Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 357 358 360 361 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljvosti iz TV, Pozorisnog i Filmskog sveta ~ Nova Tema!  (Pročitano 649420 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
kad krece ovaj sa dzenifer lorens...ja sam negde prociotao da je trebalo treceg decembra...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
POLjACI REKLI "NE" AMERICI: Najviši sud odbio izručenje režisera Polanskog


Poljska je danas definitivno odbila da izruči režisera Romana Polanskog u SAD koje ga gone za silovanje maloletnice pre četiri decenije, pošto je kasacionu žalbu tužilaštva odbio poljski Najviši sud

Poljska je danas definitivno odbila da izruči režisera Romana Polanskog u SAD koje ga gone za silovanje maloletnice pre četiri decenije, pošto je kasacionu žalbu tužilaštva odbio poljski Najviši sud.

"Žalba je pravno neosnovana", presudio je danas Najviši sud kao poslednja instanca kod koje su nove poljske konzervativne vlasti pokušavale da izmene pravosnažnu presudu s kraja oktobra prošle godine da je izručenje nedopustivo.

"Da je u pitanju prosečni gospodin Kovalski, učitelj, lekar, majstor, moler, uveren sam da bi već davno bio izručen. A Polanskog brani krem društva i neki liberalni mediji. Da li to znači da izuzetni umetnik sme da siluje i vrši druge okrutne zlocine a obični Kovalski treba da bude surovo kažnjen? Smatram da zakon mora da važi za sve", objasnio je u maju ministar pravde istovremeno glavni tužilac Zbignjev Žobro zašto preduzima poslednji mmogući korak da Polanskog ipak izruči i ulaže žalbu.

Polanskog američke vlasti ne prestaju da gone po celom svetu za silovanje maloletnice jer po američkim zakonima, za razliku od poljskih to krivično delo ne zastareva a 83-godišnji režiser izbegava, posle hapšenja u Švajcarskoj 2009. godine sve zemlje koje bi mogle da izađu u susret SAD i izruče ga.

Polanski je u Poljsku, čije državljanstvo ima uz francusko, decenijama dolazio inkognito, plašeći se izručenja a prvi put se pojavio javno u jesen 2014. godine na svečanom otvaranju Muzeja poljskih Jevreja u Varšavi pošto je dobio od tadašnje vlade pravnu analizu da je izručenje nedopustivo.

Sud u Krakovu isto kao i ta analiza odbio je da izruči Polanskog zato što je krivično delo prema poljskim zakonima nakon četiri decenije zastarelo, režiser je već proveo deo kazne u zatvoru u SAD odmah nakon silovanja a takođe i tri meseca u švajcarskom zatvoru a kasnije 10 meseci u kućnom pritvoru, kada su SAD 2009. tražile da ga izruče švajcarske vlasti što su one na kraju odbile.

Prošlogodišnja pravosnažna presuda uzela je u obzir i to da Sama Samanta Gejli koja je 1977. godine kada je u holivudskoj vili silovao Polanski imala 13 godina odavno više ne traži da režiser bude kažnjen jer je sa njom postigao sporazum o odšteti a deo eventualne kazne izdržao u zatvoru.

kad krece ovaj sa dzenifer lorens...ja sam negde prociotao da je trebalo treceg decembra...

  Ne znam na sta mislis.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Monika Beluči: Šta ću raditi kada ostarim i kada se više ne budem radovala svojoj slici u ogledalu


Glupo je, s obzirom na mladost i lepotu, postati sponzoruša nekog sa dubokim džepom, beskrajno trošiti život na žurkama. Lepota nam je potrebna kao pomoć da pronađemo harmoniju, ljubav i smisao u ovom haotičnom svetu.

Monika Beluči - italijanska boginja. Njena harizma i prirodna ženstvenost ne ostavljaju nikoga ravnodušnim.

Osim toga, Monika je majka dvoje divne dece, poznaje tri jezika i obožava jogu.

Prikupili smo za vas mudre citate ove fantastične žene kao dokaz toga da spoljašnja lepota može nositi i prekrasnu dušu.

- Nama ništa ne pripada: ni naši muževi, ni deca. Mi možemo samo sve da podelimo sa ljudima koje volimo.

