Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:38:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zakon jednak za sve?  (Pročitano 10586 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao što neće odgovarati ni Veselinov zbog lažnog svedočenja.
Koji si pametnjaković nemogu da verujem...Porediš lažno svedočenje sa prelaskom ulice na crveno(kad možda nije ni bilo kola u blizini)?E svašta...

Pa, ono.. i za jedno i za drugo se odgovara...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Косово је срце Србије

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
У овој држави може да се гледа само на филмовима да један политичар који је на власти одговара пред законом!! Ти филмови наравно да нису домаћи!
IP sačuvana
social share
" Ми из Србије бежати немамо куда,ми друге земље до ове немамо, а ову коју имамо ваља нам бранити! "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stop pred policijom

SOKOBANJA - Dragan Šormaz (41), narodni poslanik DSS-a, izazvao je u nedelju sudar na putu Sokobanja - Aleksinac, posle čega je, bez zaustavljanja, napustio lice mesta, saznajemo u ovdašnjoj policiji.
Po dostupnim informacijama, Šormaz je, vozeći svoj „audi A6“ (SD 457-27), kod Bovanske klisure, u ataru sokobanjskog sela Trubarevac, svojim vozilom išao sredinom trake, zbog čega je levom stranom svog automobila udario u „fijat stilo“ (ZA 652-51), za čijim je upravljačem bio Miloš Ilić (26), iz Sokobanje.
Šormaz je, kako nam je rečeno, posle izazivanja saobraćajke, bez zaustavljanja nastavio put ka Aleksincu, gde ga je zaustavila policijska patrola kojoj je član DSS-a pokazao poslaničku legitimaciju.
Obojica vozača su alkotestirana, posle čegaje utvrđeno da nisu bila pod dejstvom alkohola.
Šteta na oba automobila procenjena je na 100.000 dinara.

DRAGAN ŠORMAZ: NISAM IZAZVAO SUDAR
ISTRAGA će pokazati ko je izazvao udes, ali sudeći po brzini kojom je išlo vozilo iz suprotnog pravca, mislim da je on mene udario, a ne ja njega - izjavio je za "Novosti" Dragan Šormaz, poslanik DSS.
- Vozio sam svojom trakom i tokom mimoilaženja smo se sudarili. Nije tačno da se nisam zaustavio posle udara. Stao sam na prvom proširenju, jer mi je automobil bio pun stakla. Pošto ni vozilo koje me je zakačilo nije stalo, nastavio sam, i posle 10 kilometara me zaustavila policija. Dao sam izjavu, pokazao poslaničku legitimaciju, ali se nisam pozivao na imunitet - rekao nam je Šormaz.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Косово је срце Србије

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
шта ми наприча
IP sačuvana
social share
" Ми из Србије бежати немамо куда,ми друге земље до ове немамо, а ову коју имамо ваља нам бранити! "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 440
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa da, odmah se uhvatio za poslanicku legitimaciju, a kao nije se pozvao na imunitet...  Smile Pa panduri mu je sigurno nisu trazili da pokaze!  Smile Svi se na tu kartu provlace i sad ce verovatno da ispadne da nije kriv, mozda i nije, ili ce da zastari predmet u nekoj fioci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
- Vozio sam svojom trakom i tokom mimoilaženja smo se sudarili. Nije tačno da se nisam zaustavio posle udara. Stao sam na prvom proširenju, jer mi je automobil bio pun stakla. Pošto ni vozilo koje me je zakačilo nije stalo, nastavio sam, i posle 10 kilometara me zaustavila policija. Dao sam izjavu, pokazao poslaničku legitimaciju, ali se nisam pozivao na imunitet - rekao nam je Šormaz.


То је иначе најнормалније кад те неко удари ако он не стане не станеш ни ти, шта има који мој да зовеш полицију...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Za njih ne važe pravila!


Uprkos postavljenom znaku za zabranu parkiranja, plato ispred Doma Narodne skupštine pojedini bahati poslanici pretvorili su juče u "divlji" parking! "Pauk" nije odneo nijednu poslaničku limuzinu!

