Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 347 348 350 351 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljvosti iz TV, Pozorisnog i Filmskog sveta ~ Nova Tema!  (Pročitano 646016 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Hugh Jackman spasio sina i nekoliko kupača od davljenja

Holivudski glumac Hugh Jackman je postao pravi heroj nakon što je na plaži u Australiji od davljenja spasio sina i još nekoliko kupača.

Jackman je uživao u poslepodnevnom surfanju na plaži Bondi u Sydneyju, kada je primetio da se približavaju ogromni talasi, zbog kojih su se u nevolji našli njegov sin i još nekoliko kupača.

Prema rečima očevidaca, Jackman je brzo reagovao pa je spasio svog petnaestogodišnjeg sina Oscara, a potom je upozorio ostale kupače na opasne talase.

Četrdesetsedmogodišnji Jackman se vratio kući nakon promocije svog najnovijeg filma "Eddie The Eagle".

Zanimljivo, tog dana su spasioci na plaži Bondi imali 43 spašavanja.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0

Pre 23 godine Brendon Li greškom upucan na setu


Navršile su se 23 godine od smrti glumca Brendona Lija, koji je tada imao samo 29 godina. Poput njegovog oca, Brusa Lija, on je stradao na setu, tokom snimanja filma.

Brendon Li se rodio 1. februara 1965. godine. Bio je sin legendarnog majstora borilačkih veština Brusa Lija i Linde Emeri Li. U sebi je nosio kineske, engleske, nemačke i švedske gene.

Ponuđena mu je uloga u autobiografskom filmu o njegovom ocu, ali smrt na filmskom setu ga je sprečila u tome.

Glumom je počeo da se bavi kada je napunio 20 godina. Imao je sporednu ulogu u filmu "Krimi ubica", gde je glumio mafijaša, na početku filma.

Tokom čitave karijere glumio je likove koji su bili na "mračnoj strani" zakona.

Smrt ga je sprečila da bude protagonista u kultnom filmu "Mortal Kombat".  U karijeri je snimio sedam filmova, a glumio je i u dve serije.

Snimio bi ih i više da tragedija u noći između 31. marta i 1. april nije ugasila život čoveka koji je imao samo jedan cilj: da ga ne pamte kao sina Brusa Lija.

Za sebe je govorio da mu je pakao suđen, a pre nego je snimao poslednji film "Vrana" rekao je: "Odradio sam svoj posao, i presrećan sam. Nisam siguran da li mi je ova uloga suđena, ili me je sreća samo pogledala", rekao je Brendon Li.

Brendon Li nije doživeo premijeru ovog filma, koji se smatra kultnim - ne zbog njegove smrti, nego zbog uticaja koji je ostavio na pop kulturu i sam Holivud.

Nije doživio ni okončanje snimanja, jer je ubijen na setu, zbog greške ekipe za rekvizite. Naime, u pištolju koji je trebao biti napunjen lažnim mecima, ćorcima - našao se pravi metak.

Taj isti pištolj je korišten dan ranije, na setu kada je morao da bude napunjen pravim mecima. Jedan je ostao u cevi, i taj jedan metak je ubio Brendona Lija.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Imam milione u banci, ali nemam jedino što želim



'Poslušajte me i preduzmite nešto ako želite da promenite svoju budućnost. Voleo bih da je meni neko ispričao ono što ću ja ispričati, kada sam ja bio mlad', počeo je čuveni glumac Morgan Frimen svoju priču.

“Imam 78 godina i verujem da mi nije ostalo još puno vremena. Imam milione dolara u banci, ali ne mogu da kupim zdravlje da spasim svoj život. Imam porodicu i milione fanova širom sveta, ali sada sam sasvim sam. Živeo sam svoj život na pogrešan način i ne želim da se to dogodi i vama", započinje priču slavni glumac Morgan Frimen.

Novac sam po sebi nije zao, smatra on i dodaje da je to samo papir s procenjenom vrednošću koji nam omogućava da dođemo do drugih stvari koje smatramo vrednim. Ako novac nije zao, šta jeste? Zlo je nesvesna, opsesivna i moralna strast ka tome da želimo više.

“Zlo je bezdušna opsesivno-kompulsivna potera za ćupom punim zlata na kraju neke duge koja ne postoji. Zlo je kada imamo etiketu na srcu i duši koju menjamo za finansijski uspeh po svaku cenu. Zlo je kada pokušavamo da kupimo sreću iznova i iznova, ne bivajući svesni da je to samo iluzija koja će jednog dana nestati”, kaže Frimen.

I šta se događa kad nestane? Zamislite da imate sve, a onda sve to izgubite. Zamislite da ste švorc, predlaže glumac.

