Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:53:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za Nislije  (Pročitano 2756 puta)
27. Maj 2013, 21:13:38
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Gde ima dobra pljeskavica da se kupi ? U manjim cevapcinicama/brzoj hrani vise ne lice ni na sta  Smile
Nije losa pljeska u kafanici "Srna" preko puta OS Dusan Radovic, ali moras da sacekas da ti spreme. Takodje, dobra je i kad se od komande podje prema Paliluli, ne odmah na cosku, nego malo kad se podje, s desne strane, ne znam kako se zove mesto. Ima li jos negde ili da prelazim na burek ? I nemoj da mi pominjete Zaplanjca  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
dok sam živeo tamo (mada ima skoro godinu dana) jeo sam na dva mesta, u to vreme su još bile koliko-toliko dobre, danas već ne znam... jedna je Pink Panter (kad se krene od Kalče ka Pravnom ona uličica, mada su im ćevapi malo bolji), druga je Mini vikend (beše se tako zove, na ćošku kod kružnog toka, kad se krene od pozorišta na gore)... jednom sam jeo i bile su solidne, u nekoj od ćevabdžinica pored tvrđave ka autobuskoj, ali ne znam tačno u kojoj... plus sam čuo za jedno dobro mesto na Beverli Hilsu, ali nikad nisam išao tamo, kažu da je dobro (ne sećam se imena)... inače je generalno teško naći dobar roštilj u Nišu, što mi je uvek bilo čudno obzirom da je to ipak Niš...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Samsung 111111
Brate ja jedem punjeno belo redovno kod zokija i nene i zadovoljan sam  Smile
A burek ako na njega prelzais samo cepaj u Srbijanku nikako u Brankovic.
A ima i jedna burekdzinica mnogo jaka
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Ekspres mali vikend ... ima ih vise po gradu, kazu svi da su dobri, ali ja nisam nesto mnogo odusevljen. Problem je sto se svi brzo pokvare ... ranije je Laf bio ekstra, poslednji put je pljeskavica bila jedljiva samo zahvaljujuci prilozima.
Mogu ja da uzmem belo, ali volim brate pljesku  Smile
A za burek, u durlanu, preko puta poste, jeo skoro, ekstra burek  Smile  Dobar je i u pekari Vlasinsko zrno, sa pavlakom, sunkom i kiselim krastavcicima.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2013, 21:27:36 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mhm, obično im je pileće meso ukusnije i boljeg kvaliteta nego mleveno (što lepo ne promene firmu u piletarnica), i kod zokija i kod lafa i kod ujka mikija (a ranije su imali dobre pljeske) i svugde... meni je bar bila jestiva u vikendu, ne zeleni se meso niti tera na povraćanje kao kod nekih (da ih ne navodim sad)...  a burek slabo jedem tako da ne mogu da pomognem tu Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Mali Vikend, kod Rajka, Pink Panter.
Mislim da su u centru najbolje na ovim mestima.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
Nisam jos jeo kod pantera, javljam utiske kad probam  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Javi, ja mozda treba da idem za neki dan.  Smile

Ja nemam primedbi na punjenu kod Zokija i Nene. Dobra mi je, mada sam uvek skoro uzimao po pola iste jer ne volim tortilju a u pogacicu mi taman nekako stane pola.  Smile

Inace za ovaj burek u Durlanu preko puta poste, dobar je. Imaju cak i burek sa pecurkama(makar dok ja ziveo tamo). Za pekare sam jeo dosta u MBN-u posto nemaju los izbor a zgotivio sam onaj njihov pica-burek ali sam pice obavezno jeo na jednom mestu tu kod "Pobedine" u jednoj ulicici. Ne znam da li i dalje rade ali si imao lepo i veliko parce pice za male pare.

Jos cekam da odem preko puta zgrade TV5(valjda tamo) gde mi dzoni preporucio u tu pekaricu da vidim sta imaju od peciva. Tad cu valjda da mogu da ti preporucim nesto sto se tice istih.  Smile

E da, imas kod Pijace jedno mesto od onih milion gde nemaju los izbor mesa i mesnih proizvoda. Bas tu na ulazu u pijacu...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
U Pink Panteru najviše volim pet ćevapa u somunu. Može da se naruči telefonom da spreme kako ne bi čekao da ih ispeku.
Tostovi su dobri u Kluzou na Dušanovom bazaru odmah pored semafora. Ima izbor od desetak njih. Takođe imaju odlične slane i slatke paličinke, velike su i ne štede na materijalu. Isto može da se naruči da spreme za one koje mrzi da čekaju.
Pre neki dan sam jeo parče pice kod Kalče na strani koja izlazi na Pobjedinu. Baš su velika i dobra. Mesto je relativno novo, nisam zapamtio ime.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Ja nemam primedbi na punjenu kod Zokija i Nene. Dobra mi je, mada sam uvek skoro uzimao po pola iste jer ne volim tortilju a u pogacicu mi taman nekako stane pola.  Smile

Jos cekam da odem preko puta zgrade TV5(valjda tamo) gde mi dzoni preporucio u tu pekaricu da vidim sta imaju od peciva. Tad cu valjda da mogu da ti preporucim nesto sto se tice istih.  Smile

meni mnogo kvrgave njihove pogačice, zube polomim dok je pregrizem Smile to one što ih oni zove presne, kako već Smile

jeste, preko puta TV5 Smile Smile

U Pink Panteru najviše volim pet ćevapa u somunu. Može da se naruči telefonom da spreme kako ne bi čekao da ih ispeku.
Tostovi su dobri u Kluzou na Dušanovom bazaru odmah pored semafora. Ima izbor od desetak njih. Takođe imaju odlične slane i slatke paličinke, velike su i ne štede na materijalu. Isto može da se naruči da spreme za one koje mrzi da čekaju.
Pre neki dan sam jeo parče pice kod Kalče na strani koja izlazi na Pobjedinu. Baš su velika i dobra. Mesto je relativno novo, nisam zapamtio ime.

potvrđujem, 5 ćevapa plus kugla kajmaka, to im je specijalitet + kutijica pomfrita s kečapom ako si ljubitelj Smile znam da su čak imali i neki paket, kao možeš da biraš pomfrit ili palačinku uz ćevape po nižoj ceni... sad sam ogladneo Smile
i za Kluzoa se slažem, sve im je dobro što prodaju, možeš da jedeš za ceo dan Smile mada sam ja više voleo da ne naručujem, ako imaš sreće ima šta da se vidi dok čekaš (if ju nou vot aj min) Smile

sad me podseti Makros, ima dobra picerija u onoj ulici koja iz Pobedine vodi baš ka onom kružnom toku, sa desne strane ulice, nisu klasične pice, ali su ukusne i hranljive... ali nema šanse da se setim imena, čini mi se da je bilo nešto ženskasto, tipa 'helou kiti' ili tako nešto Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:53:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.