Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaoshtravanje odnosa Srbije i Hrvatske?  (Pročitano 22478 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Mononoki

Jeste eto gle cuda... hvala ti sto si me naucila necemu...vidis cijenim to... sada ima da idem na tecaj talijanskog da ucim materniji jezik no.2, njemacki pricam perfekt...


@Rinaka cijenim to tvoje vidjenje iskren si uvijek do sada...iako nekada zafrkajes... Smile

IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
iako nekada zafrkajes
Nekada ?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
iako nekada zafrkajes
Nekada ?  Smile Smile Smile

Ok .... uvjek!  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 151
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Mononoki

Jeste eto gle cuda... hvala ti sto si me naucila necemu...vidis cijenim to... sada ima da idem na tecaj talijanskog da ucim materniji jezik no.2, njemacki pricam perfekt...


 

Hvala, to mi je i bio cilj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Mononoki

Jeste eto gle cuda... hvala ti sto si me naucila necemu...vidis cijenim to... sada ima da idem na tecaj talijanskog da ucim materniji jezik no.2, njemacki pricam perfekt...


 

Hvala, to mi je i bio cilj

Nema na cemu i drugi put...  Smile

Ajde opusti se malo zeno Bozija...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Tiger , vi Hrvati patite samo od amnezije kada se potegnu pitanja zločina koje su Hrvati učinili nad Srbima. Za sve drugo imate uvek spremna dokumenta , samo papiri na videlo.
Nikada mi nećemo biti pravi susedi, sve će to biti šuć muć pa prospi. Kad god možete vi ćete gledati svoj interes. Ako hoćeš biti dobar komšija nekada moraš raditi i protiv svoga interesa. Nikada se ne zna koja muka može i vas da zadesi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tiger , vi Hrvati patite samo od amnezije kada se potegnu pitanja zločina koje su Hrvati učinili nad Srbima. Za sve drugo imate uvek spremna dokumenta , samo papiri na videlo.
Nikada mi nećemo biti pravi susedi, sve će to biti šuć muć pa prospi. Kad god možete vi ćete gledati svoj interes. Ako hoćeš biti dobar komšija nekada moraš raditi i protiv svoga interesa. Nikada se ne zna koja muka može i vas da zadesi.
Perudji, amnezija ne amnezija ja nigdje nisam osporavao zlocine od NDH, a za ovaj prosli rat sam samo pokazivao presude i cinjenice koje postoje, tako cu i pokazivati i presudu u ime Gotovine kakva god bude ona bila...to sto srbi pate od amnezije od toga sta je SANU, staje Seselj, sta je RSK ucinila Hrvatima ali nema veze...

Ja znam Perudji, Srbija uglavnom gleda tudji interes nikada svoj... a Hrvatska samo svoj...ali istina mi nikada necemo biti susjedi dobri, jer da zivis mog grada u Njemackoj mogli bi i biti ovako tesko...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 151
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tiger , vi Hrvati patite samo od amnezije kada se potegnu pitanja zločina koje su Hrvati učinili nad Srbima. Za sve drugo imate uvek spremna dokumenta , samo papiri na videlo.
Nikada mi nećemo biti pravi susedi, sve će to biti šuć muć pa prospi. Kad god možete vi ćete gledati svoj interes. Ako hoćeš biti dobar komšija nekada moraš raditi i protiv svoga interesa. Nikada se ne zna koja muka može i vas da zadesi.
Perudji, amnezija ne amnezija ja nigdje nisam osporavao zlocine od NDH, a za ovaj prosli rat sam samo pokazivao presude i cinjenice koje postoje, tako cu i pokazivati i presudu u ime Gotovine kakva god bude ona bila...to sto srbi pate od amnezije od toga sta je SANU, staje Seselj, sta je RSK ucinila Hrvatima ali nema veze...

Ja znam Perudji, Srbija uglavnom gleda tudji interes nikada svoj... a Hrvatska samo svoj...ali istina mi nikada necemo biti susjedi dobri, jer da zivis mog grada u Njemackoj mogli bi i biti ovako tesko...
a ti si, vidim, opušten
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Ne sporim ja da su Srbi činili zločine nad Hrvatima. Činjenica je da su u poslednji sto godina Hrvatski zločini nad Srbima daleko veći. Taj odnos je nemerljiv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Ne sporim ja da su Srbi činili zločine nad Hrvatima
Ne sporim ni ja da su Hrvati cinili zlocine nad Srbima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.