Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 355 356 358 359 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljvosti iz TV, Pozorisnog i Filmskog sveta ~ Nova Tema!  (Pročitano 648450 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Producenti izostavili Springstinovu pesmu iz “Harry Potter” filmova

Ko bi rekao da je čuveni “gazda” napisao pesmu za “Harry Potter” franšizu?

Međutim, veće iznenađenje je što tu pesmu producenti nisu našli za shodno da upotrebe u nijednom ostvarenju iz franšize koja je imala osam filmova.

U nedavnom razogovru za radio BBC2, Brus Springstin, legenda roka, potvrdio je da je za film napisao pesmu “I’ll Stand By You Always”, ali producenti je nisu, iz nekog razloga, nikada ubacili u “Harry Potter” filmove.

“Bila je prilično dobra. To je bila pesma koju sam napisao za najstarijeg sina. Bila je velika balada, veoma nekarakteristična za repertoar koji ja imam. Međutim, to je bilo nešto za šta sam smatrao da će odlično pristajati filmu. U nekom trenutku želeo bih da je ubacim u neki dečiji film jer je prilično lepa pesma”.

Ne samo što mi ne znamo zašto Springstinova pesma nije nikada upotrebljena, čak ni sam autor nikada nije dobio objašnjenje za to.

Međutim, kao što sam kaže, postoji mogućnost da će se u budućnosti ipak naći u nekom dečijem filmu, pa ćemo videti da li su je producenti izostavili iz opravdanog razloga ili jednostavno nisu imali sluha.

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Travolta progovorio o smrti sina: Sajentologija me je spasla


Šesnaestogodišnji Džet umro je tokom božićnih praznika na Bahamima, a uzrok smrti pripisan je epileptičnom napadu. Patio je od autizma i Kavasakijeve bolesti.

Travolta i njegova supruga Keli Preston dobili su ćerku El Blu 2000. godine, a nakon smrti Džeta, 2010. dobili su sina Bendžamina.

Šezdesetdvogodišnji Travolta kaže da je njemu i njegovoj porodici prinova pomogla da se oporavi od strašnog gubitka.

“Još više smo se zbližili. To što smo dobili malog Bena je neka vrsta lepka koja nas je okupila nakon neverovatnog gubitka”, rekao je on.

Travolta je ranije izjavio da ne zna kako je uopšte preživeo taj period.

“Bilo je to nešto najgore što mi se desilo u životu. Ne znam kako sam se izvukao. Život me više nije zanimao i trebalo mi je mnogo vremena da se oporavim. Nisam želeo da ustajem iz kreveta”, rekao je Travolta koji je, kako kaže, zahvalan sajentologiji, koja mu je pomogla da prebrodi taj period.

“Zauvek ću biti zahvalan sajentologiji za to što mi je pružila podršku tokom pune dve godine i to neprekidno. Nisu imali slobodne dane. Sa mnom su radili bez prestanka na različitim tehnikama za prevazilaženje bola i osećaja gubitka i uspeli da su da me ubede da još uvek mogu da živim”, rekao je on.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Đuričko: Imam pravo da kažem šta mislim, nisam starleta


Naravno da glumci imaju pravo da iznose svoje mišljenje o politici, kaže glumac Nikola Đuričko za “N1” ističući da je to pravo svakog slobodnog čoveka.

Mene uvredi kad kažu: Šta imaju glumci da se mešaju u politiku. Pa nisam ja starleta ,sine moj, ja sam čitao Šekspira, čitao sam Dostojevskog, imam neki stav o životu. Imam puno pravo kao građanin da iznesem svoje mišljenje, a to što sam glumac je prednost, jer mediji pažljivije slušaju”, rekao je on gostujući u emisiji Tri tačke.

Dodaje da to pravo imaju ne samo glumci, već i učitelji, omladinci …. jer je to pravo svakog slobodnog građanina.

“Čak i da imamo pogrešan stav, imamo pravo da pričamo, a ne da nas neko ućutkuje!”

Kako kaže, primetio je da dosta njegovih kolega “utanji” glas kad priča o politici, da se plaše prisluškivanja. “Ja neću da popuštam tom strahu kod sebe. Kao neko ko ima priliku da kaže nešto što je polupristojno i normalno.”

Đuričko, koji je igrao u rediteljskom prvencu Anđeline Džoli “U zemlji krvi i meda” čija premijera nije održana u Beogradu, kaže da je sramota sve što se desilo zbog toga.

“To me je dovelo na listu antisrba, čak sam i bio drugi na toj listi”, kaže on i dodaje da ga je povredilo to što nijedan kolega nije stao na njegovu stranu. Prema njegovim rečima, nismo spremni da razgovaramo o ratu u Bosni.

“Mi nismo mogli da im obezbedimo bezbednost ovde i to je stvarno faul. Ona je i ambasador UN. Možemo i da se ne slažemo s njenom idejom, ali nije trebalo tako”, dodaje Nikola Đuričko.

