Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:53:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ZAljubljen u drugaricu  (Pročitano 4844 puta)
22. Dec 2012, 20:21:52
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Zaljubio sam se u drugaricu ,ali neznam sta da radim ,ona kao da je drugacija od drugih ,druge sam lako zaveo ali sa ovom cu dozzzziveti neuspeh. . . ako imate neki predlog molimm vas pomozite


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora shone83 (Vreme: 22. Dec 2012, 20:38:24)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Konkretno ajde da izdvojimo - 256986 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

Ostale teme
(sortirano po starosti otvaranja, moj ti je savet da krenes redom)
Kako smuvati drugaricu iz odeljenja?
Kako da smuvam drugaricu iz razreda?
kako da smuvam drugaricu iz odeljenja...zaljubio sam se!!

Par opstih saveta:
1. Sve sto ti se desava je normalno i manje/vishe su svi to prosli u zivotu.
2. Najbolje sam poznajes situaciju tako da ne uzimaj svaki savet zdravo za gotovo
3. Ako hoces sto bolju pomoc, navedi sto konkretniju situaciju i imaj u vidu da je "zaljubio sam se" stanje, a ne situacija...

Tako da, procitaj malo ostale teme, pa ukoliko bude bilo potrebe kreni sa obrazlaganjem... kako je drugacija, zasto je drugacija, kakav neuspeh i sl... Smile
« Poslednja izmena: 22. Dec 2012, 22:55:33 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
brate krenem da spavam legnem i setim se njenog liga . . . a skoro sam joj i poklonio kucu . . . io ona me je zvala na palacinke i ja sam otisao i kupio joj  ruzu . . . ali kad sam otisao imao sam sta da vidim ona je zvala 3,neke drugarice tako da nista nisam mogao da pitam a preko fecea mi je glupo da pitam za vezu . . . . . .  ona je jednostavno drugacija od drugih ima sestru ,trenira rukomet ,ide u drugu skolu od mene. . . jednostavno volim je jakopooopooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 18.0
pa da si procitao teme, shvatio bi da si trebao zabavljati njene drugarice i postati prhvacen od strane istih.
nakon toga samo treba da pazis na higijenu i spremas se snosku (vise psiholoski nego fizicki)...  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Brate  vodim higijenu iz sopstvenih razloga .... a njene drugarice sam zabavljao kad smo igrali karte .... ae ako moze neki normalan savet please
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ovo je jako kriticna situacija.. Mogao bi da je izgubis i kao drugaricu. Moje licno misljenje je da treba da pokusas. Direktno joj reci to (kakvi saveti, kakve komplikacije, ja to ne volim - samo ispucaj to i kraj). Jer, ako si vec zaljubljen u nju, sta ce ti kao drugarica? SAMO upitaj sebe da li si zaista zaljubljen, ili te privlaci zato sto si sve druge lako osvojio, a ona je izazov za tebe.. Srecno.  Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
pozvacu je na pice ....ona je drugacija od drugih ....pa cemo popricati ali se plasim sta ako me odbijeeeeeee  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
E, boli te dupe ako te odbije  Smile Zena pun svet. Zaboravi je i pici dalje... Nije tesko pozvati devojku na pice. Samo furaj fazon: 'Hoces? Neces? Ko te j*be, ima i boljih od tebe'  Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
lako je reci ... Smiley
meni treba devojka koja bi mi pomagala u svemu ..... posto sam muzicar zbog toga da ide samnom svud.....a da je zaboravim mozda 2 meseca mi treba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
meni treba devojka koja bi mi pomagala u svemu ..... posto sam muzicar zbog toga da ide samnom svud.....a da je zaboravim mozda 2 meseca mi treba
cekaj, rekao si da ti se svidja drugarica.. ne, ne, da si zaljubljen. a sada trazis neku koja ce da putuje sa tobom i koju ne bi uspeo da zaboravis 2 meseca? ili drugaricu ne mozes da zaboravis 2 meseca?  Smile Je li to ja nisam odspavala dovoljno, ili se ti nisi lepo izrazio?  Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:53:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.