Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:38:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanima me vase misljenje  (Pročitano 5287 puta)
20. Jul 2007, 06:11:54
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 10
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia n90
Moj brat i njegova devojka su 4 godine u vezi.A ovako ide dopisivanje sms izmedju njih dvoje.Voleo bi da cujem vase misljenje o njihovoj vezi.

ON: Zelim da ti se izvinim.Mrzim sto je sve tako.To me ubija u pojam!Jebiga nedostaje mi malo neznosti sa tvoje strane.Samo kad se setim nasih poljubaca sa kalisa.To mi nedostaje.Moram to da ti kazem ne mogu da drzim u sebi!Nedostaje mi moja malecka sa pocetka price!

ONA: Ja nikad vise necu biti kao sto sam bila!Zivot me je promenio, godine, operacija, sve to!Bolje da znas nego da te zavlacim!

ON: Znam ja da neces.Ali veceras si me u kolima poljubila.Posle ko zna koliko vremena.Pa me zanima otkud bas sad taj poljubac i zasto u tom trenutku!

ONA: Da li si svestan koliko davis?pa je l ti jasno zasto sam takva, pa ti si navikao da dobijas malo i sad me maltretiras!sta je to u tebi, sahranices me!

ON: Nije mi jasno kako sam ja to navikao da dobijam malo?

ONA: Ma tebi nista jasno!Leci se od ljubomore, kompleksa i zavisti, a pusti druge da disu.Ej pa imam samo jedan zivot!

ON: Kakvih bre kompleksa i zavisti?O cemu pricas.Lepo ti kazem da mi nesto nedostaje!I pitam te prosto pitanje.Zasto nemas zelju da me poljubis?To mi nije jasno!Jesam li ti neprivlacan, odbojan ili sta vec?

ON: Shvati ja ti nista ne prebacujem naprotiv kazem ti sta mi nedostaje, i zelim da saznam zasto toga nema.Ne zelim ni da te ljutim ni sekiram.Trazim resenje.Pomozi mi a nemoj me osudjivati jer te volim vise nego sebe!

ONA: Svi me pitaju zasto sam tako hladna prema tebi, a ja cu ti odgovoriti ono sto me za tebe veze je seks, navika i sigurnost.Ja nisam luda od ljubavi.Mozda kad pokusavam da budem ti se glupiras i smaras!Od kad sam te upoznala do sad ne osecam hemiju, leptirice, itd.ISKRENO!Osecam privlacnost na trenutke!

ON: Znaci u prevodu uopste te ne privlacim?I nisam tvoj tip muskarca?

ONA: To prvo nije tacno.Da me uopste ne privlacis.A drugo je donekle tacno.

ON: Kako donekle?Iskreno mi odgovori.Sta je to sto nije po tvom ukusu!Ali iskreno i sve navedi!

ONA: Moj tip muskarca je visok, mrsav, smedj ili crn.Ti sve to ispunjavas!Jedini razlog zasto nisi moj tip do kraja je taj sto se meni dopada kad muskarac ima stav.Kad je malo baraba.A ti to nemas.Razmisljala sam, SVI moji bivsi su bili inicijatori.Meni je to extra, jer sam bila vodjena, a nisam vodila kao sad!

ON: Ali ti meni ne dozvoljavas da vodim cim hocu da bude po mom ti me ostavljas!I jos jedna stvar ja te volim iskreno svim srcem.Baraba moze biti svako!Mora da postoji jos nesto ovo mi se ne cini kao jedini detalj!

ONA: Pa jeste, ako nemas problema sa tim mogu da ti ispricam zasto sam bila koliko toliko zadovoljna i ne zaboravi, da su me uglavnom svi ostavili, a ne ja njih!Tako da je to to!I zato MRZIM kad se uvijas kao devojka, nisam lezbejka, volim maco tipove!Mnogo si ozbiljan, to me odbija!I kad nemas zvaku!

ON: Nemam problema sa tim zelim da mi ispricas!

ONA: Ispricacu ti!a sad na spavanje!

ON: Lepo spavaj!

ONA: I ti!
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ja mislim da si ti car jer chitash tudje sms poruke  Smile Smile

inache veza ko veza , nikad neke prave ljubavi nije ni bilo , a sad je ushlo u kolotechinu i preti da postane josh jedan smrtno dosadan brak . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson k530i
Citas tudje poruke i jos ih objavljujes na forum bez dozvole, nisi ti OK... Smile

A ti kao da nemas svoj zivot, nego se mesas u tudj, ok je to da ti je brat i da mu zelis dobro, samo pazi da ne napravis kontra efekat, a vec si krenuo da ga pravis...nemas ti prava da radis ovo...

pozdrav....
IP sačuvana
social share
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=74132

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W810i
Citas bratu poruke.....ccccccc..... Smile Smile
Pa nema ovde nesto mnogo da se desifruje.......on je se vezao za nju, ona se nije vezala niti ce osim ako se on ne promeni jer ima stav pickice (ne zelim da vredjam ali tako ispada, sta bi ja uradio mojoj ribi da mi ovo napise....joj..) tako da je resenje da se promeni i pstepeno pocne da zauzima maco stav , niposto naglo jer ce biti provaljeno da radi na silu......ili da raskie, znam da nije lako posle tako duge veze al ovako ce ona samo da ga muci........
pozz!
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo za tudje poruke je tacno...  Smile
A, ovo za lezbejke je ekstra... Smiley

Neke zene vole da ih vode, druge vole da vode, ali u principu sve vole da imaju odlucnog muskarca pored sebe... lovca Smiley
Ona njega ne voli i sta sad... Nista...
Svako nastavlja svojim zivotom, s tim sto ce je tvoj brat jos neko vreme juriti jer mu treba njena ljubav i paznja... I nekako mi izgleda kao kompleksas...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
riba ga j... u zdrav mozak a i on je običan slabić. treba da je šutne, da je zgazi, ovako je samo odbija od sebe i ponižava se. i ja mrzim takve muškarke mada ni barabe ne podnosim. predlažem ti da mu pljusneš par šamara da se osvesti i skonta da ga riba ne voli, da uživa u tome da ga drka, da verovatno ima nekog novog u planu ili se već kreše sa njim, i da treba da je od..be. eto, toliko od mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=74132

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W810i
i skonta da ga riba ne voli, da uživa u tome da ga drka, da verovatno ima nekog novog u planu ili se već kreše sa njim, i da treba da je od..be.
Uf seko seko al smo direktni  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
poznajem žene Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
ONA je zesca kucka da prostis ... pazi da kazes nekom "ja sam sa tobom samo zbog sigurnosti" ... ok, ne volis ga  ... ne moras na nekom da se izivljavas bez obzira na njegove reakcije ...

btw da ima drugog ne verujem , ne bi ovo ona pricala da ne zeli da se on promeni ... a pomalo i uziva u tome da ga maltretira ...

ON je takav kakav jeste i da ima normalnu devojku pored sebe ili bi ga ostavila ili bi bila sa njim jer joj odgovara onakav kakav jeste .. ova ne moze da nadje drugog a nezadovoljna je u vezi i onda tako leci svoje frustracije ( pomoglo bi kada bi ih malo opisao , psiho/ fizicki ... ) .

Rekao bi i da im je ovo prva duza veza ...
« Poslednja izmena: 20. Jul 2007, 12:47:57 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Дефинитивно, ту 'леба нема. Нека нађе другу.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:38:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.