Govoreći o lošoj materijalnoj situaciji u kojoj se nalaze glumci na ovim prostorima, Đuričko kaže da oni nisu razdvojeni od drugih profesija. “Meni je gluma donela radost rada, kreativnog izražavanja, susretanja sa literaturom, susreta sa pametnim, ali i glupim ljudima. Što se tiče finansija, ne smem da se žalim, ja radim.”

Na pitanje da uporedi rad u inostranstvu i rad u Srbiji, kaže da je jedina velika razlika u vremenu i novcu. “Kadar je dobar kad je dobar, radnja je radnja, svetlo je svetlo. Meni se sviđa što sam shvatio da smo moje kolege i ja dobri glumci, a pride smo i dobri ljudi.”
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Сека Саблић и Гордан Михић добитници Златне антене


Глумица Јелисавета Сека Саблић и сценариста Гордан Михић овогодишњи су добитници награде Златна антена за свеукупан допринос домаћој телевизијској продукцији, на шестом међународном Фестивалу домаћих играних серија.

У саопштењу директора Фестивалa домаћих играних серија (ФЕДИС) Ненада Миленковића, наводи се да ће смотра бити одржана 11. и 12. октобра у Галерији 73 на Чукарици.

На јединој манифестацији која третира серијски играни програм у регион учествују телевизијске серије: Чизмаши, Комшије, Андрија и Анђелка, Прваци света и Вере и завере, као и ТВ серије из региона: Луд, збуњен, нормалан (БиХ) и Куд пукло да пукло (ХР).

Досадашњи добитници награде Златна антена за свеукупан допринос домаћој ТВ продукцији били су сценариста Синиша Павић (2011), композитор Зоран Симјановић (2012), глумац Велимир Бата Живојиновић (2013), глумац Милан Лане Гутовић (2014), и глумац Предраг Мики Манојловић (2015).

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Позив Де Ниру да пређе да живи у Италији


Градоначелник италијанског града Ферацана понудио је глумцу Роберту де Ниру да дође да живи у том граду, уколико је био озбиљан када је рекао да ће морати да се исели из САД уколико републиканац Доналд Трамп победи на америчким председничким изборима.

Де Нирови чукундеда и чукунбаба емигрирали су из овог малог италијанског града 1890. године.

„Дочекати неког као што је Де Ниро била би сјајна промоција нашег града на међународној сцени. Ферацано је право место за заборављање пораза Хилари Клинтон и избегавање ударања Трампа у лице“, рекао је градоначелник Антонио Черио, преноси лондонски Индепендент.

Черио је навео да ће му бити част да дочека глумца „широм отворених руку“.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Motorola 
  ИМДб тужи Калифорнију због захтева да не објављује године глумаца

Бета :

Филмска интернет база података (The International Movie Database - IMDb) тужиће америчку државу Калифорнију због закона који прописује да са свог сајта на захтев глумаца уклони податке о њиховим годинама.

ИМДб, који садржи информације о филмовима, телевизијским серијама, глумцима, редитељима, саопштила је да тај закон крши њихово право на слободан говор, преноси Би-Би-Си.

Холивудски глумци дуго су се жалили на старосну дискриминацију у филмској индустрији.

Међу њима је и глумица Хелен Мирен, која је рекла да глумци како старе добијају само одређен тип улога и да су често занемарени.

У Калифорнији је у септембру усвојен закон који налаже да тај вебсајт уклони детаље о годинама претплатника на њихов захтев.

"ИМДб дели цењен циљ спречавања старосне дискриминације, али то је неуставан закон који не доприноси напретку, а комоли остварењу тог циља", наведено је у саопштењу.

Представник калифорнијског тужилашта је рекао да су информације о годинама холивдуских звезда доступне на другим интернет странама, али да је циљ закона да "заштити мање познате глумце који се надмећу за мање улоге".

    Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Роберт Редфорд напушта глуму


Амерички филмски глумац Роберт Редфорд најавио је да ће се ускоро повући из света глуме и фокусирати на режију.

У интервјуу са својим унуком Диланом Редфордом, осамдесетогодишњи Роберт Редфорд је рекао да постаје уморан од глуме.

Редфорд каже да има два глумачка пројекта – Our Souls at Night са Џејн Фондом, и The Old Man and the Gun, али да ће се повући из глуме када са њима заврши.

„Када буду завршени, тада ћу рећи 'ОК, то је збогом свему томе' и затим се фокусирати на режију“, рекао је Редфорд.

Прву филмску улогу добио је 1962. године, а после седам година постао је светска звезда, пре свега захваљујући улози у филму Буч Касиди и Санденс Кид.

У каријери је играо у више од 30 филмова, укључујући Жаоку, Три дана Кондора, Великог Гетсбија, Све председникове људе и Моју Африку.

Године 1981. је добио Оскара за режију филма Обични људи.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Путин потписао: Стивен Сигал после српског добио и руско држављанство


Руски председник Владимир Путин потписао је декрет којим се холивудском глумцу и музичару Стивену Сигалу одобрава руско држављанство, објавио је данас Кремљ.

