Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:44:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaoshtravanje odnosa Srbije i Hrvatske?  (Pročitano 22600 puta)
Clan u razvoju

quid quid latine dictum sit, altum videtur

Zodijak
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung z 240
stami4 da li je Hrvatska napala Srbiju? Ili su avioni i tekovi iz Srbije išli na Hrvatsku?

dobro, majkumu, to stoji,
al da ste se ujebali s priznavanjem kosova - jeste. Koj vam je to kurac trebalo?
Mogli ste fino da ćutite, da vidite kako će stvari da se razvijaju, pa posle ... al dobro, razumem vas, treba se malo šlihtati  Smile
IP sačuvana
social share
Prodaj čoveku ribu - i nahranio si ga za jedan dan.
Nauči čoveka da peca - i upropastio si sebi sjajnu poslovnu priliku.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung d900i
Nećemo prihvatiti činjenicu...bar mislim da nećemo... JA NEĆU...

Kosovo je SRBIJA... Priznajem da možda nije u redu na gledanje i podsećanje u prošlost...Ali pogledajte samo koliko su puta njihovi političari to radili... Bože moj pa i danas u njihovim emisijama svaki drugi dan, ma svaki dan, se spominju ratni zločini, oslobođenje, srpska tiranija itd... ma pssss
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Boze mozda Sanader i Mesic nisu informisani da se nekim hrvatskim generalima sudi u Hagu za zlocine u oluji!
Pa dajte ljudi neka im neko to kaze da se ljudi vise ne blamiraju!

Informiran je Mesić i te kako informiran jer je kao svjedok Haškog tužiteljstva svjedočio protiv hrvatskih generala... Smile Smile
A što se tiče vašeg ministra može on "kakati" koliko god hoće,prvo što mora naučiti ja da bude svjestan realnosti oko sebe...

Cini mi se da demantujes sam sebe!Ako malo pogledas realnost koju spominjes sve ce ti biti jasno!
Evo ja ti predlazem da uzmes digitron u ruke i uporedis:
1. Broj ubijenih u Vukovaru i Oluji
2. Broj protjeranih u Vukovaru i Oluji
3. Mozes uporediti i broj generala u Hagu(koje vas "ljubljeni" zapad za kojim toliko zudite tereti za zlocine) koji su optuzeni za zlocine u Vukovaru i Oluji
4.A kasnije cemo porediti i zatvorske kazne!

Mislim da u sve cetiri discipline pobjedjuje OLUJA!
E sad to sto istina izlazi na vidjelo znam da te boli kao i vaseg predsednika i premijera ali sta ces morate se na to naviknuti,znas proslo je vrijeme kad vi izmislite cifru ubijenih a zapad odmah tresne Srbiju po prstima!Sta ces vremena se mijenjaju evo izgleda da ce SPS sa Tadicem pa cemo zajedno u EU a onda preporucuje svim iskompleksiranim Hrvatima da kolektivno popiju svaki po saku benedina da bi takav sok prezivjeli,cuj agresor i zrtva zajedno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n80
qqqwww agresija je bila po cjeloj Hr samo što je Vukovar sravljen sa zemljom Smile

IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

quid quid latine dictum sit, altum videtur

Zodijak
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung z 240
Nećemo prihvatiti činjenicu...bar mislim da nećemo... JA NEĆU...

Kosovo je SRBIJA... Priznajem da možda nije u redu na gledanje i podsećanje u prošlost...Ali pogledajte samo koliko su puta njihovi političari to radili... Bože moj pa i danas u njihovim emisijama svaki drugi dan, ma svaki dan, se spominju ratni zločini, oslobođenje, srpska tiranija itd... ma pssss

slušaj, mnogo je normalnije kada oni pominju taj rat, nego kada mi pominjemo jasenovac.
Oni se tog rata sećaju, a jasenovac je bio - iha-haj.
Drugo - najveći broj ljudi ovde koji kenjaju i pozivaju se na jasenovac nemaju svojih koji su ostali tamo.
Ja imam - mojoj babi pobijena cela familija tamo.

I šta sad?
Jesu to sad isti oni ljudi koji su klali po jasenovcu?
Ne.

Hrvatima je sve to svežije, i naravno da je potrebno vreme da bi se neke rane zalečile.  I činjenica je da je bežanija iz krajine organizovana od strane ovih "naših" odavde.
I činjenica je da žrtve ne mogu da se mere, i da je zločina i žrtava bilo s obe strane - al jebiga, ko je započeo sranje? Mi.

(btw, ono mesićevo "ako je bilo" je stvarno pederski i za svako popljuvavanje)
IP sačuvana
social share
Prodaj čoveku ribu - i nahranio si ga za jedan dan.
Nauči čoveka da peca - i upropastio si sebi sjajnu poslovnu priliku.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Citat
al jebiga, ko je započeo sranje? Mi.


Ти ниси сасвим нормалан... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung d900i
MI pa si ti pri sebi... Kako smo to mi započeli sranje???
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, Hrvati krivi ste za proterivanje Srba iz Hrvatske, za etnicko ciscenje. Osecala bih se sramno kada bi moj ministar ino. poslova rekao da se Srebrenica nije desila, ali vas treba da bude sram kada se vas ministar buni i joguni, kada mu se argumenti susnu u lice. Sta kao niste organizovali etnicko ciscenje? Kao niste namerno ... u cemu je fora? Stoji i cinjenica da su vam Sloba i Sheki u tome debelo pomogli, ali to ne umanjuje vasu krivicu.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Citat
al jebiga, ko je započeo sranje? Mi.


Ти ниси сасвим нормалан... Smile

Koliko se ja sećam Hrvati su hteli da se odvoje , palili su vatre ,pekli jaganjce u ustaškim uniformama i oštrili noževe, za kljanje Srba. To je istina o ratu sa Hrvatima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n80
Da, Hrvati krivi ste za proterivanje Srba iz Hrvatske, za etnicko ciscenje. Osecala bih se sramno kada bi moj ministar ino. poslova rekao da se Srebrenica nije desila, ali vas treba da bude sram kada se vas ministar buni i joguni, kada mu se argumenti susnu u lice. Sta kao niste organizovali etnicko ciscenje? Kao niste namerno ... u cemu je fora? Stoji i cinjenica da su vam Sloba i Sheki u tome debelo pomogli, ali to ne umanjuje vasu krivicu.
Smile

a argument je?
Citat
al jebiga, ko je započeo sranje? Mi.


Ти ниси сасвим нормалан... Smile

Koliko se ja sećam Hrvati su hteli da se odvoje , palili su vatre ,pekli jaganjce u ustaškim uniformama i oštrili noževe, za kljanje Srba. To je istina o ratu sa Hrvatima.

Upravo ovo što pričaš........................
A onda se dogodi  balvan revolucija Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:44:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.