Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:28:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zakucala sebi ekser u glavu  (Pročitano 2134 puta)
14. Okt 2008, 08:37:21
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
ZAKUCALA SEBI EKSER U GLAVU

Penzionerka iz Beograda najpre sama sebi čekićem zakucala ekser u grudi, pa zatim i u glavu. Lekari u Urgentnom centru izvadili dva eksera dugačka 10 centimetara i spasli joj život



DRAMA U URGENTNOM  CENTRU... Žena dovezena sa dva eksera u telu, lekari je spasli u poslednji čas

Penzionerka iz Beograda zakucala je čekićem eksere u svoje grudi i glavu! Nesrećna žena prebačena je u kritičnom stanju u Urgentni centar, a lekari su uspeli da izvade eksere dugačke deset santimetara i spasu joj život! Kako Press saznaje, penzionerka koja je pokušala da se ubije zbog psihičkih problema oporavlja se od teških povreda.

Nesvakidašnji pokušaj samoubistva dogodio se proteklog vikenda u jednom beogradskom naselju. Komšije nesrećne žene stare oko 60 godina pozvale su Hitnu pomoć i rekle da je pokušala da se ubije.


Imala psihičkih problema

- Ekipa Hitne pomoći brzo je došla. Oni su bili šokirani kada su videli ženu kako leži na podu sa ukucanim ekserima na grudima i glavi! Pored nje su pronašli i čekić kojima je zakucala u sebe dva eksera dužine deset santimetara! Ona je najpre zakucala ekser u grudi, koji, na sreću, nije oštetio srce. Onda je zakucala čekić sebi u glavu i pala u nesvest - priča jedan od komšija, koji je dodao da žena živi sama i da je imala psihičkih problema, ali da niko nije očekivao da će pokušati da izvrši samoubistvo.
Lekari u Urgentnom centru brzo su reagovali i spasli život penzionerki!
- Dnevno kroz Urgentni centar prođe i 800 pacijenata sa raznim povredama, ali ovo još nismo videli! U operacionu salu uneli smo ženu sa dva eksera u telu! Naši lekari brzo su reagovali i izvadili eksere. Ona se nalazi u teškom stanju, ali je van životne opasnosti - kaže za Press izvor iz Urgentnog centra.
Prema njegovim rečima, sreća u nesreći je što je ekser koji je žena zakucala u grudi za nekoliko milimetara promašio srce!
- Oba eksera su dužine 10 centimetara i da je pogodila srce, ne bi postojala nikakva šansa da je spasemo! Uspeli smo bez većeg krvarenja da izvadimo eksere i sprečimo najgore. Ona će do daljeg ostati kod nas na oporavku, dok ne prođe opasnost da se rana od uboda inficira i da ne dođe do trovanja - kaže naš sagovornik, i dodaje da su u bolnici brzo saznali da nesrećna žena boluje od psihičke bolesti i da je to verovatno uzrok što je na ovaj način pokušala da se ubije.
Ovo nije prvi slučaj da neko na nesvakidašnji način pokuša da izvrši samoubistvo. U mestu Irig u julu 2006. godine dogodilo se samoubistvo koje je potreslo Srbiju. Rozalija Lazarević (51) popila je celo pakovanje lekova, a onda legla u zamrzivač i preminula! Tragedija se dogodila u porodičnoj kući u Miletićevoj ulici u Irigu kod Novog Sada. Njeni ukućani, koji su tog dana ceo dan bili van kuće, bili su šokirani kada su uveče slučajno otvorili zamrzivač i videli smrznutu Rozaliju!

Samoubistvo u zamrzivaču

- Prizor koji smo zatekli bio je stravičan. Nesrećna žena bila je potpuno smrznuta, jer je bila u zamrzivaču više od 12 sati! Mogu samo da pomislim na kakvim je mukama bila pre nego što su je lekovi uspavali, jer je bila u letnjoj garderobi. Njena rodbina bila je u potpunom šoku. Oni su došli kasno sa posla i mislili su da je Rozalija u nekoj od soba. Hteli sa da pripreme večeru. Njena rođaka otvorila je poklopac od sandučara i skoro se onesvestila kada je videla smrznut leš - ispričao je tada jedan od komšija porodice Lazarević.

fakti

n Bojan Veljković (27), apsolvent Elektrotehničkog fakulteta u Nišu, u prisustvu članova porodice i komšija izvršio je samoubistvo na brutalan način
n Veljković se ubio povećim kuhinjskim nožem, koji je sebi zabio u uvo tako što je dršku od noža naslonio na poklopac od zamrzivača i snažno pritisnuo glavu
n Manda Martinović (71) iz Tuzle pronađena je mrtva u zamrzivaču u njenoj kući u naselju Dokanj, a pretpostavlja se da se nesrećna starica ubila
n Telo je bilo u velikom zamrzivaču, u kojem su se nalazile i smrznute namirnice