Сигал је последњих година често боравио у Русији, где је са Путином био на неколико догађаја у вези са борилачким вештинама, а познат је и по изјавама које бране Путинову политику, пренео је АП.

Портпарол руског председника Дмитриј Песков рекао је да је Сигал „већ дуже време заинтересован за руско држављанство“.

„Сигал је познат по томе што гаји лепа осећања према Русији, никада то није сакривао, а он је и веома познат глумац. Све то је дало основа да му се додели руско држављанство“, казао је Песков.

Ројтерс подсећа да је 2013. године и француски глумац Жерар Депарђе добио руско држављанство.

Сигал је почетком године добио и држављанство Србије.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Homer, Mardž, Bart, Liza i Megi ulaze u istoriju





Kultna američka animirana serije "Simpsonovi" emitovaće se i naredne dve godine, što znači da će ući u istoriju kao najduža televizijska serija svih vremena, saopštila je danas producentska kuća Foks.


Sa danas potpisanim ugovorima za 29. i 30. sezonu, gledaoci će imati priliku da odgledaju 699 epizoda otkako su "Simpsonovi" počeli da se emituju 1989. godine.
 
Na taj način će nadmašiti aktuelnog rekordera, vestern seriju "Gansmouk", čijih je 635 epizoda emitovano između 1955. i 1975.
 
Foks se u saopštenju zahvalio milionima gledalaca u Americi i širom sveta koji već gotovo tri decenije prate avanture porodice Simpson.
 
"Hvala vam što nas gledate sve ove godine. Srećni smo što možemo da vam saopštimo da ćete videti još mnogo toga", navodi se u poruci Foksa.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Орнела Мути се преселила у Москву, тражиће руско држављанство





Италијанска глумица Орнела Мути (61) преселила се у Москву, где је у центру града, недалеко од Храма Христа Спаситеља, купила трособан стан, а сада планира и да узме руско држављанство.

Још почетком овог месеца руски глумац Александар Рева је обелоданио да Орнела намерава да постане руска држављанка и да сада припрема сву неопходну документацију. Према његовим речима, италијанска филмска звезда је о томе говорила на премијери њиховог заједничког видео спота „Као Челентано“, која је одржана 5. новембра. Портпарол руског председника Дмитриј Песков је, међутим, рекао да у Кремљ није стигао захтев за пријем у држављанство италијанске глумице. Руски медији наводе да се Орнела Мути на тај корак одлучила због љубави. Наводно, она је у вези са јединим руским олигархом, чије име није објављено. Гласине о романси славне глумице са руским бизнисменом круже још одавно, али до сада нико није успео да им уђе у траг и открије његов идентитет. Према писањима медија, глумица планира и да у Москви отвори италијански ресторан и да тренутно ради на том пројекту.

Занимљиво је да Орнела Мути, која и данас важи за једну од најлепших жена света, има руске корене. Њени баба и деда, са мајчине стране, живели су у тадашњем Лењинграду, данашњем Санкт Петербургу. Њен деда има руско-немачке корене, а бака је Рускиња. Они су касније емигрирали у Естонију, где је рођена Орнелина мајка, док јој је отац Наполитанац. Иначе, Орнела Мути не зна ни реч руског језика, али каже да јој је мајка много говорила о Русији и да ју је подизала на руској култури.

Занимљиво је такође да је она прошле године осуђена на осам месеци затвора зато што је избегла представу у позоришту и уместо тога отишла на вечеру са руским председником Владимиром Путином.

Наиме, суд у Порденонеу, на североистоку Италије, прогласио је глумицу кривом за превару након што је утврдио да је у децембру 2010. године уверила лекара да јој изда лажну потврду да болује од ларингитиса како би избегла договорени наступ у позоришту Верди у Трсту. Глумица, која је за наступ добила око 25.000 евра, уместо тога отишла је на добротворну вечеру у Путинов родни Санкт Петербург, којој су присуствовале и бројне холивудске звезде. Суд је казнио славну Италијанку са 600 евра и изрекао јој казну од осам месеци затвора, која може бити претворена у условну, ако плати 30.000 евра одштете позоришту у Трсту. Казна је касније, ипак, преиначена у условну.

Уколико Орнела Мути заиста реши да аплицира за руско држављанство, она ће бити само једна у низу славних личности која се обратила руском председнику Владимиру Путину са таквом молбом.

Почетком овог месеца руско држављанство је добио амерички глумац и продуцент Стивен Сигал, а у октобру је и холивудска звезда Роберт де Ниро, који је отворио ресторан у Москви, изјавио да нема ништа против идеје да добије руско држављанство, као што је то недавно учинио и боксер Рој Џонс Млађи. Руски пасош има и славни француски глумац Жерар Депардје, а руски медији спекулишу да би пасош могао да добије и српски режисер Емир Кустурица, који је недавно од руског председника Владимира Путина добио Орден пријатељства.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 355 356 358 359 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.