- Žena može voleti tako kao da nikada neće otići. Ali može doći i takav dan kada će otići tako kao da nikad nije ni volela.

- Za mene postajati starija znači - postajati bolja!

- Šta ću raditi kada ostarim i kad se više neću radovati svojoj slici u ogledalu? Isto što je radila i moja mama. Neću gledati sebe u ogledalu, gledaću u svoju decu.

- Ja uvek kažem mladim devojkama: "Naučite da volite svoje telo!" Jer savršenstvo ne postoji i sasvim je očigledno da žena sa oblinama nije manje lepa od vitke devojke. Jednostavno, treba naučiti da prihvatate sebe onakvu kakva jesi.

- Svima nama su neophodne iluzije. I baš zato volimo filmove.

- Ni za šta na svetu ne bih želela da mi je ponovo 20. Sada sam mnogo srećnija nego tada, jer u tom uzrastu mi tek spoznajemo sebe, pokušavamo da razumemo šta želimo da budemo, patimo od nesigurnosti. Sada tačno znam šta mi je potrebno, a bez čega mogu da živim.

- Po mom mišljenju, glupo je, s obzirom na mladost i lepotu, postati sponzoruša nekog sa dubokim džepom, beskrajno trošiti život na žurkama. Lepota nam je potrebna kao pomoć da pronađemo harmoniju, ljubav i smisao u ovom haotičnom svetu.

- Ne treba mrzeti ljude koji zavide, oni priznaju da si bolji.

- Lepota postaje ekspresivnija i interesantnija kada je prikrivena odećom.

- Ženstvenost - to je harmonija, prirodnost i senzualnost.

- Ne razumem žene koje kažu da ih muška želja ponižava. Mislim da one jednostavno nisu u skladu sa sobom.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Harison Ford udario Rajana Goslonga na snimanju filma “Bladerunner 2049”


Sledeće jeseni možda ćemo imati priliku da vidimo scenu tuče u kojoj je Harison Ford trebalo da simulira udarac u lice Rajana Goslinga, ali je on bio pravi.

Na snimanju dugo očekivanog nastavka filma “Bladerunner”, koji će nositi naziv “Blade Runner 2049”, Harison Ford vraća se legendarnoj ulozi Rika Dekarda, uz novu ekipu predvođenu Rajanom Goslingom. Pored njih u ekipi se nalaze i Robin Rajt, Ana De Armas, Dejv Bautista, Karla Juri i Mekenzi Dejvis.

U razgovoru za magazin GQ, Rajan je prvo malo pričao o filmu, a onda novinaru izneo i ovaj zanimljiv podatak.

“Ovaj projekat je kao tri filma u jednom, u smisli dužine i iskustva. Nikada nisam uradio nešto toliko obavijeno velom tajne ili nešto što je toliko mnogo očekivano”.

Naravno, Gosling je odbio da priča bilo šta o radnji filma, ali je podelio interesantnu scenu sa snimanja, kada ga je Harison Ford zaista udario u lice.

“Da, jeste. Bio je to, na neki način, obred koji je trebalo da prođem. Radili smo scenu tuče i, znate, jednostavno se desilo. Ali ono što je smešno je šta se desilo potom. Kada su mi doneli led za lice, Harison me je odgurnuo i u led stavio svoju šaku”, uz smeh se prisetio Gosling.

“On je takva inspiracija za ostale. Svi sada radimo sklekove i vodimo računa o svojoj liniji. Nakon što se incident dogodio reditelj mi je prišao i rekao ‘Gledaj na to kao da te je udario Indijana Džons’. Harison je kasnije došao sa flašom viskija, izvadio čašu iz džepa i dao mi je. Sipao mi je piće u čašu i otišao sa celom flašom. Pretpostavljam da je mislio kako se nismo dovoljno zbližili da bi mi ostavio celu flašu”, našalio se glumac.

“Ljudi kažu, ‘Nemoj upoznavati svoje heroje’, ali ja imam dodatak na to koji glasi …’ukoliko nisu Harison Ford’ jer on je tako kul lik”.