Poslanici Narodne skupštine mogu da parkiraju svoja vozila gde i kada hoće, a da pritom ostanu nekažnjeni! Uprkos najstrožoj zabrani i postavljenom znaku za zabranu parkiranja, pojedini poslanici bahato su juče ostavili svoje limuzine na trotoaru ispred Doma Narodne skupštine i od njega napravili divlji parking.

Ekipa Pressa izbrojila je oko 11 sati tačno 29 nepropisno parkiranih vozila na platou i trotoaru ispred skupštine na Trgu Nikole Pašića!

K'o u Bubanj potoku

Pored platoa, poslanici su svojim limuzinama zauzeli i šetalište do same Skupštine Srbije i mnogim Beograđanima otežali normalan prolazak.

- Da je slučajno bilo koji drugi građanin parkirao svoj automobil ispred Skupštine "pauk" bi ga pokupio u roku od jednog minuta. Očigledno da poslanici mogu da rade šta hoće, čak su bahati do te mere da bez problema stanu ispred Skupštine Srbije. Nije u redu da plato ispred državne ustanove liči na auto pijacu u Bubanj potoku! Mnogi turisti svakodnevno se slikaju ispred Skupštine Srbije i mislim da je ovo trenutno pravo ruglo u centru grada, i to ispred najveće srpske institucije - ogorčen je bio jedan Beograđanin dok se "provlačio" kroz limuzine.

Međutim, bahatost narodnih poslanika nije mnogo zabrinula saobraćajne policajce koji su se nalazili u blizini. Dva saobraćajca su na samo nekoliko desetina metara od "divljeg" parkinga mirno regulisala saobraćaj.

Na pitanje novinara Pressa zašto ne kažnjavaju i ne pozovu "pauka" jer je njihov posao da daju nalog "Parking servisu", jedan od njih odgovorio je - sleganjem ramena!

- Nemam pojma, a što mene pitaš?! - kratko je odbrusio policajac na raskrsnici Kneza Miloša i Bulevara kralja Aleksandra.

'Pauk' samo po nalogu

Međutim, ukoliko saobraćajna policija ne radi svoj posao kako treba, onda nema posla ni za radnike "pauka" koji vozila odnose samo po direktivi saobraćajnih policajaca.

- Saobraćajna policija kao i komunalna inspekcija našem preduzeću daje nalog po kojem mi radimo i odnosimo vozila - ukratko je rekao za Press Branislav Arsenijević, PR JKP "Parking servis".

Inače, garaža "Pionirski park" koja je od skupštine udaljena samo za širinu ulice, najčešće zvrji prazna, jer narodni poslanici ne žele da plate parking i prošetaju 50 metara!

Pričaće se i u Norveškoj

U ovu lošu naviku naših poslanika, uverio se juče i predsednik norveškog parlamenta Torbjorn Jagland koji je boravio u Skupštini Srbije. Beograđanima ostaje samo da se nadaju da ovaj Norvežanin neće preneti svoje   "impresije" o ponašanju srpskih poslanika.

Fakti

- Narodni poslanici, pored nezakonitog parkiranja, imaju pravo na besplatan prevoz u železničkom, drumskom, javnom gradskom i rečnom saobraćaju

- To pravo obuhvata i troškove za korišćenje automobila od 15 odsto cene litra goriva po obračunskom kilometru, po listi udaljenosti mesta boravka narodnih poslanika



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
E, toliko se piše o njima, kudimo ih, novine, narod ..... a njima kao da je sve to katalizator da budu sve gori i gori ... ali neverovatno .... skroz neverovatno ..... obraz - djon, ali od vojničke cokule (izvini, vojnička cokulo) ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
E, toliko se piše o njima, kudimo ih, novine, narod ..... a njima kao da je sve to katalizator da budu sve gori i gori ... ali neverovatno .... skroz neverovatno ..... obraz - djon, ali od vojničke cokule (izvini, vojnička cokulo) ....
zato pamet u glavu i apstinirajmo izbore, kad niko ne izadje na glasanje nek se zapitaju kako i zasto Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:38:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.