Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:46:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zapažanje  (Pročitano 5089 puta)
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Strava, ja sam bolestan od malih nogu, lozim se na proste ribe.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Ne znam za vas, ali meni baš nije najnomalnije da neko sam za sebe kaže "ja sam kurva", "nenabivvena sam danima"  ili " nadrkala sam sise i nadam se da će me neko večeras otresti". Meni to liči na patologiju. Ili je je to neki vrhunski humor koji ne kapiram.

Ma jok, nisu klinke, odrasle ...obrazovane, jedna metla sliku na profil, ladno sam je prepoznala..direktorica u jednoj firmi s kojom sam sarađivala.

одрасле, образоване, независне и на одређеним пољима остварне жене ... онда јбга ... вероватно зато што им се може ... независне су, нема ко да им приговара због тога идеална ситуација да надокнаде неке глупости пропуштене у младости.

Ал јбга може бити и неки интерни хумор ... типа дај да мало тролујемо ове што нас прате по твитеру ... ложимо људе да смо радодајке ил загореле простакуше ... мада ми то мало много ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Citat
Bez porodice ili udate pa razvedene, bez neke konstantne veze i koje jos uvek zele da uzivaju u zivotu... Jel sam manje-vise pogodio?

Mislim da su neudate, br se tako predstavljaju. Da li uživaju u životu, ne znam..ako se u uživanje ubrajaju opijanje na Beer Festu i random sex, onda da.
Otprilike to. Smile


Inace nemam nista protiv spominjanja tih odredjenih imenica i glagola koji idu uz njih,i sama ih dnevno koristima (kad nisam blizu dece)...u najcistijem izvornom obliku.

Svako opsuje, mislim da je vise problem u ponasanju doticnih. Ovo sto Brana spominje vise dodje prosto(makar meni). Vecina ljudi koja nije prosla tu neku fazu odrastanja ostane na tom prostom nalicju gde je OK ponasati se u opisanom maniru i imati odgovarajuci recnik uz taj manir. Zavrse one i faks i nadju dobre poslove, ali jos uvek nekako ne odrastu.

I da, nisu u pitanju samo zenske osobe. Ima i muskih koji su isto na taj fazon.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Nokia 
Ama ...one misle da to niko ne vidi,niti da ce oni koji vide nekome reci. Izivljavaju se. A garantovano uzmu casu mleka i u krevet. A te matore predatorke ...no coment.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112
Vrlo cesto se mnogi skrivaju iza rijeci koje prosipaju po divnom netu...u praksi...nula.Svi bi da malo varaju na netu,opet u praksi...nula.Zene znaju da vecini muskaraca gode proste rijeci,da se pale na iste...tako je i obratno.Na svu tu napaljenost takvih zena postoji vrlo prost pencilin "daj broj telefona i adresu,dolazim za 5 minuta da ugasim tu  vatru u tebi" Smile Zanima me koliko bi tih napaljenica napisalo adresu i izgovorilo cekam te ahhh? Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Jednoj sam urdio to, bilo je od nje: "ja sam zli cika"  Smile  . Ma obicne paljevine zenske kao sandra. Imaju zastitu pa im se moze da menjaju lice i nalicje.
« Poslednja izmena: 24. Avg 2011, 22:03:24 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
volim otvorenost i zezanciju u jednom krugu drustva... znaci ako u nekom mom krugu mi mozemo da se medjusobno obracamo sa "kurvo" ili "jedi govna" i slicno... zatvoren krug ljudi... nista javno..

A ovo ovako javno, pa jos zenski svet.. pa jos mnogo ispod granice dobrog ukusa.. sto bi moja pokojna prababa Ljubica rekla : "pu, olos".

Takve nemam u svom okruzenju.. hvala bogu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
 Smile Evo meni nase munke.  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
Munka, tako nekako...
ne znam da li i vi to primećujete, ali rekla bih da je strašno nepopularno biti pristojan, da ne kažem-fin.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112
ne znam da li i vi to primećujete, ali rekla bih da je strašno nepopularno biti pristojan, da ne kažem-fin.

Zato postoje dva lica,jedno za kulturu i pristojnost u komuniciranju,drugo za krevet i vulgarnost u njemu.Izgleda dosao period kada su pristojni na giljotini.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:46:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Zapa zene anje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.