Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:04:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar joj ne nedostajem?  (Pročitano 22719 puta)
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
Nokia 7500
Zato on treba da se ugleda na mene, da iskulira i da kaze sebi " Ko zna zasto je to dobro". Da uziva u zivotu  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Linux
Browser
Chrome 44.0.2403.133
Video sam je veceras sa Razlogom zbog kojeg joj ne nedostajem.. Smiley
« Poslednja izmena: 24. Avg 2015, 00:35:20 od Badd111 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
slusaj me batice,zene te zovu jedino kad im nesto treba,njih vodi materijalizam,znaci bilo sta sitna krupna usluga pare prevoz ili sl,kad im to ne treba ili nadju neku izdasniju budalu dobijas korpu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Pozdrav

Vec sedmi dan me muci me jedna stvar, podelio bih sa vama i cuo misljenja. 

Naime, bio sam u vezi godinu i po dana.   Za tih osamnaest meseci, plus meseci i meseci pre toga dok smo se druzili (i muvali) , nije prosao nijedan dan a da nismo kontaktirali na neki nacin.   Ili bi se videli, ili putem sms-a ili preko drustvenih mreza.   

Imali smo i mi nesuglasica i svadja ali nikad ne bi proslo 24 sata a da se nismo culi.   Imali smo uvid u dane jedno drugog.   Bila mi je i cura i najbolja prijateljica i kao deo porodice. 

Pre nedelju dana sam primio njenu poruku u kojoj mi je saopstila da ne moze vise da budemo zajedno.   Ne voli me, voli drugog nekog.   

Nakon toga sam joj se javljao, pitao je sta joj je, ko je taj, navaljivao da se pomirimo.   Ali odlucna je. 

To je druga osoba, hladna, na distanci.   Vec danima se ne javlja, nema je.   Uzasno mi nedostaje. 

Moje pitanje je: zar je moguce da joj uopste ne nedostajem, posle toliko vremena i posle toliko zajednickih trenutaka? Kako moze da voli drugog, a par dana pre raskida smo se zajedno smejali, ljubili, setali?
Zar je moguce da tog drugog sad toliko voli da me je potpuno zaboravila?



Kad su emocije u pitanju uvek je zeznuto. Ponekad neka osoba da bi napravila diskontinuitet tj da bi lakse prebolela ili nastavila dalje bude hladna, izbegava osobu, drzi je na distanci da njoj bilo lakse da preboli sto je klasican znak da si joj nesto znacio. E sad a mozda se zaljubila do usiju u drugog frajera pa si joj preko noci nebitan. Emocije su opaka a osetljiva stvar ako si pravi frajer a ona cura koje je vredelo vreme provedeno sastanak oci u oci kazite sta imate, pozdravite se kao ljudi ako si ostavljen imas pravo da pitas zasto a da neko nekog ostavi preko sms poruke je lose. To se radi licno inace je okrutno. Iskreno iz tvoje prce ne deluje fer ostupak! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
Zato on treba da se ugleda na mene, da iskulira i da kaze sebi " Ko zna zasto je to dobro". Da uziva u zivotu  Smile

Опа Бикси кренуо анал и остало а?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Zato on treba da se ugleda na mene, da iskulira i da kaze sebi " Ko zna zasto je to dobro". Da uziva u zivotu  Smile

Sigurno je zbog neceg dobro.. Mozda toj vezi nije bila predodredjena bas najruzicastija buducnost (nas dvoje smo dva razlicita sveta po karakteru, razmisljanjima) iako nam je na krace staze bilo lepo.. A da sam se ja pitao, ne bih imao srca da u momentu srusim nesto sto smo godinu i po dana zajednicki gradili, tako da ona je to presekla u mozda najboljem momentu.

Ponekad neka osoba da bi napravila diskontinuitet tj da bi lakse prebolela ili nastavila dalje bude hladna, izbegava osobu, drzi je na distanci da njoj bilo lakse da preboli sto je klasican znak da si joj nesto znacio. E sad a mozda se zaljubila do usiju u drugog frajera pa si joj preko noci nebitan.

Bice da je ovo drugo u pitanju.. Mislio sam da nije moguce takvo nesto, jer sam drzao da jedno drugom puno vise znacimo i bas zato sam otvorio ovu temu, da cujem misljenja na prvom mestu forumasica kako to izgleda iz zenskog ugla.

Emocije su opaka a osetljiva stvar ako si pravi frajer a ona cura koje je vredelo vreme provedeno sastanak oci u oci kazite sta imate, pozdravite se kao ljudi ako si ostavljen imas pravo da pitas zasto a da neko nekog ostavi preko sms poruke je lose. To se radi licno inace je okrutno. Iskreno iz tvoje prce ne deluje fer ostupak! Smile

Nista od toga nema.. Pozivao sam je da se vidimo i da popricamo ali je odbijala uz obrazlozenje da je sve receno. Pravi razlog je da ne bi imala da kaze sta u svoju odbranu jer je evidentno da se mesecima ranije cula sa tim likom a da je mene drzala samo kao siguricu i da me je vukla za nos toliko vremena..

I jeste okrutno, ucinila je da se osetim kao visak koji samo treba odbaciti.. Njoj vise nista necu govoriti  Smile sudbina ce joj uzvratiti to je sigurno. Zivot ide dalje, kao sto je receno gore, ko zna zasto je sve to dobro.

Vec polako ali sigurno prevazilazim sve to Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
Nokia 7500
Eto! Bravo  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 44.0.2403.133
A zasto bi ti sebe trovao takvim mislima da zelis da joj sudbina sve vrati?
Kad nekog volis, tesko ti je zato sto niste zajedno, a ne zbog nacina na koji si ostavljen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
u ovo vrijeme je dobro snimati snošaj.kurčinu bi te onda prevarila.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
A zasto bi ti sebe trovao takvim mislima da zelis da joj sudbina sve vrati?
Kad nekog volis, tesko ti je zato sto niste zajedno, a ne zbog nacina na koji si ostavljen.

Ne kazem da zelim da joj sudbina sve vrati, naprotiv, ja njoj zelim sve najbolje.
Kazem da sudbina hoce vratiti, jer licno znam gomilu primera preko kojih sam se uverio u to.

Raskid nikad nije prijatna stvar ali uvek ima lepsih nacina da se to obavi. U mom slucaju se druga strana nije bas potrudila da to obavi na neki od tih lepsih nacina, bilo je tu cak i nekih nepotrebnih okrutnosti o kojima nisam pisao. Da sam je tretirao ko najgoru pa hajd', ovako..

I ne znam, posle svega, dal' je volim i dalje.. Volim onu nekadasnju nju, onu koja se trudila da imam lepo misljenje o njoj a ne ovu sadasnju kojoj za moje misljenje nije stalo nimalo.

Zato cu se fokusirati na sretne trenutke u vezi, a pokusavati da potisnem ove ruzne na kraju.. I da je se po tome secam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:04:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: joj Zar nedostajem

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.