Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:16:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaoshtravanje odnosa Srbije i Hrvatske?  (Pročitano 22479 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ne sporim ja da su Srbi činili zločine nad Hrvatima. Činjenica je da su u poslednji sto godina Hrvatski zločini nad Srbima daleko veći. Taj odnos je nemerljiv.

Dobro eto ne sporimo... uglavnom bitno je da uvidimo da je bilo zlocina na svim stranama i da to moze svatko da prizna...eto ja priznajem da je bilo mnogo zlocina sa hrvatske strane nad srbima...

I ljudi postao sam pospan, umorila me ova mononoki... sve je slatka kada mi ovako fino odgovara..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
Ne sporim ja da su Srbi činili zločine nad Hrvatima. Činjenica je da su u poslednji sto godina Hrvatski zločini nad Srbima daleko veći. Taj odnos je nemerljiv.

Teško je sad pričat o omjerima ko je koga više, al ostaje jedna činjenica, sve se to odvijalo na teritoriju Hrvatske, Hrvati nisu radili p***arije na vašem teritoriju e tu je jedna velika razlika...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ne sporim ja da su Srbi činili zločine nad Hrvatima. Činjenica je da su u poslednji sto godina Hrvatski zločini nad Srbima daleko veći. Taj odnos je nemerljiv.

Teško je sad pričat o omjerima ko je koga više, al ostaje jedna činjenica, sve se to odvijalo na teritoriju Hrvatske, Hrvati nisu radili p***arije na vašem teritoriju e tu je jedna velika razlika...


То није ВАШ териториј, то је територија на којем је српски народ чинио већину, и који је био према старом уставу потпуно равноправан са вашим, бар на папиру је било тако!
Да је правде, то никада не би било ваше.


Имам још једно питање: - а шта сте ВИ онда радили на територији БиХ?
И у прошлом и у овом рату.
« Poslednja izmena: 31. Maj 2008, 00:21:11 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Teodora ne vredi pricati vidis ti da oni vagaju nase zlocine prema njima i njihove zlocine prema nama stavljajuci znak jednakosti! Sta vise mozes komentarisati sa takvim ljudima! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Teodora ne vredi pricati vidis ti da oni vagaju nase zlocine prema njima i njihove zlocine prema nama stavljajuci znak jednakosti! Sta vise mozes komentarisati sa takvim ljudima! Smile


И ја се питам.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung d900i
Ljudi ja sam učestvovao malo u ovoj temi, krenuo sam sad malo da čitam i čini mi se da je većina ovog svađa, dobra stara svađa, aj neću kažem svađa već rasprava o prošlosti... možda bi bilo bolje ako se vratimo u sadašnjost i gledamo u budućnost da vidimo kako će biti, a ne kako je bilo... Može???
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Ljudi ja sam učestvovao malo u ovoj temi, krenuo sam sad malo da čitam i čini mi se da je većina ovog svađa, dobra stara svađa, aj neću kažem svađa već rasprava o prošlosti... možda bi bilo bolje ako se vratimo u sadašnjost i gledamo u budućnost da vidimo kako će biti, a ne kako je bilo... Može???
ne moze Smile ako jedared zauvek ne rascistimo dugove iz proslosti necemo imati sadasnjost a kamo li buducnost! da su rasciscena sva potrazivanja posle drugog svetskog rata nista od ovog sranja kasnije ne bi bilo!

a i vi pacifisti ste neka cudna sorta sve kao pusti ih, ako, neka ih, prastajmo ne mrzimo, gradimo buducnost, sa kim bre da gradis buducnost sa onima koji su pobili stotine hiljada tvojih zemljaka i za to nisu odgovarali jer sa njima da pravis buducnost! Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2008, 00:48:24 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung d900i
Ljudi ja sam učestvovao malo u ovoj temi, krenuo sam sad malo da čitam i čini mi se da je većina ovog svađa, dobra stara svađa, aj neću kažem svađa već rasprava o prošlosti... možda bi bilo bolje ako se vratimo u sadašnjost i gledamo u budućnost da vidimo kako će biti, a ne kako je bilo... Može???
ne moze Smile ako jedared zauvek ne rascistimo dugove iz proslosti necemo imati sadasnjost a kamo li buducnost! da su rasciscena sva potrazivanja posle drugog svetskog rata nista od ovog sranja kasnije ne bi bilo!

a i vi pacifisti ste neka cudna sorta sve kao pusti ih, ako, neka ih, prastajmo ne mrzimo, gradimo buducnost, sa kim bre da gradis buducnost sa onima koji su pobili stotine hiljada tvojih zemljaka i za to nisu odgovarali jer sa njima da pravis buducnost! Smile

Ko kaze da praštamo... ali šta dobijamo time što se stalno sećamo... ubijamo sami sebe... Svi zločinci će doći Bogu na sud... mi ovde malo šta možemo da učinimo, možemo samo da kidamo živce pričajući non stop o tome i psovati jedni druge...
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
A sta je bila tema...vec vidjeno,Hrvati se nasli uvredjeni sto su proterali Srbe iz Hrvatske,zato sto oni to zovu "velikosrpska agresija"...bilo pa proslo,nista novo...kad se samo setim helikoptera i reklame za Coca*Colu prosle godine... Smiley 1

Ali posto ste vi ovu temu,kao i svaku drugu gde se pomenu Srbija i Hrvatska iskoristili za takva naglabanja...

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:16:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.