Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zalba na moderatore, ponovo...  (Pročitano 7984 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pitao si me, ja ti nisam odgovorio i onda si ti rekao:

"ja sam jos veci kreten sto tebe bilo sta pitam..."

sto znaci da sam i ja kreten samo si ti veci, po tvom misljenju.

E vidis, ja to smatrama uvredom, sledeci put cu na duze da te banujem jer cesto provociras. Kraj price.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
jesam te pitao normalno, korektno, bez provociranja?
ti , ipak, nisi nasao za shodno da odgovoris? Ja mislim da ti radis ovdje za platu, pa prema tome mogao bi da odgovoris kad te neko nesto korektno pita!? dosao sam da odigram par igara, slucajno sam napisao nesto vidjevsi Shoshonovu poruku, a ti si odmah pozurio da napises "predjite na pp".... Razmisli samo da li je problem u tebi ili u 95% nas ostalih Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ti si pitao nesto sto si vec pitao nekoliko puta. Ja nisam zaduzen da odgovaram na tvoja pitanja ako nisu u vezi igre.
To zasta ja radim tebe ne interesuje.
Problem nije u meni vec u tebi. Ne mozes da znas sta misle drugih 95% korisnika tako da je svaka dalja konverzacija s tobom smesna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
a ono sto sam te pitao nije u vezi igre? pa obicno kad se radi neki posao radi se zbog neke koristi, nadoknade i obicno je ona finansijska, bolje nego neka druga  Smile
a ono  u vezi "ja sam jos veci kreten" , ne znam sto si se ti pronasao u tome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Postovani, poslao sam 3 pitanja i na dva cekam preko mjesec dana da budu obradjena, a jedno ste mi ubacili u igru i potpisali tudje ima.

Nije fer

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone 6s
Nazalost na odobravanje pitanja se ceka mnogo vise nego sto bi zeleli jer se dosta toga nagomilalo.

Vase pitanje je potpisano kao vase, ali u igri postoji jos jedno slicno pitanje koje je poslao neko drugi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Mislim da neki moderatori daju banove samo da bi pokazali "moc" i izivljavali se.  Vec par puta mi se desilo da sa prijateljima ne mogu da chatujem jer su banovani bez ikakvog osnovanog razloga.  I meni samoj se cesto desi da iz najbolje namere kazem nesto na javnom cetu, da bih upoznala ostale igrace, i od 5 puta koliko sam se na javni cet javila za ovih godinu dana, banovana sam 4.  Samo zato sto me ne znaju, dok mnogi igraci koji su "domaci" mogu da pricaju sta hoce, a ne dobiju ni upozorenje.  Npr danas sam samo iz sale rekla "uaa :)" na sugestiju da jedna devojka slusa seku aleksic, bez ikakve namere sirenja mrznje prema nekoj vrsti muzike(sto se moze videti, pretpostavljam da administratori mogu da se vrate na to), a nigde nisam videla pravilo da ne smem kroz ociglednu salu da izrazim svoj muzicki ukus(sto i ne mora da bude izraz ukusa, s obzirom da je ocigledna sala). . .  Nisam dobila upozorenje, samo "garfilde, odmori malo".  Mislim da bi moderatori trebalo da upozore ljude ako grese a nisu toga svesni, ili barem da im se ljudski obrate.  Stavise, poneki se ponasaju ocigledno gore nego mi, obicni igraci.  Mislim da je to diskriminacija, i obicno izivljavanje.  A zaista bi trebali da znaju da kod vecine to nece rezultirati da ja mislim da je Belgrade ili neko drugi BOG, vec uglavnom rezultira da zauvek zatvorim igru i okrenem se nekoj gde mogu da se osecam kao ravnopravni clan zajednice.  Da li je to Vas cilj?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Naravno da sam rasista, nacista, sovinista, vegeterijanac i slicno.... i zato bih te posavetovao da prvo procitas ovu temu
link   Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.JPG
(22.53 KB, 544x225)
« Poslednja izmena: 08. Jul 2010, 15:24:03 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone 6s
Upucena si na odgovarajucu temu, a tamo izmedju ostalog pise i:

* Flood. Posto oko ovoga najcesce imamo nesuglasica, flood je svako pisanje teksta u vise linija nego sto je potrebno. Niko vas nece kazniti ako zbog limitiranosti duzine poruke napisete 2 ili 3 da bi sve rekli, ali ako napisete 3-4-5 ili vise redova a sve ste to mogli reci u jednoj poruci, dobicete kratak ban.

Takodje, jadni naivni i nevini korisnici koji ne znaju zasto su banovani, u 99% slucajeva su banovani zato sto su igri psovali i filter koji igra ima ih je sam iskljucio. Niko nije banovan nasumicno, tek onako jer se to nekom cefnulo.

Za godinu dana boravka, normalno je da covek bude bar donekle upucen u kucni red.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Procitala sam tu temu, a ti mi reci koji red da procitam jos 10 puta, red u kome pise zbog cega si me banovao.  Ja nemam nikakav problem s tobom niti tvojim opredeljenjima, vec mislim da si trebao da mi das upozorenje, a ne da mi se obratis kao zivotinji, jer ni ja se tebi nisam obratila kao gradskom asfaltu.  Bez ljutnje, vise to dajem kao sugestiju, meni ce ban od sat vremena, 50 min proci i ja se vise necu javljati na javni cet, nema veze, ali zasto se tako vecito ponasati u jednoj igri koja je vezana za Srbiju, gde treba svakog uvazavati i pokazati to malo demokratskog i "evropskog" sto bi trebali da imamo, a ne od jedne igrice da pravimo monarhiju. . . Na kraju reakcije ljudi stvaraju anarhiju, ocigledan dokaz je postojanje ove strane.  Uopste ne bi trebalo da bude ljutnje, ja sam se javila za ovih godinu dana 5,6 puta na javni chat, i nije mi problem da se vise nikad ne javim, ali jesam li ja toliki monstrum da me banuju u 90% slucajeva?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.