“Nemate ni trunke novca. Jedino rešenje za vas jeste nabavljanje još novca. Nema ničega što stvara lažnu sreću. Ko ste vi sada? Gde su sada svi oni ljudi koje ste smatrali prijateljima dok ste imali novca? Oni koji nisu bili s vama zbog novca su vas sigurno već odavno napustili misleći da ste egocentrični kreten”.

Frimen ističe da postoji veća svrha u životu od jurnjave za finansijskim uspehom i da nije kasno da promenimo svoje prioritete ukoliko to želimo.

“Možete se promeniti već danas ukoliko redefinišete svoju verziju uspeha. Možete transformisati svoje oštećene odnose i izgraditi nove. Možete oprostiti sebi i onima koji su vas povredili. Možete postati lider koji će pomoći drugima. Možete izbalansirati svoje prioritete u životu. Možete isceliti svoj brak i stvoriti jaču ljubav nego što ste mislili da je moguće. Možete postati najbolji roditelj na svetu, ali nemojte čekati da dođete u moje godine. Uvek možete zaraditi još novca, ali nikada nećete moći da vratite vreme”.

Svi ćemo jednog dana umreti, napominje Frimen i postavlja pitanje - po čemu želite da vas se sećaju? Šta možete da uradite da biste učinili svet lepšim mestom? Koja je vaša prava svrha?

“Svi umiremo, ali samo mali broj nas zaista živi. Možete izaći iz senke na svetlost. Stvoreni ste za velike stvari. Stvoreni ste za mnogo više od toga da radite za život. Vi ste biće koje treba da inspiriše svet i pomogne svima. Hajde da konačno učinimo pravu stvar", predlaže on.

U čemu je onda tajna? Šta je ono što će nam pomoći na ovom teškom putu?

“Samo ljubav, što više i više ljubavi. Nikad se ne predajte, ma kakvi god izazovi da vas zadese u životu. Svet vas danas treba više nego ikad. Samo s ljubavlju, saosećanjem, praštanjem i verom u čovečanstvo možemo da porazimo zlo jednom za svagda", zaključio je glumac.


Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
NEBOJŠA GLOGOVAC ODBIO ANĐELINU DŽOLI: Čim sam čuo da će da pljuju Srbe, odbio sam!



“Nisam imao čast lično da upoznam gospođu Džoli. Kontaktirali su me njeni agenti. Agent Bob tražio je da dođem na audiciju za film u London.

Rekao je da ću tamo dobiti stranu s dijalozima. Ipak, kada sam tražio da mi pošalju scenario, to su vešto izbegavali s obrazloženjem da niko od potencijalnih glumaca ne sme znati šta piše u scenariju.

Već ta misterija oko projekta mi je bila iritantna. Rekao sam im: ‘hej ljudi, dajte da uđemo u suštinu rata, da izbegnemo šablon kako su jedni ludi, zajebani i sve će nas pobiti, a drugi sede skrštenih ruku’”, ispričao je u intervjuu za “Telegram”.

Link

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Morgan Friman izbrisao reč 'Izrael' sa Fejsbuka zbog kritika





Američka filmska zvezda Morgan Friman izbrisao je reč "Izrael" sa fotografije snimljene u Jerusalimu nakon niza kritika na Fejsbuku od  antiizraelskih aktvista.

Friman je posetio Izrael u oktobru da snimi epizodu serije "Priča o Bogu" za TV Nacionalna geografija. On je 12. aprila postavio sliku iz Svetog grada uz koju je pisalo "Jerusalim, Izrael" u okviru promocije te serije. Ubrzo se to, kao što je već uobičajeno, pretvorilo u bojno polje izmedju pristalica i protivnika jevrejske države, navode izraelski mediji.

Pro-Izraelci su čestitali glumcu što je posetio zemlju, dok su propalestinski aktivisti kritikovali fotografiju, apelujući da prizna da je taj grad paletinski. Ta kontroverza je za njega ili za one koji rukovode njegovim društvenim nalozima bila previše, pa je reč Izrael izostavljena.

Sličan incident desio se nedavno belgijskom glumcu Žan-Klodu Van Damu, koji se u martu suočio sa talasom ljutitih komentara kada je postavio svoju sliku na Fejsbuku uz potpis "Šalom iz Jerusalima, Izrael".

Van Dam je posetio centar kabala nakon terorističkih napada u Belgiji. On je potom izostavio reči "šalom" i "Izrael" i postavio potpis "Hello iz Jerusalima". Proizraelski komentatori su slavili što Friman priznaje da je Jerusalim glavni grad Izraela suprotno stavu Stejt departmenta koji obično aludira na Jerusalim, bez pominjanja zemlje, pisali su američki mediji.

