Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:52:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zakintos????  (Pročitano 59108 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Apple iPhone 4S 16GB
a jel i mokro?  Smile daj neku sliku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Apple iPhone
Mokro, mokro Smiley
Ta plaza je stvarno bzvz, nista specijalno. Svakakve staklene flase mogu da se nadju dok ulazis u more recimo Smiley Ima dosta lepsih plaza u okolnim mestima.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima, evo i ja malo da se ukljucim u diskusiju.   
Prosle godine sam bio na Zakintosu , Laganas u periodu od 02 do 12 septembra u vili Alexandros koje ove godine nema u ponudi.   Isao sam avionom tako da ne znam bas nista vezano za put osim da je grupa koja je u isto vreme bila sa nama tamo putovala 22 h kada su dolazili , a u povratku cak 24h.   

Ove godine ponovo idem na Zakintos, isto Laganas samo druga vila i to u apartman koji sam prosle godine video i koji me je odusevio.   
Sto se tice samo Laganas-a kao sto je vec receno, mesto je na prvom mestu odlicno za provod, sve sto se desava je u glavnoj ulici (barovi , diskoteke .  .  .  .  ), nama je smestaj bio na 300 m od glavne ulice i bilo je izuzetno mirno nocu.   Napominjem da sam bio sa zenom i klincem od 4 godine i da su nam svi govorili kako je bucno i ostalo.   
Englezi vam sigurno nece praviti problem jer oni problem prave samo sebi samima.   
Non stop su pijani, i nemaju pojma gde se nalaze.   Verovatno ce te ih vidjati kako se pijani teturaju po gradu ali vas sigurno nece provocirati.   Naravno spremite se na to da ce te ih zaticati obučene u sve i svašta (medicinske sestre i slično).   

Na plaži su bile ležaljke koje su se naplaćivale i prošle godine je cena bila 6 eur za 2 ležaljke i suncobran dnevno.   

Za rent-a-car nisam bas siguran kako ste došli do cifre od 518 eur za 10 dana, ja sam rezervisao matiz za 11 dana i cifra je 190 eur (necete verovati odradjeno preko domace turisticke agencije preko koje sam uplatio aranzman) i to preuzimanje i vracanje vozila na aerodromu.   
Inace prosle godine sam iznajmio motor na 4 tocka (quad) i cena je bila 40 eur za 2 dana .   Moze na domacu vozacku , za renta car svi traze medjunarodnu i da vozac ima 23 godine mada na licu mesta mogu i da progledaju kroz prste.   

Ako nekog jos nesto interesuje neka se javi.   

E da inace za krstarenje oko ostrva cete da izgubite ceo dan ,cifra je ako se ne varam oko 20 ili 25 eur po osobi.   Mnogo bolja varijanta je da se kolima dodje do Porto Vromi-a i da se tu iznajmi camac pa sa njim do Navadjo plaze .   




« Poslednja izmena: 12. Avg 2009, 15:53:24 od dejanr77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
518e za dva automobila Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Da li moze neko da mi kaze kakvo je vreme tamo pocetkom septembra i da li je voda tad ok za kupanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ma hajde bre

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1730
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson C 905
sta treba od dokumenata za rent a car? samo vozacka?

Treba ti lova ...  Smile

Neidite na Zakintos ... ujesce vas kornjca za ... ono ...  Smile
IP sačuvana
social share
Crvenkapa posla kod babe pa je naletela na vuka,

Spasena je od Alibabe pa je zatim silovalo 40 hajduka ...

