Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:16:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zabraniti sunećenje muslimanske dece  (Pročitano 10246 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC Wildfire S
Ćuti može i gore (dobro ajde, uvek može i gore).. imaš ti afričke arape (i još neke delove sveta) koji iseku malim devojčicama klitoris u ime religije. Osakate ih načisto.
Prekomerno krvarenje, ožiljak, neplodnost...

Jer... jebiga, bog to gotivi.
Zapravo, bog u principu obožava kad praviš što luđe stvari u ime njega.

Citat
Zabraniti sunećenje

Nikad se to neće dogoditi.
« Poslednja izmena: 05. Jul 2011, 21:29:32 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Sony xperia
Vidi, imao sam drugara u srednjoj skoli. Alatka odjednom zapela, kozica se uzjogunila i morao da ode na seckanje. Mislis da ga posle bilo briga ? Smiley Vazno alatka da radila punom snagom. To sto osecas kao religijski pecat ... preziveces.  Smile Kada pocnes da deljes, neces misliti na to.

Dosta stvari su usle u religijske postavke iz nasusne potrebe u zivotu. Npr. zamisli da Arapi nisu i ne peru guzu. Pa na onoj temperaturi u pustinji crvi bi im mileli po guzi. nakon nekog vremena to udje kao nasusna potreba. Pa je potrebno dosta vode za odrzavanje higijene. A ispod kozice se zna nakon nekoliko dana nepranja sakupiti masnoce. Pa to kada zasmrdi ... Ako se ne opere, dovodi do upale. A upala pa utice na kozicu da se sakupi, pa je bolno povuci je. A cesto i nemoguce. PA onda kod doktora za mast i vodicu. Smiley

Ja u vojsci, bili u nekoj vukojebini, 3 dana bez vode, samo u cuturici. Pa popijemo vodu, a onda pljuc pljuvacku u dlan i tako prali visulke. A zamisli kako je bilo u pustinjama pre 1000 god.

Tako, kazem ti, ima stvari koje su pod prinudom uslova zivota usle u obicaje, religiju, navike ... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
Ćuti može i gore (dobro ajde, uvek može i gore).. imaš ti afričke arape (i još neke delove sveta) koji iseku malim devojčicama klitoris u ime religije. Osakate ih načisto.
Prekomerno krvarenje, ožiljak, neplodnost...


o da, to sam malopre pročito na nekom sajtu kad sam pretraživo gugl  Smile  užas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 271
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
...
nego, šta misliš o tome da se zabrani obrezivanje dece iz religijskih razloga do 18-te godine, to mi niste rekli ni ti ni Anea  ni Shone Smile

Vidi druze, dzaba da ti bilo ko od nas ogovara sta mislimo o tome, kad od nasih misljenja nikakve vajde nema. Ti sigurno nisi jedini koji je obrezan u detinjstvu a voleo bi da nisi, ima takvih slucajeva jos. Ali takava zakon o zabrani obrezivanja dece dok ne postanu punoletni ne verujem da ce ikada bilo gde biti donesen. Cak i da neko nekad negde pokrene peticiju i krene u medijsku kampanju za tako nesto, krenula bi odmah i kontra-kampanja u korist obrezivanja dece...

Lako je meni da kazem da bih ja podrzao takav zakon, kada nisam musliman i potpuno mi je logicno da momak sam bira hoce li ili nece to da uradi kada odraste. Muslimani sigurno ne gledaju na to na isti nacin. Oni koji nisu zadrti vernici to ce uraditi i bez zakona, a oni koji su zadrti vernici, verujem da bi obrezivali svoju decu cak i kada bi se doneo takav zakon. Hocu da kazem tebi mozd moze da pomogne ovo sto ti je Anea napisala, a o zakonu je prilicno nesvrsishodno raspravljati...
IP sačuvana
social share
Rohirrim Charge
Forth, and fear no darkness! Arise, arise, Riders of Theoden! Spears shall be shaken…
Shields shall be splintered... A sword-day, a red day... and the sun rises! Ride now!
Ride now! Ride! Ride for ruin...and the world's ending! Death! Death! Death!
Forth Eorlingas!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Ne opterećuj se. Tvoji roditelji su uradili ono što su verovali da treba da čine, ne osudjuj ih.
Ta praksa te nije ni na koji način unazadila, čak ima i prednosti.

Smatram da se, ako je već neka religija priznata u državi, što je sa Islamom slučaj, ne treba mešati u običaje te religije.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Citat
lako je tebi da pričaš to kad nemaš nikakve veze sa najšugavijom religijom, pa te niko ne može povezati  
Вала што јесте- јесте.

Него које си националности? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Tako da ne opterecuj se time, vec pljuni u dlan i ... ziv bio Smiley

lako je tebi da pričaš to kad nemaš nikakve veze sa najšugavijom religijom, pa te niko ne može povezati  Smile  
nego, šta misliš o tome da se zabrani obrezivanje dece iz religijskih razloga do 18-te godine, to mi niste rekli ni ti ni Anea  ni Shone Smile

Kao sto rekoh.... danas se decacic ne obrezuju samo iz religijskih razloga, tako da... ako se brani obrezivanje iz verskih razloga, mora da se zabrani i iz drugih...
Sto dovodi do velikih problema...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
Cak i da neko nekad negde pokrene peticiju i krene u medijsku kampanju za tako nesto, krenula bi odmah i kontra-kampanja u korist obrezivanja dece...


naravno, ali treba razdvojiti medicinske razloge od religijskih. medicina to preporučuje zbog nekih bolesti koje se mogu navući seksualnim odnosima, ali roditelji (muslimani i jevreji) na prvom mestu obrezuju decu zbog religije a ne što se boje da će njihovo dete imati odnose sa 10 godina pa da ne navuče kakvu bolest.  Smile   tako da treba zabraniti da se to radi iz religijskih razloga, a medicinski su potpuno opravdani
« Poslednja izmena: 05. Jul 2011, 21:56:34 od FLR_111 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
Pozdrav

ja imam problem sa tim jer su me roditelji zauvek obeležili i dali mi muslimanski pečat sa tim  kad sam imao 4-5 godina ili možda manje ne sećam se, a pogotovo mi taj muslimanski pečat smeta od kad sam postao Ateista posle 18-te godine.  zato mislim da sve države sveta trebaju da zabrane sunećenje muslimanske dece do 18-te godine, a onda kad budu punoljetni neka sami odlučuju.  šta vi mislite o tome ? a inače generalno mislim da je sunećenje čista glupost  koja služi da bi se ljudi samo podelili na muslimane i hrišćane ništa drugo. 


batice da ti recem nesto,ti nikada nisi ni bio vernik,tako da nisi mogao postati ateista,a inace moje skromno mislejnje je da vera nije u obrezivanju penisa ili vagine vec duh postovanje iste,posto ti nikad nisi ni bio vernik a imas sada psihickih problema zbog nedostatka koze na tom mestu obrati se plasticnim hirurzima koji vrlo uspesno lece taj nedostatak
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 11.0.696.65
batice da ti recem nesto,ti nikada nisi ni bio vernik,tako da nisi mogao postati ateista,a inace moje skromno mislejnje je da vera nije u obrezivanju penisa ili vagine vec duh postovanje iste,posto ti nikad nisi ni bio vernik a imas sada psihickih problema zbog nedostatka koze na tom mestu obrati se plasticnim hirurzima koji vrlo uspesno lece taj nedostatak

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:16:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.