Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:34:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar niste mogli bolje da nađete?  (Pročitano 8965 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
eh draga moja .... sami sebi daju pravo  Smile...niti te pitaju niti ih zanima sta ti mislis  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
pa eto ja rekoh malopre Ameli .. bukvalno kazes nesto bez zle namere, ne razmisljas o posledici i samo te osine po ledjima. Nisu svi komentari po pravilu zlonamerni i nisu svi ciljano odabrani. Nekad zaista prosto iz tebe izlecu reci koje ne mozes da kontrolises jer o tome ne razmisljas.

Zato treba praviti razliku ko ti komentarise vezu ili partnera. Ima ljudi za koje znas da su luckasti i da ne misle ozbiljno ili da im je nesto zametalo ali da postuju tvoj izbor. A ima i dzukela koji zude da te namazu govnetom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
pa eto ja rekoh malopre Ameli .. bukvalno kazes nesto bez zle namere, ne razmisljas o posledici i samo te osine po ledjima. Nisu svi komentari po pravilu zlonamerni i nisu svi ciljano odabrani. Nekad zaista prosto iz tebe izlecu reci koje ne mozes da kontrolises jer o tome ne razmisljas.

Zato treba praviti razliku ko ti komentarise vezu ili partnera. Ima ljudi za koje znas da su luckasti i da ne misle ozbiljno ili da im je nesto zametalo ali da postuju tvoj izbor. A ima i dzukela koji zude da te namazu govnetom  Smile


e da ... dzukele ..bas divna rec ...opisna  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Sony 
E u ovakvim situacijama me baš briga za tuđe mišljenje , pa od bilo koga da je....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Apple iPhone SE 2020
ok je da pomognes prijatelju kad mu trebas , ok je da saslusas kako pljuje nju \ njega ali to kaze prijatelj . ti nikad nesmes da ponovis to isto jer dolazi do svadje.

Pljuvanje?

To je jako teska rec...

Vecina ljudi kaze samo - Mislim da on\ona nije za tebe jer....  i mislim da ces\si ti tuzan zbog toga i toga...

E, sad...ako je to pljuvanje, onda je i svaka ljudska  konverzacija nije nista vise od emisije Dzerija Springera...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


plava, nežna, neizbežna....

Zodijak
Pol Žena
Poruke 77
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC 
E, kad nekoga volim i drag mi je, a vidim sa kim je... Kako da prećutim????   

... Pa još vidim da sam sebe laže i zavarava ....  ... Ali valjda je tako lakše, znam da tu spasa ni pomoći nema....
Ma, bar sam rekla šta sam imala!!!! Iskreno i dobronamerno...  Smile
IP sačuvana
social share
"Izgubljeno je samo ono čega se odreknemo."
U to ime... ODRIČEM SE LJUBAVI ZBOG LJUBAVI!!!


l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] l ̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
================================


edit by chelavi1: link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ok je da pomognes prijatelju kad mu trebas , ok je da saslusas kako pljuje nju \ njega ali to kaze prijatelj . ti nikad nesmes da ponovis to isto jer dolazi do svadje.

Pljuvanje?

To je jako teska rec...

Vecina ljudi kaze samo - Mislim da on\ona nije za tebe jer....  i mislim da ces\si ti tuzan zbog toga i toga...

E, sad...ako je to pljuvanje, onda je i svaka ljudska  konverzacija nije nista vise od emisije Dzerija Springera...

pljuvanje u smislu da doticna pljuje svoga momka ili on neku doticnu ..
toliko budu besni da to i najcesce predje u pljuvacinu . djubre , skot , majmun , on ce meni ..... ali to je naravno dozvoljeno ako ona\on to rade . sutra , ja pozmatrac- oslonac za histeriju, da ponovim njene \njegove reci nastupila bi svadja . ja bih se njoj\njemu zamerila .

kad malo bolje razmislim udaljila sam dosta ljudi od sebe bas tom pricom . posle 11o svadje i pljuvacine prosto sam ih pitala "sta je ? danas se volite u juce si htela oko da mu izvadis " ili" nemoj vise da me opterecujes svojom histerijom preko dana u uvece se vec jebes sa njim " ... ... ... bilo je 1000 primera . ustvari meni takvi smaraci uopste ne trebaju , niti zelim da slusam kuknjavu oko belih ili crnih zidova ,tu sam za velike probleme , prave probleme a za smaracka sranja - vise nisam  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:34:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.