Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:07:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaljubljena i zbunjena...Upomoc!!!  (Pročitano 11222 puta)
21. Feb 2011, 16:27:19
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ne znam ni sama kako bih pocela. Situacija je sledeca. . Sa deckom sam bila nepunih sest meseci. U pocetku je sve bilo ok,ali onda vrtoglavom brzinom krecu problemi. Prvo su to bile neke sitnice,koje je on zeleo da promenim. . Medjutim,ja sam postala jako teska i komplikovana,opterecena svojim problemima. Ne mogu reci da nije imao razumevanja za mene,ali sve ima svoje granice. Da li je to prenosenje nervoze i opterecivanje bilo svesno ili nesvesno,svejedno-jer rezultat je na kraju isti. Prestao je da se javlja. . tek posle mesec dana smo se videli,ali samo da bi on meni sasuo sve sto ima. Tek tada sam postala svesna sta sam imala,i sta gubim. Rekao je da ne zeli vise nista,da ne postoji za mene,da ga ne uznemiravam i sl. Za svo to vreme,redovno se cujem sa njegovim najboljim drugom,prijateljski. . bez nekih drugih namera. Pre pet dana,opet mi se,kao grom iz vedra neba,javio. I to tacno na dan kada je trebalo biti sest meseci veze. . hmmm. Predlozio je da se vidimo,pricamo. . pristala sJasno mi je rekao da je izgubio poverenje u mene,razumem ga,u pravu je. Jer imala sam toliko sansi i prilika,koje sam propustila. Donekle mi je i to vece popustio,sto nisam ocekivala. Opet nestaje na tri dana. Sinoc sam odlucila da posaljem neobavezan sms,pomirila sam se sa tim da ce me ignorisati,ali ipak nije. Dosao je nenadano,sto ima obicaj da radi. . Ostao max pola sata i odlucio da ode. Hteo je da pricamo opet,ali nije znao da mi je drugarica tu. To ga je iznerviralo mnogo. Usledilo je par poruka,da je hteo da prespava kod mene,da ja i dalje ne reagujem na njegove price,radim po svom. . Da sam opet ispustila sansu. . Toliko sam zbunjena. . da ne znam vise ni sta da mislim ni uradim. Zelim da mu pokazem koliko mi znaci,sta osecam,da nadoknadim sve protracene dane. . da mu pokazem da nisam ona od pre. Ali ne znam kako. . . Veceras sam htela da ga pozovem na veceru,opusteno. . ali nemam hrabrosti. Sta da uradim??Zbunjena sam skroz i svaki savet i pomoc bi dobro dosli. . Unapred hvala. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Zelis da mu pokazes koliko ti znaci? Kako, na koji nacin?
Koliko ti je zaista vazno da taj cilj koji imas ispred sebe i ostvaris?
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
šta si konkretno radila,na šta se on žali(o)?
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
Opet se neko šali, here we go again Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Sta da uradim??
Zovi ga na kafu (pa moze i sto ti kazes veceru) i popricajte o svemu, vidi sta se promenilo u medjuvremenu, kazi mu da ces pokusati da budes drugacija, pa vidite sta dalje. I on verovatno zeli da poprica sa tobom pocim te je pozvao i dolazio do tebe
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia N97
Lik je psihopata. Realno.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zaista mi je vazno da sve ispravim i ostvarim to sto sam zacrtala. Volju i zelju imam,po prvi put u zivotu sam sigurna u to sto osecam. Samo jako se plasim. . Njemu je smetalo to sto se ne trudim dovoljno,sto pravim gresku za greskom. . Ne opravdavam sebe,ali imala sam velikih problema,zdravstvene prirode. . Zbog toga sam postala sebicna,nezainteresovana za sve. . Imala sam podrsku od njega u svakom trenutku. Ali izgleda da sam ga malo vise opteretila  :? Sada je to sve drugacije,trgnula sam se i spremna sve da uradim,da ovu zbrku resim :[115]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
fali vam otvorenosti. ti nama kažeš sve to,ali da li on zna..? on ima volju,djelimično je pokaže ali opet ode nedorečen. fali tu nešto
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Sve sto sam rekla vama ovde ponovila sam i njemu,ko zna koliko puta.Ocigledno da tu nesto ne stima.. Smile u jednom trenutku mi je cak rekao da ga pokusavam vezati za sebe koristeci bolest i zdr.stanje kao razlog.Tako nesto mi nikada ne bi ni palo na pamet,a ne da nekom uradim..Fali nam otvorenisti,razgovora,malo vise vremena zajedno da provedemo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
Fali nam otvorenisti,razgovora,malo vise vremena zajedno da provedemo..

Sama si dala odgovor na svoja pitanja sad Wink

E sad, to je ono sto fali tebi, u razgovoru cete najbolje doci do zajednickog resenje sta je ono sto oboje zelite i sta mozete da radite bolje/vise nego sto ste do sada.

Rekao bih da ti volis odredjenu kolicinu promena i raznolikosti i postajes nezadovoljna kada ti neko nametne ogranicenja ili restrikcije. Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:07:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.