Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar niko ne voli strategije?!?!?!  (Pročitano 24943 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
(Replayer)e,sad ga pretera... Smile i ja volim da propagiram igre,da ih hvalim i da odvajam mnogo vremena za njih,ali zavisi kod koga i koje RPG i RTS povecavaju inteligenciju...odavde sam zakljucio da ti volis RPG i RTS,i da umes i da ucis na tim stvarima,ali nisu svi pametni kao ti(i ja Smile).ocu da kazem,da se ne moze reci da bilo koje motion igre(RPG,RTS,FPS...)uvek povecavaju inteligenciju(mada bih voleo da je tako,pa da mi placaju da se igram Smile Smile).nisu svi ko ti i ja,pa da uce na tome...
ima toliko debila na ovoj planeti koji misle da svaka igra mora da sluzi za zezanje(u smislu,prvo sto uradi kad upali prvi put igru,jeste poubija ljude,ili se smori ako je problem ozbiljan...).
a,sto se mene tice,naravno da volim da oprobavam ideje na strategijama i dosta primenjujem neke trikove,iako najvise igram sam ili ove moderne strategije...
zivele igrice!mada,kako je krenulo sa Vistom i Xbox om i konzolama...bolje je reci "Nek nas sacuva Bog"... Smile Smile Smile
no,dobro,nadje se ponekad neka lepa igra...
« Poslednja izmena: 16. Jul 2007, 21:23:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


GoSu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3510i
Brate bavim se kompijuterima i tehnikom od 6. godine (tj vec 12 godina Smiley) skroz te shvatam..Sva danasnja deca igraju WoW(necu da dajem vise komentara na ovu temu posto ce opet poceti da ga brane)
Oldschool RTS & RpG zakon danas prave sra**a od igrica to je prosto da ne poverujes...Zadnje dve godine konstanto igram Dotu (mogao bih da se pohvalim da sam odigrao 1.0 verziju ali o5 ce me neko shvatiti kao "hvalisavca" [kao da ja dobijem nesto od toga sto kazem sta sam radio,postigao etc.] koju je napravio Eul).Ta mapa za Wc3 je fenomenalna...probaj ako nisi probao posto sam video da negde pominjes da ne volis tft Smile

P.S.Moja prva rpg igra je "3 Golden skull" i to sa 7 godina ^^ ako neko zna o cemu pricam neka da link za dl Smiley
IP sačuvana
social share
Dve stvari su beskonacne: Svemir i Ljudska glupost.Nisam siguran za svemir.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
ja se ne secam da sam ikad bilo gde,na bilo kojoj temi napisao tft... Smile   Smile  ne razumem.na sta to mislis u toj zadnjoj recenici?i sta ti znaci to tft?
« Poslednja izmena: 16. Jul 2007, 22:50:58 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


GoSu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3510i
pa Warcraft The Frozen Throne Smiley
IP sačuvana
social share
Dve stvari su beskonacne: Svemir i Ljudska glupost.Nisam siguran za svemir.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
aaaaaa..... Smile pa,da...jebaga... Smile
a,za ovo ostalo se slazem,kao sto rekoh...

p.s. iii,daaa,mozda ke probam ono... Smile
« Poslednja izmena: 16. Jul 2007, 23:10:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2195
Zastava Pirot,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Samsung S8
War Craft,Age Of Empires...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
da neko nema panzer general 4 western assaulth
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


eat steel !

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 853
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v3
u zadnje vreme su mi se nekako zgadile
ranije sam igrao  Warcraft...Age of empires...Age of mythology...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
@ replayer and hkj
Igrice i sluze za zajebanciju,za ucenje koristite knjigu,i treba da poubijas sve ljude i da se zabavis(to je zapravo svrha igre)
a ako te vec smori zasto onda da igras?
Nemoj da se hvalis da igras dotu 2 godine,jer igras godinu dana,i nisi igro 1.0 verziju vec samo kenjas(mada mozda si je skino negde ovih dana pa sad samo...) ,btw ne bavis se tehnologijom i kompjuterima vec samo igricama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
ja?ja nisam ni rekao da igram dotu...ja stalno pricam da je mrzim...UJA!!! Smile  Smile
to pricaj Replayeru ne meni(ja nemam nikave veze s njim,samo mislimo drugacije),asto se tice ostalog,nek svako igra kako zeli,mada volim ljude kojima igre sluze samo za izivljavanje ili zajebavanje(u smislu aj uzmem kombajn i gazim ljude...lepo je to Smile,al ne kad se radi 5dana uzastopno...)
a mozda si mislio na R.,ali ja SE bavim kompjuterima...ali ono vaznije je znaci da ja upravo NE volim Dotu...(nisi sve procitao ili sam lose bio sastavio recenicu...<to je onda bilo da me ne bi prozvali na forumu,posto znam koliko ima ludaka...)
i jos nesto:cinjenica jeste da su igrice sve gluplje...u cemu je problem?rade ih amerikanci... Smile a i sem toga,prve igrice i jesu mozda bili simulatori voznje,test kompjuteri za vojsku(pilotiranje)tako da bi se moglo reci da su prve igrice bile ozbiljne...i tako treba i da ostane.ne da nema humora ili slicnog,vec da budu pametne i sa smislom,a ne nesto sto stalno sluzi za zajebavanje...ko oce da igra tako,neka igra...ja igram ozbiljno.
« Poslednja izmena: 23. Jul 2007, 11:51:15 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.