Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:25:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanamari sa Z kao Zulj :)  (Pročitano 3406 puta)
05. Maj 2008, 14:36:06
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
Žanamari je rođena 08. rujna 1981. u Tučepima. Već kao vrlo mlada postizala je zapažene rezultate na natjecanjima mladih pop pjevača. Nakon završenog studija “American College for Management and Technology” u Dubrovniku kreće u Njemačku gdje je počela surađivati sa mnogim producentima R’n'B i house glazbe što joj je donijelo i prvi singl “Feels like haven” izdan 2002.godine. Nakon visokog plasmana na show-u “Deutschland Sucht Den Superstar” te pobjede na prvom hrvatskom idolu potpisuje ugovor s Croatia Recordsom. Otada je izdala prvi hit singl “Treba mi snage za kraj” te je nedugo zatim izdala i svoj prvi album “Žanamari”. Također je nastupila 2006. godine na Dori sa pjesmom “Ljubav za jednu noć”, dok na istom natjecanju 2007. godine nastupa s pjesmom “Jedino moje” kao kantautorica, s kojom ujedno najavljuje novi live zvuk koji će se naći na njenom drugom albumu.


Nakon završene srednje škole za hotelijersko-turističkog tehničara u Makarskoj, upisuje se na ACMT (American College for Management and Technology) u Dubrovniku, smjer Hotel and Resort Management. Za vrijeme čitavog srednjoškolskog obrazovanja i fakulteta, uz pratnju svog tadašnjeg banda “Adria”, nastupa po cijeloj Dalmaciji i šire. Diplomira 2001. godine te odlazi u Njemačku, gdje započinje sa kantautorskim radom. Uz pomoć agencije Blaze Management uspostavlja suradnju s producentskim timom Bassheadz (house/r’n'b), što je rezultiralo i prvim singlom za njemačko tržište “Feels Like Heaven”, izdanim 2002. godine pod okriljem izdavačke kuće Dance Department Gmbh/Clubware Records. Spot za navedeni singl mogao se vidjeti na njemačkom glazbenom TV programu VIVA. Najuspješniju suradnju ostvaruje s popularnim producentskim duom The Arkitektz (USA), koji su se dokazali kvalitetnom produkcijom inozemnih izvođača poput grupe Brosis, Brian Mcknight-a i drugih, koja se održala i do danas, tako da se pojavljuju i na albumu prvijencu Žanamari, kao producenti pjesme “Ja nisam lutka”.

U međuvremenu nastavlja s redovnim glazbenim angažmanima u klubovima diljem dijaspore s bandom “VIVA +”. 2003. godine prijavljuje se na najpopularniji Freemantle-ov reality show Deutschland Sucht Den Superstar na RTL televiziji, gdje među više od 20 000 kandidata dospijeva u “Top 50″. Tu stiče mnogobrojna korisna iskustva i poznanstva te prve fanove u inozemstvu. Prilikom sljedećeg posjeta svom domu u Tučepima, odlazi na audiciju u Splitu za show „Hrvatski idol“ u organizaciji TV NOV@. Za vrijeme trajanja show-a hrvatska publika i glazbena struka imala je priliku upoznati se s njenim glazbenim talentom i osobnošću. 6. lipnja. 2004. godine osvaja titulu prvog hrvatskog idola, sklapa ugovor s izdavačkom kućom Croatia Records, vraća se u Hrvatsku i počinje raditi na svom prvom albumu.

Boris Đurđević i Fayo zaslužni su za nastajanje njenog prvog singla “Treba mi snage za kraj” s kojim dostiže sam vrh svih radijskih i televizijskih pop-ljestvica i nastupa na Glazbenoj Fjeri Split 04 - Skalinada Hitova. Spot za navedeni singl djelo je redatelja Darke Drinovca i Suzane Čurić, a za styling se pobrinuo Viktor Drago. Uslijedili su singlovi: “Sa usana mi čitaj” (Sunčane skale 2005 i ZadarFest 2004/Nagrada za najbolji scenski nastup i koreografiju) za koji je snimljen spot u režiji Katje Restović, zatim “Kako da te volim” (Dora 2005), “Duguješ mi” (Melodije Mostara 2005/Nagrada za najbolju interpretaciju), “Bar su suze besplatne” (9.Hrvatski Radijski Festival 2005), “Jedan život” (ZadarFest 2004), i “Nema više razloga” (Melodije Mostara 2006/2.mjesto publike).

Album prvijenac “Žanamari”, na kojem se među renomiranim autorskim i producentskim imenima poput Branimira Mihaljevića, Borisa Đurđevića, Faye, Enesa Tvrtkovića, Nevena Šverka, Dragomira Herendića, The Arkitektz-a i ostalih kao autorica pojavljuje i Žanamari, izlazi u srpnju 2005. godine, a popraćen je novim spotom za pjesmu “Hajde da se mazimo feat. General Woo” u režiji Vanje Vascarca. Slijedi nastup na Dori 2006 s pjesmom “Ljubav za jednu noć”, autorice Zorane Šiljeg te duet s r’n'b pjevačem iz BiH, Deen-om, s pjesmom “Znam” koju je napisao i uglazbio Miro Buljan te aranžirala Aleksandra Kovač. 2007. započela je sa pripremama za Doru 2007. na kojoj će nastupiti kao kantautorica s pjesmom “Jedino moje” koju je napisala u suradnji sa Silvijem Pasarićem koji ju je i aranžirao. Croatia Records, zadovoljna ishodom prvog albuma, nastavlja surađivati sa Žanamari i na drugom albumu, koji je u pripremi.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

01.jpg
(116.43 KB, 800x560)
04.jpg
(52.69 KB, 540x700)
05.jpg
(105.81 KB, 800x541)
5.jpg
(58.74 KB, 468x700)
08.jpg
(74.09 KB, 540x700)
09.jpg
(59.52 KB, 540x700)
13.jpg
(107.34 KB, 700x469)
20.jpg
(284.18 KB, 800x533)
21.jpg
(168.72 KB, 400x600)
22.jpg
(138.86 KB, 400x600)
23.jpg
(247.48 KB, 465x600)
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
fakat dobra riba, kako se ja nisam prije sjetio heheh  Smile  Smile   Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


bitch. [kriticharka na burek forumu.] :P

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Ericsson k608i
sve je to..photoshop Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

..You can look,but you cant touch..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
sve je to..photoshop Smile Smile Smile

heheh malo se i na sex strane foruma  navrati  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2008, 16:20:27 od zemomak »
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
sve je to..photoshop Smile Smile Smile

Photo ili ne,ona je yakoooooooo
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1251
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG G2
Riba je strava, zaista, ima i stas i glas, a ni u pameti ne zaostaje jer sam pročitao njen intervju negde u kome govori o fakultetu, članstvu u Mensi itd... tako da... nije loše imati to uz sebe, pa ko se na šta loži, ima za svakoga po nešto  Smile  Smile 

Nego...

Žanamari već ima temu na ovom forumu , a ima i svoj sajt ! Tako da, ukoliko ima ljubitelja ovog interesantnog "štiva", kao što sam na primer ja, literature ima na pretek  Smile

 Smile



IP sačuvana
social share

Vojvodini pesmu pevam, punu hleba rujna vina,
sve što imam dala mi je zemlja ova Vojvodina!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Žanamari već ima temu na ovom forumu

 Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:25:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.383 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.