Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zakljucavanje telefona od strane operatera (SIM lock)  (Pročitano 14103 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
mob
HTC Touch HD2 i S2 !
i,rezime,jel su kome otkljucali telefon?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja sam oduševljen likom koji je pisao Telenoru i Nokiji i svim tim ljudima, svaka čast!!!
Ja sam imao problema sa Telekomom neke druge vrste jer nisu hteli da mi vrate pare za odobrenu reklamaciju i tek kada sam pokrenuo krivičnu prijavu protiv njih u roku od 2 dana su me pozvali da se izvinjavaju i te fore... tako da treba biti uporan.
A što se tiče konkretne teme, uzeo sam telefon samsung od telekoma isto zaključan i ukucao kod istog dana za resetovanje telefona, to je za samsung univerzalno koliko znam, ima svuda da se nadje na netu, tako da mi je telefon sada otključan. Za nokije je priča mnogo komplikovanija, ali sam iznenadjen da oni i posle isteka obavezujuće pretplate neće da otključaju telefon. To je apsolutno neodrživo jer se ja obavezujem pretplatom koju moram platiti za te dve godine čak i ako raskinem ugovor, tako da razlog da se telefon zaključava ne postoji uopšte a pogotovo posle isteka ugovorne obaveze.
Ja mogu javno da kažem da ću da propagiram otključavanje telefona bez obzira šta će operateri na to reći, ako treba na sud na sud, al su stvarno prešli neke granice i ponašaju se monopolistički. Najviše me nervira kad se neko pravi pametan!
Smile
Čekamo odgovor RATEL-a...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Miki, jesu ...

Još jedno pismo telenora gde daju kodove koje nemaju:



?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
I KONAČNO, posle više odlaganja:


Citat:
18:25
Kako živi srpska srednja klasa

Može li se stanje klase proceniti na osnovu automobila koje njeni pripadnici kupuju?

Kada pripadnike srednje klase u Srbiji upitate da ocene svoj položaj, najčešće kažu da su osiromašili i da srednja klasa možda više i ne postoji.

Stručnjaci odgovaraju da se srednja klasa ne meri novcem, već društvenim položajem, a Oko magazin je odgovor na pitanje kako živi srednja klasa u Srbiji potražio na Sajmu automobila. Pitali smo kupce i prodavce šta kupuje srednja klasa, šta očekuje od kola i da li se iz toga može nešto zaključiti o njenoj vitalnosti.

U ovoj emisiji govorimo i o 70. godišnjici bombardovanja Beograda 1941. godine, a nastavljamo i naš serijal o održivom razvoju, ovoga puta pričom o klimatskim promenama.

Bavimo se i pravima potrošača, to jest postavljamo pitanje da li mobilni operatori imaju pravo da kodiraju telefone i nakon što vam istekne ugovorna obaveza.


LINAK:

http://www.rts.rs/page/tv/ci/s...A%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0.html



Uglavnom, danas, gledajte ...

« Poslednja izmena: 05. Apr 2011, 12:25:39 od MagicMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0


Telenor počinje da otključava telefone istekle iz obaveze.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Evo, pre par minuta, i meni promenili odgovor....  Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Touch HD2 i S2 !
ok,znaci otklucavaju telefone kada prodje 2g ugovorne obaveze..
a da li otkljucavaju telefone koji su trenutno u ugovrnoj obavezi?!
i kako npr,kupio sam tel preko oglasa,zakljucan na telenoru,ali imam sve papire,ugovor i ostalo,ali nisam ja vlansik ugovora,jel mogu da posaljem zahtev da mi daju unlock kod?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ok,znaci otklucavaju telefone kada prodje 2g ugovorne obaveze..
a da li otkljucavaju telefone koji su trenutno u ugovrnoj obavezi?!
i kako npr,kupio sam tel preko oglasa,zakljucan na telenoru,ali imam sve papire,ugovor i ostalo,ali nisam ja vlansik ugovora,jel mogu da posaljem zahtev da mi daju unlock kod?!

Mislim da ti neće poslati kod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
U zehtevu treba da postoji i kopija lične karte, a ti je nemaš, pretpostavljam ... cimaj vlasnika da odradi, pa ako daju, daju .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.