Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:30:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XP SP3 spreman za proizvodnju  (Pročitano 12485 puta)
24. Apr 2008, 16:31:57
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14



Microsoft je objavio da je Service Pack 3 za Windows XP spreman za proizvodnju da bi se izašlo u susret OEM proizvođačima i poslovnim korisnicima. Chris Keroack, rukovodilac proizvodnje pri Microsoft-u izjavio je da će finalni Service Pack za Windows XP biti dostupan počevši od 29. aprila preko Microsoft Downoad centra. On je u svom izlaganju naveo i da će kompanija sačekati malo pre nego što omogući da se SP3 preuzme preko Automatic Updates, a kao glavni razlog za ovakvu odluku navodi se nedavni debakl sa Windows Vista SP1. Ključne karakteristike Service Pack 3 su Management Console 3.0, novi Windows Installer 3.1, update Wi-Fi zaštićenog pristupa i druge.



Izvor: IT-svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Iznenađenje! SP3 za XP odgođen




Nakon toliko čekanja,  Microsoft pronašao bug

Ovu vijest jednostavno moramo staviti u "ne možemo ni zamisliti da je to moguće" kategoriju. Nakon godina čekanja da Microsoft izbaci Service Pack 3 za Windows XP, baš kada je spreman za download, Microsoft ga povlači iz distribucije.

Service Pack 3 je od danas trebao biti dostupan za download, a Microsoft je u posljednjem trenutku pronašo problem, koji smatra dovoljno ozbiljnim da u nekoliko sati prije dolaska sve otkaže.

Problem je izgleda u Microsoft Dynamics Retail Management Systemu, poznatom kao RMS. RMS često koriste srednje i male firme i prema izvještaju, problem kompromituje ili ruši RMS. Kako aplikaciju ne koristi mnogo Windows XP korisnika, nije nam jasna odluka da se SP3 povuče iz prodaje, jer se na tom projektu radilo najduže u povijesti Microsofta.

Vijest o odgodi izdavanja Service Packa 3 za Windows XP će sigurno razljutiti mnoge korisnike koji na njega čekaju dugo vremena. Prema Microsoftovom postu, plan je staviti filter da bi se spriječilo da Windows Update nudi Service Pack 3 za download na sisteme koji rade na Dynamics RMS-u.

Microsoft je također otkrio da isti problem ima i nedavno predstavljen Windows Vista Service Pack 1. Microsoft tvrdi da se rješenje problema sa Dynamics RMS-om već testira i da će uskoro biti završeno. 

U međuvremenu, Microsoft upozorava Dynamics RMS korisnike da ne primjenjuju Service Pack 3 za XP ili Service Pack 1 zar Vistu, dok ispravka ne bude dostupna. Dynamics RMS korisnici koji su već primijenili ova dva SP-a, trebaju kontaktirati Microsoftu korisničku podršku za dodatne informacije.

Microsoft je također upozorio da korisnici ne downloaduju Service Pack 3 za XP sa linkova van Microsofta. Ovi linkovi za SP3 su za Technet i MSDN pretplatnike, ne za ostale korisnike.

Microsoft je također zaustavio distribuciju Service Packa 1 za Vistu zbog problema sa RMS-om. 



Izvor: itx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Сви уз Христа-против комуниста !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 728
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
IP sačuvana
social share
I am combatanat, militant, struggler, revolutionist! Who are you?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5

Ma svaka cast sto je ovo finalni service pack 3. Nema ga jos ni na microsoftovom sajtu ali ga zato ima na majorgeeks... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung i5700 + D880
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Iznenađenje! SP3 za XP odgođen






Problem je izgleda u Microsoft Dynamics Retail Management Systemu, poznatom kao RMS. RMS često koriste srednje i male firme i prema izvještaju, problem kompromituje ili ruši RMS.   



Izvor: itx

Znaci to nas ne treba da interesuje, a ovaj sa majorgeeks-a i ovaj sto je postavio Falzone je isti i odlican je. Ispitao ga je moj prijatelj koji je admin expert za komp. na cod2, cod4 i na jos nekim igrama i uopste testirao ga je do besvesti i rece mi instaliraj i ne brini. Za sada mi komp odlicno radi, brze za nijansu nego sa sp2.
« Poslednja izmena: 02. Maj 2008, 18:25:57 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia E75
Instalirao sam ga i ja i jos sam podelio kod nekoliko njih iz drustva i niko se nije pozalio na nista,bilo ke par komentara u fazonu da im komp radi isto i da nevide nikakve promene,meni je za sda sve ok,jos ga maltretiram i testiram i sve lepo radi,sto je po meni i bitno.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Il Diavolo_

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5691
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia -.-
jeli jos uvjek nije izaso na microsoftovoj stranici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Сви уз Христа-против комуниста !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 728
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

Ma svaka cast sto je ovo finalni service pack 3. Nema ga jos ni na microsoftovom sajtu ali ga zato ima na majorgeeks... Smile

Nemaš ti pojma majorgeeks rules
IP sačuvana
social share
I am combatanat, militant, struggler, revolutionist! Who are you?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
E neka si mi rekao. Oni imaju microsoftova izdanja koja jos nisu izasla. Extra. Wink



Znaci to nas ne treba da interesuje, a ovaj sa majorgeeks-a i ovaj sto je postavio Falzone je isti i odlican je. Ispitao ga je moj prijatelj koji je admin expert za komp. na cod2, cod4 i na jos nekim igrama i uopste testirao ga je do besvesti i rece mi instaliraj i ne brini. Za sada mi komp odlicno radi, brze za nijansu nego sa sp2.

Pozdravi prijatelja i pitaj ga zasto pod beta verzijom service pack-a 3 ne radi dobro snmp i programi koji skupljaju trepove, zatim RRD alati. Zatim dosta servisa i programa koji sluze za nadgledanje.

Dakle, dok se ne pojavi zvanicna, a ne beta verzija i majkrosoftovi eksperti kazu da je to beta verzija, u narodu poznata kao "probna" verzija, ja nikome ne preporucujem instalaciju.

To da ti racunar radi brze, nema apsolutno nikakve veze sa service packom 3, 80% sp3 se odnosi na bezbednost racunara i na sigurnosne zakrpe. Ostalih 20% na removal tool, installer, i slicne trange frange. Na majkrosoftovom sajtu, njihovi ekperti tvrde da se nece osetiti nikakvo poboljsanje koje ce korisnici da primete, a tebi racunar poceo da radi brze? Smiley

Bez uvrede ali je zanimljivo da admin eksperti testiraju sp3 na cod2 i cod4. Zaista nisam cuo to do sada.
« Poslednja izmena: 03. Maj 2008, 04:09:39 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:30:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.