By Ljuba Moljac ... the legende died ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
A one koji nose kupace gace?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
ja sam proslog leta bila na zakintosu u laganasu.
isla sam preko jedne agencije za mlade iz beograda i to autobusom. Ovog leta razmisljam ponovo da idem na zakintos ako nadjem neku jeftinu ponudu( od oko 350 evra smestaj i avion i takse)  za avion.  vise me niko ni mrtvu nece uvuci u bus na toliki put (krenuli oko 12 popodne i sutra u 2 usli u sobe). sto je mnogo mnogo je.
inace laganas je super mesto,malo je smor zato sto sem glavne ulice nema nista drugo. nocni provod je fenomenalan ali je danju prilicno mrtvo,tako da nije istina da su zurke 24 sata dnevno,danju uglavnom svi kuliraju na plazi vecina po barovima kojih ima mnogo a u vecini se lezaljke placaju odvojeno od konzumacije pica i to oko 5 evra.
sama plaza nije toliko losa,jeste da ima dosta pikavaca i pesak je uvek mokar,ali voda je cista,nije tirkizna ali nije ni losa plicak je bas dugacak,idealno za odbojku i sl.
u onosu na druge plaze na zakintosu plaza u laganasu je bezvezne boje kao i pesak ali ajde bre ljudi pa niste svi vi bili na maldivima pa kao sad plaza u laganasu je sranje.  ja sam obilazila i neke druge plaze ali vecinu vremena sam provodila na ovoj plazi,zato sto je stvarno smor non stop obilaziti druge plaze ma koliko lepe bile. ja vise volim da ne razmisljam kada cu se vratiti u sobu,nego da znam da mi je to blizu i da mogu da odem kad god hocu. kola na ostrvu su potrebna ali nisu i neophodna. po koji izlet preko agencije,bilo nase bilo grcke,odlazak do glavnog grada iz kog mozete otici na vecinu plaza autobusom,samo se treba malo raspitati.  to je sasvim dovoljno za vecinu turista pogotovo za nas omladinu koji smo tamo otisli i zbog plaza ali i zbog provoda.
takodje super je otici na cameo ostrvo pored laganasa,ulaz ne nesto tipa 5 evra sa picem a iz glavene ulice stize se za desetak minuta,tamo prave i vecernje zurke ali bolje je danju.
sve u svemu super je,ali stvarno ne preporucujem da se ide autobusom ma koliko da si izdrzljiv. vecina ljudi jos u srbiji pocne da se napija i ostatak puta povraca,pauze prave bas retko,mi smo imali mozda 4 ili 5 pauza za 25 sati i nisu nas pustali da izladjemo iz busa dok cekamo na granicama,tako da kad imas pauzu ne znas da li bi pre u vece ili da popusis cigaru.
engleza ima dosta non stop se maskiraju ali oni se provode i napijaju sami za sebe i stvarno nikome ne smetaju. . . . .
pozzz :D :D :D :D :chillpill: :chillpill: :chillpill:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
Pozz svima :wave:
Ove godine imam ponudu za jeftino ljetovanje i aranžman na Zakintosu, sad me zanimaju cijene hrane i pića po marketima i cijene po klubovima i lokalima pošto imam namjeru da se upuštam u provod, a ne u mir i tišinu
IP sačuvana
social share
Ne postoje glupi savjeti, postoje samo glupi ljudi što savjetuju.  .  .  .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Alcatel 
Cene su dosta skupe. Hrana nije nesto pa ni taj giros nije nista poseban isti ko u Beogradu da jedes. Palacinke sam jeo lose su dosta a skupe oko cetiri evra. Voda je isto skuplja,kao i sladoledi i sve ostalo.

Gledaj da odsednes u nekom hotelu. Ja gde sam bio u mazestiku tamo smo imali pice besplatno i alkoholno i bezalkoholno jeste da je koka kola bila neka gadna ali bar je pijes koliko hoces. Kokteli su bili dobri u tom hotelu isto pijes koliko hoces.

U klubovima je sve skuplje,a pivo neko grcko je malo jeftinije ne mogu da se setim naziva...imas dva striptiz bara al su skupi 20 evra da ti igra u krilu 15 minuta i ne smes ni da je pipnes a kamoli da je vatas i drpas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:52:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.