Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zalba na moderatore, ponovo...  (Pročitano 7983 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ja se izvinjavam, ali ja ne vidim ni 2 iste reci koje sam ispisala, a kamoli flood. A sta, sad je poenta da se ogradite time da "pretpostavljate" da sam ja psovala. Pa, mogu vam reci da nisam, niti sam ista drugo sem toga pisala, a i ne bih imala obraza da se ovde obracam da sam tamo izgovorila neku psovku, vec bih se pokrila usima i cutala. Za mene je to uvreda. Znaci ne vredi se ni ovde javljati, dobicu iste odgovore? Hvala barem sto niste rekli "odsetaj".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone 6s
Reci ne moraju da se ponavljaju da bi bile flood, flood je svaka preterano obimna upotreba u kratkom periodu... Mod je smatrao da tih tvojih pet poruka za par sekundi to znace.
Chat u igri ne sluzi kao klasican irc kanal, vec kao pomocno sredstvo u samoj igri gde eventualno, ako postuju pravila, korisnici mogu razmeniti i po neku drugu misao.
Ne banujemo stalno i bez razloga, dnevno modovi banuju mozda 30ak puta, igra sama banuje psovace izmedju 500 i 1000 puta.
Dakle ako imas stalno isti problem, imas ga jer stalno radis isto.
Mod je ono protumacio kao flood. Sledeci put nemoj spucati pet redova da bi rekla nesto sto staje u jedan ili dva i neces imati problema.

Psovanje se odnosi na prijatelje sa kojima ne mozes chatovati a niko ne zna zasto su banovani.
Banovani su zbog psovanja ako je chat u igri u pitanju 99.9%.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ok izvinjavam se sto sam ispisala 5 poruka zaredom nakon 8 meseci nedolazenja na sajt. Videla sam bar 5000 puta da neko napise par poruka zaredom, nisam shvatila da flooduju. Nikada nisam psovala na javnom, imala sam problema u pocetku jer tad sam se javljala na javni, posle toga dugo nisam igrala. U redu je sto Vi banujete psovke u 99,99% slucajeva, ali je jako ruzno da nekog optuzujete za to samo zato sto je cifra ta. Ruzno je da sve stavljate u isti kos, i obracate mi se kao zivotinji, a razmislite koliko je tih 5 redova zasluzilo ban od sat vremena a kamoli tako nesto. Mislim da sve to moze da bude kulturnije i civilizovanije a ne ironicno i ruzno. Samo u tome je bila stvar, inace, sto se mene tice, banujte svakog ko napise slovo "A" ako zelite, imate pravo ocigledno, meni niko ne brani da obrisem nalog. Samo, salje se jako ruzna slika, barem se meni poslala, jer igram jos mnogo online igara i nigde nisam imala potrebu ovako da razglabam, samo zato sto mislim da nije pravedno. U redu je, hvala na odgovoru i to je to, obecavam da vise nista necu reci na javnom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone 6s
Ne optuzujem, konstatujem.
Ako je neko banovan u igri a ne zna zasto - banovan je zbog psovanja.

Ne obracam ti se kao zivotinji, pristojno i korektno odgovaram na tvoje poruke, posto si se i ti pristojno obratila.

Nase je tumacenje da je ono flood, i lakse je nekoga banovati kratko i poslati ga da procita pravila, nego gledati gomilu takvih poruka na chatu.

Da li je moglo da se istolerise? Moglo je, slazem se, ali to je slobodna odluka moderatora jer je osnova imao.

Nemoj to raditi i neces imati problema, i mocices da chatujes sa ljudima potpuno normalno kao i svi drugi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
SF ,brate mili, kakve zivce imas  Smile

jesi li slobodan ,sestra mi slobodna  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Htedoh se požalim, al kad videh svu ovu ciganiju, odustajem, ak neko ima mogućnosti nek mi obriše nalog.
Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
LG g5
Htedoh se požalim, al kad videh svu ovu ciganiju, odustajem, ak neko ima mogućnosti nek mi obriše nalog.
Hvala.

Ne moze se obrisati. Jednostavno ne koristi vise.


 Smile

IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Vidi se da su ga Mađari pravili. . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
........... Bespotreban komentar!
« Poslednja izmena: 18. Jul 2010, 20:09:33 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Потпуна подршка од мене. Стоп администраторској тиранији ! ! !

ја сам имао две сличне теме па су је забранили , али разумем их истина боли.

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 27. Jul 2010, 12:30:44 od Shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.