Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za mame: kako da što jeftinije a što lepše obučete maturante?  (Pročitano 6708 puta)
01. Apr 2012, 11:44:56
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
Browser
Safari 534.52.7
Da pričamo o omiljenim brendovima koji su stigli u Srbiju! Šta drugo da se radi po ovakvom danu. Vetar, hladno, a 1. april! A stižu mature!!!
Htela sam da pomognem onim mamama koje ne znaju da šiju (kao što ni ja ne znam!), a nemaju vremena za svojeručne ntervencije ne bi li od običnog odevnog komada napravile neobičan i maturski (kao što ni ja nemam vrmeena jer rmbam i rmbam i nema kuća-posao, nego posao-posao!!). Dakle, moj sin je maturirao (osnovna škola) pročlog maja. Skoknula sam do Budimpešte i sina za maturu u H&M-u obukla za 110 eura: sako (beli, šmekerski), šešir (beli sa pepita trakom), šal (sivi sa tamno sivim i crnim tankim prugama, tanak pamuk!), majica (crna sa belim ispisom napred (kao četkom, super izgleda) - 110 eura!!! Ako znate bolje - javljajte da rzmenjujemo iskustva!!! Doduše, moj omiljeni brend tek stiže u Beograd, u septembru. H&M. To je švedska robna marka koju Švedi izgovaraju HO EM. Ima škarta, ima kiča, ima plastike, ali ima i da se nađe za male pare da se obučeš da izgledaš ko milionče dinara (da baš ne bude - dolara ; )

Čujem da se H&M definitivno otvara i u Begd-u i to u Ušću ali u spetembru. Do tada predlažem pančevački AVIV Park. Nedavno sam prošla kroz Pančevo i pala na teme! Išla sam na stari buvljak, nedelja, tamo može da se nađe heklani stolnjak za 500 dinara i takve stvari. Pa svećnjak od pre 150 godina, srebrni, za 250 dinara. LUDILO. Uglavnom, u povratku vidim sa leve strane kao tržni centar i skrenem da piškim da prostite. I ukapiram da SVE radi: Njujorker, Uradi sam, GOLDEN ROSE, JYSK, O/M (Turska marka, sasvim ok)... Kupim podmetače za stolice (175 dinara!!!!) i maskaru i rumenilo za 510 dindzi kod GOLDEN ROSE. I nekako sam se BAŠ lepo osećala. E pa "Njujorker" je kao stvoren za jeftinu kupovinu. Po cenama jako liči na HM, ali njihova casual i sportswear linija. Za maturu fino mežete da sredite i ćerke i sinove za ne veliki novac.

Ako neko ima iskustva za podeliti da čujemo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
H&M i NewYorker su ista kineska pijaca kao i Terranova. Kvalitet robe je isti kao kod Kineza.

Istina je da sva tri brenda imaju svoje svetle momente, tj. može da se nađe nešto pristojno (imam džemper iz Terranove koji mi traje već 3 godine, kaput iz NewYorkera koji traje isto toliko), ali sve teže i teže. Jedino mi je tragikomično što mi voršipujemo ovaj krš koji stiže iz Evrope gde se i tretira kao krš, ali šta ćeš... zemlja trećeg sveta. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.109
mob
Apple iPhone SE 2020
U H&M se najvise isplate dve stvari: majice i carape... covece... to je oprano milion puta... i jos izgledaju kao nove...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.52.7
H&M i NewYorker su ista kineska pijaca kao i Terranova. Kvalitet robe je isti kao kod Kineza.

Istina je da sva tri brenda imaju svoje svetle momente, tj. može da se nađe nešto pristojno (imam džemper iz Terranove koji mi traje već 3 godine, kaput iz NewYorkera koji traje isto toliko), ali sve teže i teže. Jedino mi je tragikomično što mi voršipujemo ovaj krš koji stiže iz Evrope gde se i tretira kao krš, ali šta ćeš... zemlja trećeg sveta. Smile

Ajde sve, ali H&M nemoj da mi diraš. Švedski brendić bre, brendić ko lutkić. Baš se nađe lepih stvari i kvalitetnih. A evo nam stigao i C&A u Pančevo, da se poFalim. Manja gužva nego kod beogradskih kompija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Juce sam po gradu videla odela za 3500 dinara. Lepa moderna mladalacka odela u svim bojama. Kais 700 dinara.Cipele -patike ili nesto ozbiljnije u Metrou za 1500 dinara. Uopste nije skupo. Svaki butik je spustio cene svestan danasnje situacije.
Posebno pantalone 1400 -2200.
Posebno kosulja 700 -2500

Nista strasno niti preterano.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ajde sve, ali H&M nemoj da mi diraš. Švedski brendić bre, brendić ko lutkić. Baš se nađe lepih stvari i kvalitetnih. A evo nam stigao i C&A u Pančevo, da se poFalim. Manja gužva nego kod beogradskih kompija.
Kad sam u Milanu ušla u H&M, koji je u samom centru grada, došlo mi je da sedem na sred prodavnice i plačem. Svuda oko mene poliester, smrad kao da sam ušla kod Kineza. Na kraju sam kupila set šarenih drvenih narukvica da imam za uspomenu, izašla napolje i obećala da se više nikad neću tamo vratiti.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Italijani...

Ja sam kupovala u Ceskoj i Austriji.. i sve je bilo kao pod konac... i poprilicno kvalitetno, posto evo... pored tih carapa, kupila sam neke pamucne majice... koje su do sada oprane i isprane... i trista cuda... nema nijedne rupice, nisu posivele... i tako dalje...

Jbg.. samo treba citati etiketu... ja ne kupujem nista sto nije pamucno, bez obzira da li je u pitanju H&M ili Zara... ili nesto sto je high end...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.52.7
Bilo ludilo!!!
Mož da verujete da su Izraelci opremili stanove bivšim štićenicima "SPomenka", Doma za deci bez roditeljskog staranja. To vam je ono, kad odrastu, kad se izskoluju, odlaze iz domova i dalje o njima niko ne brine. Sem Pancevaca, he he ; )
Jeca Tomasevic pevala bolje engo ikad. Deca ludovala, skakala po onim providnim loptama sa kojima "hodaju po vodi", cu probam da uvezem fotku.
Uglavnom come to Pancevo. 18 novih brendova: C&A, DM, LILLY, OVS, DexyCo, TIMEOUT, Lisca, The GATE, Cipelino, Sport Vision...pored brendova koji su već tu kao New Yorker, Deichmann, Takko, Fox fashion, H&O....
Svakid an od 10 do 22.

E pa ne umem da ubacim fotku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


A love is in the air

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 20
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Ericsson 
Nema maturske veceri u restoranima  Smile
IP sačuvana
social share
A love is it the air, when i looked at the you
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung GT-S7580
Ja se spremio za maturu..
Bilo lepog popusta u gradu.  Smile Sve sam nas'o jos mi samo patike fale..  Smile Necu i to..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.