Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:07:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zamke života udvoje  (Pročitano 7448 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ovo zivjeti u dvoje nije primjereno za Srbiju, nama treba tema, kako u 60 kvadrata, zivjeti sa mamom, tatom, bratom/sestrom i njihovim supruznikom, njihovom djecom, kucnim ljubimcem i vasom/ dragom dragim.

Poseban akcenat staviti na psiholosko / psihopatolosko savjetovaliste kako produzena zajednica utice na sazrjevanje licnosti i spremnost zasnivanja porodice, bez da iko zavrsi u crnoj hronici.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Crna Hronika ne gine u tom slucaju
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sto, pa evo kod mene u zgradi bar 30 takvih zajednica. I za sad nismo osvanuli u crnoj hronici, sem jednom kad smo ubili postara, al to je vec druga prica...
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Iskreno, nema ni teoretske šanse pri kojoj bih ja mogla da živim u zajednici sa bilo čijim roditeljima.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ma ajd i roditelji, ali ja ti ovdje pricam o zajednici gdje ti sa svojim klincem i muzem zivis u jednoj sobi, tvoj brat ili sestra sa svojim supruznikom i djetetom/djecom u drugoj, cale i keva u dnevnoj na trosjedu, ker na balkonu - jedno kupatilo.

Od prihoda imas jednu / dvije penzije (40-50.000 zbirno) i mozda dvije plate (40.000-50.000 zbirno) i 10 usta da prehranis.

I ljudi zive, godinama, i djeca rastu, i nista se ne mjenja i ono sto je najcudesnije u svemu, jos nismo zavrsili, onako kolektivno kao zgrada u crnoj hronici.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Užas..iskreno, divim se takvim ljudima.Znam da to baš i nisu njihovi izbori i da se trude da od toga što imaju naprave najbolje i najpodnošljivije rešenje.
Ja posto nisam taj tip, možda sam razmažena ili sam prosto imala sreće što sam se rano odvojila od roditelja i tako i ostala.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 


Ko o cemu, Patka o socijali  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sto o socijali, pa ti sad imas 60%  ljudi koji bi se vodili ko siromasni u drzavi Srbiji da ta ista drzava zeli da posteno obracuna cenzus. To bi bila vecena, a ne manjina drustva.
Inace ovo o cemu ja pricam, je bivsa srednja klasa.

Imas s druge strane i masu obrazovanog, finog, svijeta, koji se voda sa svojom boljom polovinom po 5-10 godina i ne usudjuje se da krene da zivi zajedno i/ili da zasnuje porodicu, jer se boji da ce zavrsiti kao ovi gore.

Mi prvo imamo realan problem, finansijske prirode, da se odvojimo od svojih roditelja. Medjutim poslije 30-35 ljudi se toliko umore od te situacije, da se prosto pomire s idejom da ce do kraja zivota zivjeti sa svojim roditeljima.
Ako je zena u pitanju i hormoni prorade, ona ce "sebi do 40-te da rodi dijete" i da ga podize uz pomoc mame i tate.
O zasnivanju normalne porodice, odvajanju od roditelja, kupovini sopstvenog stana, stalnom poslu, vecina moze samo da sanja.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Slažem se...tužna istina.
Mada,  kada napravim pregled, niko od mojih prijatelja/prijateljica ne živi u toj vrsti zajednice (ili sad trenutno ne mogu dase setim bar nekog slučaja) mada znam par slučajeva sa posla i iz šire porodice.Koliko su njihovi slučajevi (ne) srećni, nisam upućena.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@Brano
ti nemas 'slucaj' za koji bi mogla da nam divanis? Brzo da izmislis jedan! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:07:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.