EKIPA PRESSA

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia Neka stara nokia
au...
lepo sam ja reko,kakvi ekseri,nego lepo šraf + Black&Decker i posao je zavrsen
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung GALXY S3
Sav sam se naježio. Ovo je strašno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
 Smile
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1255
Zastava Iza...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia x6
Ovo jeste strasno ali pre nego sto pocnete da govorite da je neko lud ili da je budala znajte da ima ljudi koji zive u paklu bilo da je to porodica, poremeceni odnosi unutar nje ,zal za neki koga nema  vise,nemastinja,jad,beda sirotinja itd...
Najlakse je nekoga proglasiti za ludaka i mentalno poremecenu osubu.Kada te stvari postanu nesnosive ljudi se ubijaju kako stignu ne biraju nacina kako ce to uraditi niti dali ce nekoga nesto da kaze nakon toga.Onda se obicno pojave neki filozofi i kazu kako nebi to uradio normalan covek.Kada se nadjes u paklu ne biras kako ces izaci iz njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
 Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ovo jeste strasno ali pre nego sto pocnete da govorite da je neko lud ili da je budala znajte da ima ljudi koji zive u paklu bilo da je to porodica, poremeceni odnosi unutar nje ,zal za neki koga nema  vise,nemastinja,jad,beda sirotinja itd...
Najlakse je nekoga proglasiti za ludaka i mentalno poremecenu osubu.Kada te stvari postanu nesnosive ljudi se ubijaju kako stignu ne biraju nacina kako ce to uraditi niti dali ce nekoga nesto da kaze nakon toga.Onda se obicno pojave neki filozofi i kazu kako nebi to uradio normalan covek.Kada se nadjes u paklu ne biras kako ces izaci iz njega.


Prvo... samoubice su po meni kukavice....
drugo.... ovako nešto (bilo koji od ovih slučajeva) , naravno da može sebi da uradi samo teško psihički poremećena osoba, u prevodu, ludak!!!

i za takve ljude, nikada neću reći, "joj što mi je žao,strašno, tužno...."
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Ovo jeste strasno ali pre nego sto pocnete da govorite da je neko lud ili da je budala znajte da ima ljudi koji zive u paklu bilo da je to porodica, poremeceni odnosi unutar nje ,zal za neki koga nema  vise,nemastinja,jad,beda sirotinja itd...
Najlakse je nekoga proglasiti za ludaka i mentalno poremecenu osubu.Kada te stvari postanu nesnosive ljudi se ubijaju kako stignu ne biraju nacina kako ce to uraditi niti dali ce nekoga nesto da kaze nakon toga.Onda se obicno pojave neki filozofi i kazu kako nebi to uradio normalan covek.Kada se nadjes u paklu ne biras kako ces izaci iz njega.


Prvo... samoubice su po meni kukavice....
drugo.... ovako nešto (bilo koji od ovih slučajeva) , naravno da može sebi da uradi samo teško psihički poremećena osoba, u prevodu, ludak!!!

i za takve ljude, nikada neću reći, "joj što mi je žao,strašno, tužno...."

za samoubice jeste tacno,to treba prebiti,i onda odvesti u afriku,da vidi kako se tamo zivi,pa da shvati koliko mu je zivot vazan,picke jedne samoubilacke...

e sad za ludake...to je druga prica
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ne, ne, ne... i ne  Smile

Poremećena osoba (ili pežorativno - ludak) je isto osoba.
Osoba koja oseća, koja vidi, koja misli, koja pati. I to obično intenzivno. I nepodnošljivo.

I ne možeš samoubicu nazvati kukavicom  Smile

Možeš li obolelog od raka nazvati kukavicom?!  Smile
Ako ne možeš, onda nemoj ni shizofreničara.
Nije pošteno.
Nije humano. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ne žalim ih Bambi... sami biraju ....  Ajd' sad svi koji su u krizi da se poubijaju ?!... daj.... Divim se, baš tim ljudima obolelim od raka (i sl.) koji guraju dalje... i bore se... i svima koji se bore, šta god da je u pitanju.. Gledaj onog što su ga četiri puta spasili pri skoku sa Pančevca- pusti ga nek umre kad je uporan!!! Ako je to njegova želja, i spreman je da je ostvari, šta ima ti da se mešaš..... Jednostavno, ne razumem samoubice, i oni za mene jesu kukavice.... Čovek (radio je kod mog muža) pre neki dan, pozove ženu i kaže - ej, ja ću da se ubijem... i stvarno se ubije te noći... a nju i troje dece ostavi u dugovima itd. Šta, izabrao sam najlakši način, a vi se snalazite?!  Smile   Nek' sam nehumana, nek'sam grozna, ovakva ili onakva... to je moj stav prema takvim ljudima 
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:28:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.