Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:04:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 193 194
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za Nislije !!!  (Pročitano 96248 puta)
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
E si ti isao pre? Bio si aktivan...
Znam za ono svi na sneg, obicno bude na TV obavestenje neko, svakog vikenda se negde ide, ali to jos nije pocelo. Ali mislim da oni i van toga imaju neke akcije, organizuju se negde i idu... a posto sad imam vremena pa bi i ja isao negde da izblejim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung J7
/time capsule off

Jel misli neko da čisti ovaj jebeni sneg, koliko sam udesa izbegao/video.

Sramota za naš grad.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Ma djubre na sve strane....ali, da budemo iskreni, nije samo vlast za to kriva....i mi smo stoka!
KOoko sam puta video da nonsalantno bacaju djubre kroz prozor (par puta i ispred mog nosa, zamalo na glavu), setaju gradom i bez parodan ili pokusaja da se to ne vidi bacaju papirice, zvake, stapice i papir od sladoleda.

Sad zimi se bas lepo videlo....zgrade kod Margera, prekoputa pumpe. Ispred njih je jedan kao parkic i drvored, pa posto je zima nema lisca i na, bukvalno, svakom drvetu vise po 5-6 kese iz kojih je djubre ispalo, a one ostale da vise tu ko zna vec koliko.
I mozes da zamislis kako to izgleda...drvored, na svkome po 5-6 kesa, pa kad to vidis onako u nizu, sta drugo da kazes osim Mars, stoko!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Gde ces veceras, ce li se majes negde ? Brate cu udarim na neki alkohol pa cu upadam u Studio.
by Nemanja Petrovic Gera on Sunday, February 5, 2012 at 11:44am

U proseku, svaki drugi srednjoskolac zivi za petak i subotu. Kad se premori u skoli za pet radna dana, pa logicno, od svu muku, dodje mu da se napije za vikend. Najcesca pitanja sasvim normalnog srednjoskolca na facebook-u petkom i subotom najvise od sedam do devet uvece su '' ce li se majes negde veceras'' i '' Sta ce radis veceras'' . To su velika pitanja koja se postavljaju. To dovodi do velikog razmisljanja mladog gradjanina ovog grada da udari u razmisljanje. Sad dolazis u veliko iskusenje gde ces veceras, sta ce radis, dal ce se napijes... Ovde u nas grad, ako oces da ti ono bude bas najbolje, da vam kaze bata Gera, ce si izadjes ili u studio, ili u spark. Sve to zavisi gde vise volis da te izgaze ljudi, ako nemas rezervaciju. U spark ce te vise izgaze, zato sto nekako jebem li ga. Imam utisak kao da ljudi oce da te gaze be tamo. Dzabe si ti oprao patike, susio ih na radijator, oglancao ih da se sijaju kao arapsko dupe, to ti u spark ne pomaze. Tu cete izgaze pa makar im to bilo poslednje. U studio manje gaze. Mozda zato sto je diskoteka nekako puna stekova pa mozes negde da se ukoves gde te niko nece gura ili gazi ili mozda je sama po sebi meni ta diskoteka gotivnija pa nekako necu pisem nista lose. Dobro ima si i ona mane, ali to su manje vise falinke neke. Sad u ovom tekstu, moram da vam opisem, hteli vi to ili ne, ali cete da citate jer pouzdano znam da vecina citate sve sto napisem, opisacu vam moju omiljenu diskoteku u gradu. Svi dobro znate, studio nis, diskoteka za koju gera i previse napinje. Najveci merak mi je kad se napijem i upadnem u studio, udarim jos po neko pivo, i to mi dodje kraj. Sad, normalno da znam, da ce svi kazete, gledaj ga ovaj majmun, opet kenja za studio, usrao se tom diskotekom, vatreni petak su najbolje zurke, kurci palci, ali od toga nema nista. Ja to gledam kao vrsta ljubavi, dal sam zaljubljen u hostese, konobari ili mozda u one sto ostavljaju jakne, jebem li ga, ali gotivnija mi ta diskoteka.

Svaki izlazak u studio mi je napinjanje u poslednje vreme. Zajebao sam da ostavljam rezervacije, mnogo me napinju za '' ostavite racun molim vas ''. Pa nemoj da me molis uopste!!! Imaj u vidu da sam sto posto svratio na rulet pre diskoteke i postoje dve mogucnosti. Ili sam izgubio sve pare ili sam uzeo mnogo pare. Najcesce ovo prvo.