Palestinci planiraju da istočni deo Jerusalima proglase glavnim gradom svoje buduće države, dok izraelski lideri tvrde da će taj ujedinjeni grad biti večna prestonica Izraela. Izraelska vojska osvojila je istočni Jerusalim od Jordana u šestodnevnom ratu 1967. godine i kasnije ga anektirala što medjunarodna zajednica nikada nije priznala.

Morgan Friman izbrisao reč 'Izrael' sa Fejsbuka zbog kritika

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.75
mob
Motorola 
Gomila nekih sitnih vesti...iz holivudske žute štampe.


  Stana Katić i Tamala Džouns nemaju nameru da učestvuju i u IX sezoni "Kasla" ,bude li je.Nejtan Filion je u pregovorima ,on bi još malo (po izuzetno popularnoj ceni).


----------------------------------------------------------------------------------

 CBS i Interlude vraćaju "Zonu sumraka" , ovoga puta kao kombinaciju tv-serije i "igrice" . Interlude je kompanija specijalizovana za štancovanje interaktivnih video-zapisa koji funkcionišu po principu "sam-izaberi-sopstvenu-avanturu".

----------------------------------------------------------------------------------

  Vreme je da budže iz tv-kompanija odluče šta od serija ostaje,a šta nestaje.Na fotografijama imate neka od tipovanja holivudske žute štampe...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

abc.png
(237.81 KB, 617x469)
cbs.png
(254.26 KB, 616x503)
nbc.png
(236.24 KB, 616x469)
fox.png
(244.38 KB, 618x471)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Najduži film svih vremena dobio najduži trailer svih vremena

Ko je spreman da izgubi sedam sati svog života samo da pogleda trailer za film “Ambiancé“?

Mnogi današnji filmovi gledaju da ne pređu granicu trajanja od 90 minuta, a švedski redatelj Anders Weberg odlučio je kako će njegov novi film trajati 30 dana! Da, dobro ste pročitali – celih 30 (slovima: TRIDESET) dana!

Kada uzmemo to u obzir, sasvim nam je jasno zašto je i novi trailer za ovaj film najduži trailer svih vremena. Naime, Anders je predstavio novu najavu za svoj film koja traje 7 sati i 20 minuta! Ona dolazi nakon najave iz 2014. godine, koja je trajala „samo“ 72 minuta!

Idući trailer planiran je za 2018. godinu i trajat će 72 sata, dok će premijera filma „Ambiancé“ biti održana 2020. godine. Film je sniman na jugu Švedske, u mjestu u kojem je Ingmar Bergman snimio kultnu scenu šahovske partije sa smrću u filmu „Seventh Seal“.

Radnju filma redatelj opisuje kao „spoj vremena i prostora u nadrealno putovanje nalik snu“. Anders je premijeru zamislio kao internacionalni događaj u trajanju od trideset dana, pa će tako film istovremeno biti prikazivan širom sveta. I još nešto, nakon premijerne projekcije film će biti uništen!

Do tada, pogledajte novi trailer. Još jednom, on zaista traje sedam sati i dvadeset minuta! Dakle, spremite brdo kokica…



Izvor prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.75
mob
Motorola 
  Kako se dočepati novih epizoda "Igre prestola" nedelju dana pre njihovog prikazivanja ? Lako. Pozoveš se na  američki Akt o slobodnom informisanju,jer...kad može Obama,mogu i novinari koji prate rad državnih organa. Smile


     http://www.refinery29.uk/2016/04/108469/obama-game-of-thrones-foia-request       



IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Kustu u Kanu odbili zbog Putina


Film "Na Mliječnom putu" u režiji Emira Kusturice (61) koji je premijerno trebalo da bude prikazan na ovogodišnjem Kanskom festivalu, nije se našao na spisku filmova ove prestižne manifestacije.

Dvostruki dobitnik Zlatne palme za filmove "Otac na službenom putu" i "Podzemlje", kao i dobitnik specijalne nagrade "Roberto Roselini" za film "Dom za vešanje", nije dobio priliku da kanskoj publici predstavi svoj najnoviji filmu u kome igra i glavnu ulogu pored Monike Beluči.

Odbijanje da prihvati ostvarenje "Na Mliječnom putu" na kojem je Kusturica radio četiri godine žiri je obrazložio time što je film poslat nakon naznačenog roka, zbog čega njegovi članovi nisu imali vremena da ga pogledaju.

- Film je bio poslat, ali nisu ga čak ni pogledali. Ja to ocenjujem kao neku vrstu udarca ili plate zbog mojih prijateljskih odnosa s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom - rekao je Kusturica za moskovsku Nacionalnu službu novosti. On ističe da nikada ranije razlog za odbijanje učešća na festivalu nije bila činjenica da je film poslat nakon naznačenog roka.

