichan strah od silovanja? Zashto se sve mi plashimo da izlazimo same nocu? Zashto kada pitam za iskustva sa pedofilima sve devjke imaju neku prichu(shto je najgore sve devojke koje sam pitala imaju od 13 do 15 godina)? Zashto kada pitam da li se plashe mushkaraca sve odgovaraju potvrdno?

Evo moja iskustva: Kada sam imala 6 godina neki taxista je pokushao da me siluje, ali hvala bogu tu se nashao neki chovek da me odbrani. Posle mnogo godina fobije od taxista drugarica me je naterala da uzmemo taxi i taxista je pokushao da nas odvede kod njega kuci. U tramvaju neki vojnik je izvadio svoj qrac i ponudio ga meni i nekim devojkama koje su stajale pored mene...
Ovo je mozhda jedine smeshno ovde:
Skoro sam se vracala kuci kasno, i videla nekog visokog krupnog choveka kako me prati. Posle 10 minuta straha videla sam da je to moj tata i da se vracao istim putem kuci. Smejala sam se kasnije tome ali pitanje preostaje... moraju li sve hene da zhive u strahu?
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Toga je bilo oduvek, samo je dodatni problem u propalim zemljama kao Srbija što ne postoji sistem adekvatnog kažnjavanja takvih, a više nema ni džentlmena koji bi skočili da zaštite kojih je nekad kolko-tolko bilo. Ovo što sam rekao je slaba uteha za žene i decu koji su potencijalne žrtve, a kad se o tome javno govori takve odmah proglašavaju za "izdajnike Srpstva" i "strane plaćenike" kretenizovana zemlja!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imaginelo mozda tu ima istine. Ako prebacite politiku tu gde ljudi iskazuju svoje emocije ja cu naci neki drugi forum........
toliko o tome............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Janaa, o čemu sam trebao uopšte da govorim u postu? Zaista je takvih u Beogradu bilo oduvek, i ja sam kao dete par puta bio žrtva takvog nasilja (bez nekih posledica) ali tada tamo '70tih su stariji iz kraja nas klince štitili, kao što sam i ja to radio kad sam postao stariji, a i dobar deo matoraca je bio spreman da interveniše u takvim slučajevima, pa su deca i žene ipak bili bezbedniji, jer ne može ni policija da bude svuda i u svakom trenutku. Sad su se ljudi promenili, naravno na gore i više nema tog viteštva među ljudima. Valjda Janaa ovo što sam napisao ne smatraš za politiku, aman zaman!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Мало се лоше осећам када клинка, која није но ОШ завршила, постави овакву тему.

Да ли је свет толико изопачен или је прорадила пубертетска машта. Smile

Углавном - нема места страху од мушког света што, свакако, не значи да не треба бити опрезан (у сваком житу има кукоља).
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ej, dejvi, ja nisam klinka pa više ne verujem muškarcima i stalno su me smarali razni pedofili i dan danas, me smaraju svakavi paćenici, jbt, zove me čovek da pričamo o nekom veeeelikom poslu i usput mi predloži da se kresnemo, jer mi smo zaboga EVROPSKI ORIJENTISANI Smile Smile
ma nikome više ne verujem! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Мени сасвим природно звучи да мужјак покуша да скоцка ситуацију да кресне женку. То што неки немају стила, то је друга прича и то не значи изгубити поверење у мужјаке.

Углавном, ја живим у убеђењу да је, занемарљиво, мали број оних који би покушали нешто на силу (читај - манијака, будала, кретена....), што јесте суштина ове теме.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa kako sve ja nalećem na takve??? na ulici, u komšiluku, na poslu, na autobuskoj, u gradu, na moru, aaaaaaaaaaaa.....i svih uzrasta!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
pa kako sve ja nalećem na takve?

Силеџије или на оне без стила?  Smile

Ако у сваком мужјаку видите неотесанца или силеџију те у старту немате поверења, заузмете гард, могућа је лоша процена.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma ovi manijaci, siledžije a i ovi drugi, ima i njih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.