Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:01:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zadovoljna uz retke orgazme?  (Pročitano 3688 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7
Citat
vođenje ljubavi za ženu je mnogo više od orgazma i fizičkog zadovoljstva. Mnogim ženama je bliskost i intima znatno bitnija nego samo fizičko uživanje, tako da im ni orgazam nije najbitniji, ne ako dobijaju bliskost i nežnost koje žele

Pa pazi,ali cemu seks onda.Ja se sa zenom mazim i bez seksa i to je neka vrsta uzivanja u dodiru i bliskosti.Mada seks po tvojoj logici onda i nije potreban.Mislim da to upraznjavaju zene koje nemaju dovoljno neznosti od svog partnera ...pa ono daj sta das,ili sam ja pogresno skapirao tvoj komentar? Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Da ne tupim mnogo- ja begam od takih... mene treba neka bre... ma znate vi sta...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7
Da ne tupim mnogo- ja begam od takih... mene treba neka bre... ma znate vi sta...  Smile Smile


Ha ha ha ha ha  e matori ..... Smile Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
Meni je uvek bilo interesantno,zasto devojke ne dozivljavaju redovan orgazam kao muskarci....Cemu onda sve to...Ako nema vrhunca..Jednostvano mi to nije jasno...Koji je razlog...? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja sam imao takvu jednu ali znam i druge koji su imali slicne. Ova moja je bila sa sela pa to njeni zatucali i nije htela da ima odnos pre puno;letstva. A u stvari je gorela jos od svohje sesnaeste. Pa onda prvi decko sa kojim je ista probala je bio vezan za maminu suknju i samo je lizao. Jednom se ona u parku ispisala i on je ladno polizao. Onda prvi koji je kresnuo to sve onako na juris, brzinu... I nju zadovoljiti je bilo vrlo zeznuto.

Slicna iskustva je i kod drugih. Pricam o stecenim osobinama a ne o ugradjenim po rodjenju. Inace Merilin Monro je bila kamena. Volela je da je zadovolje al je boleo cosak dal ce partneru da bude lepo. Zato su joj i pukli brakovi.

Jedna stara mudrost: muskarac prvo izadje iz postelje pa onda iz braka i zivota [ drug Tito, Peti Kongres SKJ]. Razmisljajte...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
ne mogu da verujem da su zene zadovoljne uz retke orgazme i tachka ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Sto? Zar nikad nisi bio zena?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neukusno je da govorim o svojim orgazmima,
ali znam da ženama pored orgazama(koji su definitivno poželjni i važni)još mnoge druge stvari čine da bi rekle:"to je bilo savršeno dobro vrijeme u krevetu."
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Meni je uvek bilo interesantno,zasto devojke ne dozivljavaju redovan orgazam kao muskarci....Cemu onda sve to...Ako nema vrhunca..Jednostvano mi to nije jasno...Koji je razlog...? Smile
razloga ima puno ; najvaeci razlog je taj sto im se partner ne svidja ili nisu bas zaljubljene
                         sebicni, neiskusni i smotani muskarci  nisu u stanju da zadovolje zene
                         i to sto je zenamam uvek malo, znaci one bas umeju da uzivaju Smile
Da ti Janaa onako ukratko , uprosti  Smile
A da su zadovoljne uz retke orgazme, bas i nisu Smile , meni drugacije kazu . Jadnice od vas takvih su navikle da ne ocekuju puno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Mehanika nije ista- kod muskarca je kljucan fiziki nadrazaj a kod zena psihicki... ne osecajni vec psihicki. Ona gore pomenuta u mojoj poruci me volela al sta vredi kad je bila malo osamarena... dobro to se posle popravilo pa je islo i do cetiri orgazma po odnosu... al jedno par puta je imala i rafale al ajd sad.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:01:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.