Citat
Poziv za Konerija

Na ovaj jedinstveni skup pozvani su i ukrajinski istoričar Petro Toločko i njegov kolega iz Kembridža Nil Kent, laureat državnih nagrada SSSR-a i Rusije Vladimir Gostjuhin iz Belorusije, zatim glumci Šon Koneri i Stiven Sigal, režiser Pavel Lungin, glumac i muzičar Petar Mamontov, brazilski pisac Paulo Koeljo, francuski pisac Frederik Begbede, ruski glumci i javne ličnosti Konstantin Habenski i Čulpan Hamatova i američki režiser Oliver Stoun.

Međutim, odbijanje u Kanu nije obeshrabrilo čuvenog reditelja koji je dan kasnije održao sjajan koncert u Parizu koji je počeo izvođenjem - ruske himne! Publika je odlično prihvatila ovu ideju, a mnogi su himnu slušali stojeći.

- Bio je to izvrstan koncert. Zbog čega smo odlučili da počnemo upravo od himne Rusije? To je lepo, ona nam se sviđa - rekao je Kustin producent Mirko Radenović.

Kusturica, koji dobro poznat po svojim oštrim stavovima prema Zapadu i kao veliki protivnik globalizacije, odlučio je da zajedno sa svojim istomišljenicima iz sveta kulture, nauke, sporta i medija iz raznih zemalja organizuju 6. i 7. maja forum i festival u Drvengradu i Višegradu koji su posvećeni godišnjici velike pobede i oslobođenja Evrope od nacizma, saopštio je jedan od učesnika tog programa, muzičar grupe Braća Karamazovi Oleg Karamazov.

Citat
Kusta i Braća Karamazovi

Planirano je da na forumu i festivalu učestvuju Emir Kusturica i njegov No smoking orkestra i kijevski muzičari Braća Karamazovi, koji će nastupiti zajedno s Rusima Vladimirom Šahrinom i Vladimirom Bugenovom, Jevgenijem Margulisom i Aleksejem Romanovom. Na scenu će izaći i muzički sastavi istočne Evrope, među kojima su i bendovi iz balkanskih zemalja.

- Održavanje foruma čiji je Kusturica organizator biće prva etapa u stvaranju građanskog međunarodnog pokreta koji se formira oko sveljudskih tradicionalnih vrednosti: dobra, mira i ljubavi među ljudima, pravednog uređenja sveta, borbe protiv svih vidova sukoba na planeti - naveli su organizatori manifestacije, a prenosi Sputnjik.

- Neophodnost solidarnih zajedničkih akcija u svetskoj kulturi i medijskoj sferi, čiji je cilj suprotstavljanje obnovi ideje fašizma u savremenom svetu, što će biti i glavni smisao u radu foruma - dodao je Karamazov. Dan kasnije 7. maja u Višegradu u Republici Srpskoj biće

Link
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Pikaso i 'Bitka na Neretvi'

'Bitka na Neretvi' predstavlja jedan od najvećih poduhvata jugoslovenske kinematografije. Ono što ovo delo čini još neverovatnijim, jeste i činjenica da je plakat za film uradio čuveni slikar Pablo Pikaso.

Priča o dva velikana – Veljku Bulajiću i Pablu Pikasu, započinje 1964. godine na filmskom festivalu u Monte Karlu. Bulajićev film „Skopje 63“ dobija nagradu, a žirijem predsedava francuski akademik Marsel Ašard. Ašard je tih godina bio cimer Pabla Pikasa, pa je u zajedničkom stanu i pustio film, te je to ujedno bio prvi susret slavnog slikara sa radom reditelja. Nekoliko godina kasnije, Pikaso je imao izložbu u Parizu, kojoj je prisustvovao i Veljko Bulajić. Reditelj je odlučio da ide na sve ili ništa, te je Pikasu ponudio da uradi plakat za njegov novi film – „Bitka na Neretvi“. Kako je to Bulajić kasnije i sam naglašavao, nije očekivao pozitivan odgovor. Međutim, slikar je iznenadio i rekao da će prvo morati da pogleda film, pa će tek onda doneti odluku.

Nakon što je odgledao film, Pikaso je pristao da uradi i poster. Naravno, pomogla je i činjenica da je i sam Pikaso bio komunista, te mu nije teško padalo da sarađuje sa Jugoslovenima. Plakat je urađen u stilu Pikasovog kubizma, u jarko crvenoj boji koja predstavlja stradanja, herojstvo i žrtve rata. Lajtmotiv bile su Sabinjanke. Plakat je štampan u ograničenom broju primeraka, a svaki je na poleđini imao Pikasov potpis. Originalni poster je ostao u Bulajićevom vlasništvu, koji je i platio rad slavnog umetnika – sa 12 boca najboljeg jugoslovenskog vina, koje je slikar i tražio kao honorar.



Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 347 348 350 351 ... 368
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.198 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.