Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:30:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zahvalnost Kraljevini Holandiji  (Pročitano 2016 puta)
08. Jun 2011, 23:57:37
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Zelim ovim putem da iskazem svoju neizmernu zahvalnost bratskom holandskom Parlamentu,ovoj drzavi i njenim gradjanima na ukazanom nam nepoverenju u vezi clanstva u EU.Oni sami,kao i mi nismo svesni koliku i kakvu su nam uslugu ucinili ovom velicanstvenom,za mene  istorijskom odlukom.
Naime,mi ne ispunjavamo nikakve uslove za prijem jer je cela nasa vrhuska Vlasti toliko ogrezla u kriminal i korupciju,lopovluk i javasluk tako da su se najzad stekli uslovi da ih oteramo sa Vlasti..onako kako zasluzuju a svi mi veoma dobro znamo kako to zasluzuju i na koji nacin-govnjivom motkom.
Dalje,ova odluka Kraljevine Holandije ce nam pomoci da najzad stanemo na svoje noge time sto cemo poceti da radimo na sebi samima,da biramo ljude koji ce paziti i cuvati Drzavu za razliku od ove 10-godisnje obmane kojoj nas dosovci nesumicno izlazu.

Zahvalimo se svi Holandiji.Ne ustrucavajte se da napisete sve najruznije o postojecoj Vlasti jer oni to zasluzuju:

Braca Holandjani


HOLANDIJA
 KRALJEVSKA HOLANDSKA AMBASADA
 Simina 29
 Postanski fah 489
 11000 Beograd
 Tel. 3282-332; 3281-147; 3281-148; 3281-127
 Fax: 628-986 - bel@minbuza.nl
« Poslednja izmena: 08. Jun 2011, 23:58:58 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Jes ti pio danas nesto?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Jes ti pio danas nesto?

Ne,zasto to mislis?
Stojim,glavom i bradom iza svake svoje napisane reci.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 2610
Zelim ovim putem da iskazem svoju neizmernu zahvalnost bratskom holandskom Parlamentu,ovoj drzavi i njenim gradjanima na ukazanom nam nepoverenju u vezi clanstva u EU.Oni sami,kao i mi nismo svesni koliku i kakvu su nam uslugu ucinili ovom velicanstvenom,za mene  istorijskom odlukom.
Naime,mi ne ispunjavamo nikakve uslove za prijem jer je cela nasa vrhuska Vlasti toliko ogrezla u kriminal i korupciju,lopovluk i javasluk tako da su se najzad stekli uslovi da ih oteramo sa Vlasti..onako kako zasluzuju a svi mi veoma dobro znamo kako to zasluzuju i na koji nacin-govnjivom motkom.
Dalje,ova odluka Kraljevine Holandije ce nam pomoci da najzad stanemo na svoje noge time sto cemo poceti da radimo na sebi samima,da biramo ljude koji ce paziti i cuvati Drzavu za razliku od ove 10-godisnje obmane kojoj nas dosovci nesumicno izlazu.

Zahvalimo se svi Holandiji.Ne ustrucavajte se da napisete sve najruznije o postojecoj Vlasti jer oni to zasluzuju:

Braca Holandjani


HOLANDIJA
 KRALJEVSKA HOLANDSKA AMBASADA
 Simina 29
 Postanski fah 489
 11000 Beograd
 Tel. 3282-332; 3281-147; 3281-148; 3281-127
 Fax: 628-986 - bel@minbuza.nl

Mozemo se mi njima zahvaljivati koliko hocemo.
Srpski narod kao da je mazohisticki-sto ga vise vlastodrzac jebe to  ga ovaj vise pusta da radi sve prljavije poslove.
Tako da mi skoro necemo izabrati nekogaaa ko ce raditi za dobrobit Srbije vec ce narod i dalje nasedati oprobanoj retorici -za EU, prosperitet, za sve cime su im puna suta a nicega se ne pridrzavaju i kontru udare od  price.

Inace za inicijativu  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.77
mob
Nokia 
Svaka cast brate ...mada...nisu oni nikada ni mislili da nas "prime" u Eu...ali postujem, i ja se dakako radujem  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nije losa ideja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
SonyEricsson K750 on Linux
na pogresno mesto saljes pismo treba u Americku ambasadu Holandija je njihova zemlja...
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 2610
na pogresno mesto saljes pismo treba u Americku ambasadu Holandija je njihova zemlja...
Mozemo prosiriti spisak i na : SAD, Velika britanija, Nemacka,........nikakav problem.
Nijedna od njih  ne bi pravila problem da nikada ne udjemo u EU i slavili bi kada bi Srbija -kao suverena drzava prestala da postoji a njene sadasnje teritorije bile iscepkane i poklonjene  susednim drzavama.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Naravno stami da ne bi imali nista protiv,samo bi umesto tog prestanka postojanja  vise voleli jedni finu koloniju. Lepa lokacija,prijatna klima,hoce ljudi da rade za manje plate nedo igde,mozes da radis sta hoces. . . divota. Oni su navikli tako. . .
IP sačuvana
social share
Golf je najbolji nacin da se upropasti dobra setnja - Vinston Cercil
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:30:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.