Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:33:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Your browser will be unsupported soon  (Pročitano 3328 puta)
19. Feb 2010, 11:48:09
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Od juce, na Youtubu se pojavljuje ova poruka:



E sad, zanima me, u kom smislu ce browser biti nepodrzan, da li ce starije verzije browsera biti u mogucnosti pristupiti video sadrzaju ili ne?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ne verujem da ce biti skroz nepodrzan, ali polako ce da krenu sa izbacivanjem starih verzija browsera
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
nije da moras bar te verzije da koristis - ja imam Firefox 3.5 i ne javlja mi te poruke, ali ti koristis Firefox verziju 2, sto je ipak malo matoro, pa ne bi bilo lose preci na neko noviji.
inace, ne smeju preko noci nista da izmene,jer bi preko noci izgubili prevelik broj korisnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.302.3
Pa ovo i jesu ''preko noci'' izmenili...jer ako izbaci poruku koju je @Raven prilozio, ne mozes otvoriti klipove na youtube-u, odakle je i doticna poruka.  Smile
Microsoft je skoro objavio da ce uskoro (ne secam se tacnog datuma) ugasiti potpuno podrsku za IE6 koji nazalost vecina i dalje koristi.
Microsoft je takodje objavio da ce za koji mesec poceti sa distribucijom Ballot Ekrana kroz update windowsa koji omogucuje korisniku da odabere neki drugi web browser (to je zbog suzbijanja monopola).
Sto je jako dobra i korisna stvar, pogotovu za one konzervativce koji ni ne znaju da drugi browseri postoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Pa ovo i jesu ''preko noci'' izmenili...jer ako izbaci poruku koju je @Raven prilozio, ne mozes otvoriti klipove na youtube-u, odakle je i doticna poruka.  Smile
Microsoft je skoro objavio da ce uskoro (ne secam se tacnog datuma) ugasiti potpuno podrsku za IE6 koji nazalost vecina i dalje koristi.
Microsoft je takodje objavio da ce za koji mesec poceti sa distribucijom Ballot Ekrana kroz update windowsa koji omogucuje korisniku da odabere neki drugi web browser (to je zbog suzbijanja monopola).
Sto je jako dobra i korisna stvar, pogotovu za one konzervativce koji ni ne znaju da drugi browseri postoje  Smile

видиш... умеју и они понешто паметно  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa ovo i jesu ''preko noci'' izmenili...jer ako izbaci poruku koju je @Raven prilozio, ne mozes otvoriti klipove na youtube-u, odakle je i doticna poruka.  Smile
Raven koristi Firefox v2, a verzija 3 je izasla 17. juna 2008.
Dakle, javlja mu jer od juna 2008 (ili jos i ranije) do danas nije updejtovao browser, sto je nekih godinu i po dana. Ako je to "preko noci", onda ja ne znam gde ti živiš, jer ni na Severnom polu noć ne traje godinu i po.
« Poslednja izmena: 24. Feb 2010, 07:49:19 od fgtra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.302.3
Pa ovo i jesu ''preko noci'' izmenili...jer ako izbaci poruku koju je @Raven prilozio, ne mozes otvoriti klipove na youtube-u, odakle je i doticna poruka.  Smile
Raven koristi Firefox v2, a verzija 3 je izasla 17. juna 2008.
Dakle, javlja mu jer od juna 2008 (ili jos i ranije) do danas nije updejtovao browser, sto je nekih godinu i po dana. Ako je to "preko noci", onda ja ne znam gde ti živiš, jer ni na Severnom polu noć ne traje godinu i po.

hahahaha bistar si, nema sta...al zamalo!
Posto vidim da ti nije bilo tesko da nadjes inf. kada je izasla firefox 3, daj mi informaciju kada je izasao IE 7, 8?
A ponovicu samo jos da je od skoro nemoguce sa IE 6 otvarati klipove na youtube-u a uskoro nikakvo pretrazivanje po netu nece biti moguce...
« Poslednja izmena: 24. Feb 2010, 20:15:26 od Bazuka Jo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa ovo i jesu ''preko noci'' izmenili...jer ako izbaci poruku koju je @Raven prilozio, ne mozes otvoriti klipove na youtube-u, odakle je i doticna poruka.  Smile
Raven koristi Firefox v2, a verzija 3 je izasla 17. juna 2008.
Dakle, javlja mu jer od juna 2008 (ili jos i ranije) do danas nije updejtovao browser, sto je nekih godinu i po dana. Ako je to "preko noci", onda ja ne znam gde ti živiš, jer ni na Severnom polu noć ne traje godinu i po.

hahahaha bistar si, nema sta...al zamalo!
Posto vidim da ti nije bilo tesko da nadjes inf. kada je izasla firefox 3, daj mi informaciju kada je izasao IE 7, 8?
A ponovicu samo jos da je od skoro nemoguce sa IE 6 otvarati klipove na youtube-u a uskoro nikakvo pretrazivanje po netu nece biti moguce...
Hoćeš da kažeš da je IE8 izašao pre manje od 6 meseci, a ti stvarno živiš na Severnom polu, pa ti je to bilo preko noći?  Smile

PS
Internet Explorer 8 - March 19, 2009.
Internet Explorer 7 - October 18, 2006.
Internet Explorer 6 - August 27, 2001 i bliži je prošlom veku nego Youtube-u, čudo da uopšte išta otvara, a ne Youtube...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.322.2
mob
Tel.Me Your.Number
Bazuka ne se*i

Kad budeš došao u situaciju da ne možeš da otvoriš YT biće ti napisano žašto. A taj koji još uvek koristi IE6 treba da se nauči da je to zastareo program i da može da se prebacio na drugi uz par klikova na Next.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Nesto mi se bas ne rastaje od ove verzije. Taman kad sam je uredio kako treba u about-config-u... Firefox 3 mi se cini prespor, ako dodje stani-pani, prebacujem se na Operu...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:33:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.