Ostvarenje “Bladerunner 2019” u režiji Denisa Vilneva, u bioskope bi trebalo da se pojavi 6. oktobra sledeće godine.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Traže zabranu emitovanja "Sulejmana Veličanstvenog" zbog žestokog seksa


Bangladeški režiseri i glumci tražili su danas zabranu turske serije "Sulejman Veličanstveni" u toj zemlji, ocenivši da scene "žestokog seksa" u toj seriji uništavaju lokalnu televizijsku industriju i podstiču razvode.


Otkako je počelo prikazivanje u Bangladešu u novembru 2015. godine, ta serija koja prikazuje život Sulejmana Veličanstvenog je doživela veliki uspeh, a ta popularnost podstakla je druge televizijske mreže u toj zemlji da prikazuju slične strane serije u najgledanijim terminima, čime su skrajnute lokalne serije.
 
"Sve je počelo sa serijom 'Sulejma Veličanstveni'. Te serije uništavaju našu industriju u kojoj rade hiljade glumaca i drugih radnika", rekao je direktor Bangladeškog udruženja režisera Gazi Rakajet.
 
On je naveo i da su ankete pokazale da je polovina studija zatvoreno zbog manjka posla čime je ugroženo stotine glumaca.
 
"Čak i najpoznatiji glumci su izgubili polovinu honorara", dodao je i procenio da su glumci ove godine izgubili oko osam miliona dolara.
 
Glumac Mamunur Rašid ocenjuje da gledanje televizije predstavlja porodičnu zabavu i da su scene "žestokog seksa" u turskoj seriji nedopustive.
 
"Ovakvi programi stvaraju društvene probleme i podstiču porast razvoda", ocenjuje Rašad.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Samuel L. Jackson: Muslimani su nova crna deca Amerike




Glumac Samuel L. Jackson uporedio je diskriminaciju s kojom se muslimani u Americi suočavaju s onom koju su doživeli Afroamerikanci, nazivajući američke muslimane "novom crnom decom Amerike".

Jackson je o nepravdi s kojom se muslimani suočavaju u SAD-u govorio na Internacionalnom filmskom festivalu u Dubaiju.

"Muslimani bivaju uhapšeni poput crne dece, američki muslimani su nova crna deca u Americi. Osumnjičeni su, ljudi ih ne razumeju. Doživljavaju ih kao pretnju pre nego što kažu 'zdravo'. Ali, muslimanska zajednica je prisutna u našoj zemlji. Oni su važan deo naše zemlje, a zanimljivo je da među njima ima manje kriminalaca, bolje su obrazovani i njihovi poslovi rastu u odnosu na ostale", kazao je Jackson, prenosi Hollywood Reporter.

Glumac je kazao da mu je njegov agent savetovao da ne odgovara na pitanja o novoizabranom predsedniku SAD-a, ali je ipak kazao da nije iznenađen rezultatima izbora.

"Bio sam deo apartheida, bilo je stvari koje nisam mogao da radim. Shvatam nešto o svojoj zemlji što drugi ne razumeju. Kao što je ono što se desilo tokom izbora, razumem to na drugačiji način. Nisam zbunjen ni šokiran. Živeo sam u ovakvoj Americi u jednom drugom vremenu. Shvatam ko su ljudi koji žele Ameriku ponovo učiniti sjajnom", kazao je glumac.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Харисон Форд и Кери Фишер нису били само љубавници на екрану


Америчка глумица Кери Фишер открила је да је имала аферу с колегом из филма „Ратови звезда“, Харисоном Фордом, пренео је часопис „Варајети“.

Глумица која је играла лик принцезе Леје, крила је скоро четири деценије тромесечну аферу са колегом која је започета на прослави рођендана режисера Џорџа Лукаса, и трајала до завршетка снимања филма.

Кери Фишер је у мемоарима The Princess Diarist изнела детаље о афери с тада 33-годишњим глумцем, оцем два детета, као и о свом осећају несигурности током афере.

„Погледала сам Харисона. Херојски лик - пар праменова косе је пало на његову племићку, избраздану обрву“, написала је у мемоарима.

Фишер је за амерички часопис Пипл рекла да је на снимању било напето јер су током недеље они били Хан Соло и Леја, а током викенда Кери и Харисон.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Viggo Mortensen popljuvao Hobit trilogiju


Legendarni glumac Viggo Mortensen je u nedavnom intervjuu za britanski časopis The Independent otkrio da nema previše lepih riječi za Hobit trilogiju Petera Jacksona.

