Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koja vam je opcija najprihvatljivija !?!
Nedostaje mi Ono doba
14.3%  (2)
Ne sećam se doba komunista
0%  (0)
Ovo sada je super
0%  (0)
Biće bolje
14.3%  (2)
Tajkunima treba nacionalizovati imovinu
35.7%  (5)
Nedopustiv je sve veći jaz izmedju bogatih i siromađnih
28.6%  (4)
Ne interesuje me tema ...
7.1%  (1)
Ukupno glasova: 10
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žal za komunizmom, mafija, bogati - siromašni !?!  (Pročitano 2596 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam cula pricu da su Grci ocajni, ali zaista ocajni sto su Rumunija i Bugarska usle u EU... Stopa kriminala je znacajno porasla, posebno za vreme turisticke sezone...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa Bugaru su cijelu svoju noviju istoriju bili Ruske marijonete, sad su isto samo Američke - kurva sudbina Smile Smile Smile

A što se tiče socijalnih razlika, pa kapitalizam se zasniva na tome, komunizam je neizvodljiv, socijalizam izgleda neodrživ . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Ja sam cula pricu da su Grci ocajni, ali zaista ocajni sto su Rumunija i Bugarska usle u EU... Stopa kriminala je znacajno porasla, posebno za vreme turisticke sezone...

Не само Грци, већ и многи други.

Кажу да је Беч био најлепши град за лагану шетњу, све док Румунија и Бугарска нису ушле у ЕУ. Сад имају толико просјака, да је то постало неподношљиво. Кад још додаш Шиптаре, које су примили '99 ствар постаје још гора. Народ је скоро изашао на улице тражећи да се део тих људи врати назад, одакле су дошли.

С Италијом исти случај. Римом више није безбедно прошетати увече. Сваких недељу дана излази вест у новинама: "Румунски емигрант силовао/опљачкао/убио...".
« Poslednja izmena: 18. Dec 2007, 15:31:07 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E
Ja sam cula pricu da su Grci ocajni, ali zaista ocajni sto su Rumunija i Bugarska usle u EU... Stopa kriminala je znacajno porasla, posebno za vreme turisticke sezone...

Не само Грци, већ и многи други.

Кажу да је Беч био најлепши град за лагану шетњу, све док Румунија и Бугарска нису ушле у ЕУ. Сад имају толико просјака, да је то постало неподношљиво. Кад још додаш Шиптаре, које су примили '99 ствар постаје још гора. Народ је скоро изашао на улице тражећи да се део тих људи врати назад, одакле су дошли.

С Италијом исти случај. Римом више није безбедно прошетати увече. Сваких недељу дана излази вест у новинама: "Румунски емигрант силовао/опљачкао/убио...".
Upravo sam to hteo da kazem, stvorlila im se mogucnost da idu da vide sveta i da rade po zapadnoj evropi a oni prvo sto su uradili jeste da prose i dzepare. Milsim da je u londonu ove godine bilo neko hapsenje organizovane grupe prosjaka-dzeparosa, bugara koliko se secam!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A što se tiče socijalnih razlika, pa kapitalizam se zasniva na tome, komunizam je neizvodljiv, socijalizam izgleda neodrživ . . .
Ovo je "surova" istina i ko se ne bude na vrema pomirio sa tim ostaje mu da ili mrzi druge što imaju više od njega  ili da bude zadovoljan sa onim što ima.
Mislim da je bilo kakvo lično zadovoljstvo bitnije od prebiranja ko je i na koji način došao do nekih para a da nije dokazan kao kriminalac.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 118
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ja sam cula pricu da su Grci ocajni, ali zaista ocajni sto su Rumunija i Bugarska usle u EU... Stopa kriminala je znacajno porasla, posebno za vreme turisticke sezone...


Не само Грци, већ и многи други.

Кажу да је Беч био најлепши град за лагану шетњу, све док Румунија и Бугарска нису ушле у ЕУ. Сад имају толико просјака, да је то постало неподношљиво. Кад још додаш Шиптаре, које су примили '99 ствар постаје још гора. Народ је скоро изашао на улице тражећи да се део тих људи врати назад, одакле су дошли.

С Италијом исти случај. Римом више није безбедно прошетати увече. Сваких недељу дана излази вест у новинама: "Румунски емигрант силовао/опљачкао/убио...".
Upravo sam to hteo da kazem, stvorlila im se mogucnost da idu da vide sveta i da rade po zapadnoj evropi a oni prvo sto su uradili jeste da prose i dzepare. Milsim da je u londonu ove godine bilo neko hapsenje organizovane grupe prosjaka-dzeparosa, bugara koliko se secam!