Da se vratim ja na diskoteku. Jos na ulaz ako vidim da ima ljudi, to je dobar znak, znam da ce bude puno i da mora bude neko poznat da se ubacujemo. Prvo me pretrese onaj gorila na vrata, izpipa me za sve pare, i svaku zurku sve vise i vise. Pa napeo me vise. Osecam se tako nekad, kao da sam albanski separatista i da imam cetiri kila dinamita obavijenog oko sebe. Ima da odstampam neku majicu sa natpisom '' I am not fucking terrorist'' i da kad me pretrise, u toj majici normalno, onako se namestim da vidi majicu da ima nesto na umu. Pa ljudi bre, sve ja to razumem, ali mani se vise da me pipkate. Cim zavrsim za gospodinom gorilom, odmah prelazim na na onu gospodjicu ratni zlocinac. Pa to mi se vise svidja. Zensko ti pocepa kartu, ne kao u spark onaj celavi neuspeli abortus. Cim te posle muskarca navata zensko to je dobro. Ne kao u spark, treba prodjes kroz petsto muskarca da bi uso u klub. Sad zavrsavas sa njom, icepala je kartu, i obavezno stilom Vlade Divca, ubacujes ostatak karte u onu kantu pored. To radis iz razloga da ako je napolje mnogo hladno, da se zgrejes na onu njihovu grejalicu sto duva. Nema jaca stvar. Upadas u studio i nalices na hostese. Iskreno u sve sam zaljubljen. Ono nije humano. Resio sam, jednu od sve one cu ozenim, pa makar mi to bilo poslednje. Pa gde bre, valjda ce pristane jedna od sve. Al' zajebao sam se, pre hostese prvo mora ostavis jaknu. To je mnogo tezak poso u studio. Redovno mi one dve gospodje kazu da nema mesto. Pa nisu svesne da ja znam cerku od jedne od njih. Kad saznaju, ima me mloe da ostavim jaknu. Ali ajde, neka sad, neka ostane ovako. Onda dodje hostesa, jedna od sve one. Najvise volim kad dodje ona trsava, u nju sam najvise zaljubljen, pa kad te pita, imas li rezervaciju, a ti onako je pogledas, pa se mislis, ma zenio bi te majke ti ga i voleo bi te. Al jebiga, klosar si klasican, nemas rezervaciju, i sta drugo da se radi. Ali opet, ne bezis od toga da si zaljubljen. Mislim da to postaje od onoga jos ako kao raniji srednjoskolac, onako pubertetlija u zelenom statusu, krenes da izlazis u studio. Tad cim ih vidis kad udjes u diskoteku, kako sede na one crvene fotelje i prekrstile noge, odma padas u nesvest i shvatas da si se zaljubio. E mene to prejebalo. Mozes da biras, oces sa ravnom kosom, oces sa trsavom, oces one farbane. Od sve sorte ima. Kad prestane ta ljubav, tj gledanje hostese, upadas u diskoteku. U poslednjih nekoliko meseci, mozda ove sezone, kad upadnem, i kad vidim ljude u diskoteku, obuhvati me neko razocarenje. Sve neki kriminalci i nafurane seljanke od po petnest leta. To me malo iznapinje, tj malo vise. A u vip mi se ne ulazi jer gore je provod nekako vestacki. U vip su ti iskreno sve seljaci i seljanke po meni. Izlaze samo da bi bili vidjeni, i da bi se prokurcili nesto. Sve mi se cini da se prepucavaju ko ima vise pare i ko je doveo bolje devojke u separeu. Poenta im je da se slikaju i da se svi nabiju u taj legendarni vip. Imam utisak kao da ne shvataju poentu izlazka i poentu provoda. I da, ljudi, vi niste vip osobe, nemoj da se palite nesto, samo tako se zove deo diskoteke. Stanes negde, ustekas se u nekom zajebanom delu diskoteke i krenes da pijes pivo. Najcesce je to ili za sank ili na stepenice. I studio, i spark i sve diskoteke su preterale malo sa onim ribama sto prodaju one ''koktele''. One ribe su se utrpipovale nesto, i misle da su uhvatile boga za muda. E pa lepe dame, niste postale poznate i niste sad nista bog zna sta mnogo dobre, samo ste promoterke i iste ste kao sto ste nekad bile.

Sve u svemu, diskoteka je ludilo. Nekako se najprijatnije osecam tamo. Provod je ekstra, osoblje je ekstra, sve je nekako u fullu. Pozdravljam puno onog konobara sto sluzi dole crvene separee, on je kralj, likcina, legenda.

Ne znam sta je to, ali jednostavno ta diskoteka mi je nekako urasla u srce, nekako mi je sve ok tamo.

Mozda je to jednostavno ljubav prema diskoteci ili nesto vise.

Znam samo jedno, kad me neko pita gde cu veceras, redovno mu pricam ''Brate cu udarim na neki alkohol pa cu upadam u Studio''.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 1100
Koлико му је Студио платио за овај текст? Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung XYZ1004
 Smile

'Bem li ga, ali sam ga preuzeo sa FB profila menadzera (ili sta vec) Studia   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Samsung s3
ks, ks, ima li "nas" jos?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Nokia 6120c
Pa kako se uzme...ja sam pola pola recimo.
Ako prezivim jos 2 dana infuzija...recimo da sam 3/4 tu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 193 194
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:04:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.