"Hobit trilogija mi se jednostavno ne sviđa. Pre dve godine sam u jednom intervjuu spomenuo nešto slično i mediji su to protumačili kao napad na Petera Jacksona, ali to ne može biti dalje od istine," izjavio je 57-godišnji glumac.

Legendarni glumac Viggo Mortensen je u nedavnom intervjuu za britanski časopis The Independent otkrio da nema previše lijepih riječi za Hobit trilogiju Petera Jacksona.

"Hobit trilogija mi se jednostavno ne sviđa. Prije dvije godine sam u jednom intervjuu spomenuo nešto slično i mediji su to protumačili kao napad na Petera Jacksona, ali to ne može biti dalje od istine," izjavio je 57-godišnji glumac.

"Stvar je ukusa, ne volim preteranu upotrebu kompjuterske grafike u filmu i ne sviđa mi se kreativni pravac Hobbit trilogije," objasnio je Mortensen koji je napomenuo kako je bio na premijeri sva tri filma te im "zaista dao šansu".

Dansko-američki glumac je pojasnio da iz istog razloga preferira produženu verziju prvog Gospodara prstenova jer "ima manje kompjuterske grafike i više individualnih scena". Slično obrazloženje je dao i u vezi Nolanove Batman trilogije s kojom takođe nije bio preterano oduševljen.

Osim toga, Mortensen je otkrio kako je pre snimanja The Hobbit: An Unexpected Journey bilo govora o Aragornovom povratku u LOTR filmski univerzum.

"Jedan od producenata me pitao bih li bio zainteresovan za repriziranje uloge Aragorna u Hobitu. Rekao sam mu da Aragorn nije u knjizi te da se knjiga odvija 60 godina pre Prstenove družine na što sam dobio odgovor da filmska ekipa 'ima neke kreativne slobode'. Kasnije sam čuo da su nudili ulogu Aragorna i drugim ljudima no na svu sreću se ipak nisu odlučili iskoristiti te 'kreativne slobode'", objasnio je Mortensen, inače veliki fan opusa J.R.R. Tolkiena.

Glumac je pred kraj intervjua još jednom naglasio da ima apsolutno poštovanje prema Peteru Jacksonu no dodao je kako to ne mora značiti da obažava sve filmove koje je ovaj legendarni filmaš ikada snimio.
« Poslednja izmena: 26. Dec 2016, 22:27:59 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Стрип јунакиња постала амбасадорка УН за права жена


Уједињене нације именовале су стрип јунакињу Чудесну жену за почасну амбасадорку за права жена и девојчица.

Свечаност поводом тог именовања одржана је у петак и њој су присуствовале Линда Картер и Гал Гадот, глумице које су отелотвориле лик суперхероине.

Именовање би требало симболично да нагласи напоре УН у борби против родне дискриминације и неједнакости, а поклапа се са 75. годишњицом настанка лика Чудесне жене и обављено је уочи објављивања новог филма седеће године у којему ће суперхероину глуми Гадотова.



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Šokantna ispovest zvezde serije "Westworld"

Pokušala da se ubije zato što su je silovali!

Evan Rejčel Vud, glumica koju trenutno gledamo u hit seriji "Westworld", u otvorenoj ispovesti za "Roling stoun" otkrila je da je bila silovana, i to u dva odvojena navrata.

"Prvi put kad se to desilo, u pitanju je bio moj partner. Nisam progovorila jer sam bila naivna, nisam bila sigurna da li se to vodi kao silovanje ako smo u vezi, i mislila sam da mi niko ne bi poverovao. Drugi put u pitanju je bio vlasnik jednog bara. Oba incidenta odigrala su se davno, ali su oba bila faktori u mom kasnijem pokušaju samoubistva," napisala je ona.

Vudova, koja je bila u vezi sa Merilinom Mensonom, kasnije se udala za glumca Džemija Bela sa kojim ima sina. Par se razveo posle samo dve godine.

Evan (29) je nakon ovog priznanja obrisala naloge na društvenim mrežama, a pratioce obavestila da joj, nakon svega, treba pauza.

Ona nije otkrila identitet nijednog od dvojice muškaraca koji su je napastvovali.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 357 358 360 361 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.