To o čemu vi govorite je isto kao i što oni o nama, kao i ostala evropa (odnosno ljudi iz tih zemalja sa površnim, subjektivnim analizama) govore a to je da smo mi koljači, kriminalci, cigani iz Kusturicinih filmova...Svako ko je iole putovao po zemljama EU(pogotovu zapadnim) imao je priliku da doživi to. Bugarska, istina je ima malo više problema nisam toliko upućen, ali zato znam da se recimo kod Rumuna (često sam poslom tamo) stvari drastično menjaju. Premijer bivše vlade bio u zatvoru zbog bogaćenja za vreme svog mandata kao i do juče najjači ljudi...Privredni sudovi su jaki, gradilišta na sve strane, makroekonomski indikatori sve bolji....progres je očigledan. Recimo Temišvar ima stopu nezaposlenosti ispod 2%, a pola Srpske Crnje radi u Žimboliji u fabrikama.To što je puno cigana sa njihovim pasošem po Italiji i drugim zemljama, je posebna priča, i šipci su naši državljani pa kad zajebu tamo oni kažu Srbi zajebali. Razlika je što se teško adaptiraju na kapitalizam(u toj još poludivljoj formi), pogotovu stariji-penzosi, kao i filozofi i džabalebaroši, koji neće da rade. Koji nema posla tamo, put pod noge i na arbajt po Nemačkoj, Italiji...ako se sećate i mi smo to radili od 60-tih pa do ratova(pa i za breme i posle ratova koliko nas je zbrisalo vani), pa smo se napunili know-how-om i devizama, nismo se ni mi rodili pametni.
Jedno je sigurno - bilo je lepo za vreme komunizma pogotovu u Jugi, kad nas je Amer punio devizama da kontrira Sovjetima a mi džabalebarili ispunjavajući osmice i kenjajući na radničkim savetima što nema regresa, stimulacije, akontacije iako je država u progresu, pa kuća na dva sprata, stojadin, leto u Opatiji, zima na Zlatiboru - sve na kredu!
Nije moglo da funkcioniše, potrošačko društvo koje slabo proizvodi, to je bio SFRJ Economy.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ja sam cula pricu da su Grci ocajni, ali zaista ocajni sto su Rumunija i Bugarska usle u EU... Stopa kriminala je znacajno porasla, posebno za vreme turisticke sezone...


Не само Грци, већ и многи други.

Кажу да је Беч био најлепши град за лагану шетњу, све док Румунија и Бугарска нису ушле у ЕУ. Сад имају толико просјака, да је то постало неподношљиво. Кад још додаш Шиптаре, које су примили '99 ствар постаје још гора. Народ је скоро изашао на улице тражећи да се део тих људи врати назад, одакле су дошли.

С Италијом исти случај. Римом више није безбедно прошетати увече. Сваких недељу дана излази вест у новинама: "Румунски емигрант силовао/опљачкао/убио...".
Upravo sam to hteo da kazem, stvorlila im se mogucnost da idu da vide sveta i da rade po zapadnoj evropi a oni prvo sto su uradili jeste da prose i dzepare. Milsim da je u londonu ove godine bilo neko hapsenje organizovane grupe prosjaka-dzeparosa, bugara koliko se secam!

To o čemu vi govorite je isto kao i što oni o nama, kao i ostala evropa (odnosno ljudi iz tih zemalja sa površnim, subjektivnim analizama) govore a to je da smo mi koljači, kriminalci, cigani iz Kusturicinih filmova...Svako ko je iole putovao po zemljama EU(pogotovu zapadnim) imao je priliku da doživi to. Bugarska, istina je ima malo više problema nisam toliko upućen, ali zato znam da se recimo kod Rumuna (često sam poslom tamo) stvari drastično menjaju. Premijer bivše vlade bio u zatvoru zbog bogaćenja za vreme svog mandata kao i do juče najjači ljudi...Privredni sudovi su jaki, gradilišta na sve strane, makroekonomski indikatori sve bolji....progres je očigledan. Recimo Temišvar ima stopu nezaposlenosti ispod 2%, a pola Srpske Crnje radi u Žimboliji u fabrikama.To što je puno cigana sa njihovim pasošem po Italiji i drugim zemljama, je posebna priča, i šipci su naši državljani pa kad zajebu tamo oni kažu Srbi zajebali. Razlika je što se teško adaptiraju na kapitalizam(u toj još poludivljoj formi), pogotovu stariji-penzosi, kao i filozofi i džabalebaroši, koji neće da rade. Koji nema posla tamo, put pod noge i na arbajt po Nemačkoj, Italiji...ako se sećate i mi smo to radili od 60-tih pa do ratova(pa i za breme i posle ratova koliko nas je zbrisalo vani), pa smo se napunili know-how-om i devizama, nismo se ni mi rodili pametni.
Jedno je sigurno - bilo je lepo za vreme komunizma pogotovu u Jugi, kad nas je Amer punio devizama da kontrira Sovjetima a mi džabalebarili ispunjavajući osmice i kenjajući na radničkim savetima što nema regresa, stimulacije, akontacije iako je država u progresu, pa kuća na dva sprata, stojadin, leto u Opatiji, zima na Zlatiboru - sve na kredu!
Nije moglo da funkcioniše, potrošačko društvo koje slabo proizvodi, to je bio SFRJ Economy.
U stvari baš dobro po Rumuniju i Bugarsku što su se otarasili raznih bandi preko EU. Ne verujem da tamo postoji mnogo žala za komunizmom. Možda malo priča o tome kako je trabant bio auto sa karakterom ili kako je zenit imao dobru optiku dok se vozi bezkarakterni novi hjundai i slika nikonom. Kod nas se komunizam vezuje za ekonomsku podršku spolja kakvu sada dobijaju Bugarska i Rumunija. Apsurdno je zato pričati o dobrim starim vremenima a odbijati EU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.