Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:06:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XP SP3 spreman za proizvodnju  (Pročitano 12425 puta)
Jet set burekdzija


Il Diavolo_

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5691
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia -.-
moze li link za sp3.imam malih problema u nalazenju
pa ako imas sp2 nemoras skidat sa nekih sajtova nego samo skines sa microsofta update sp3 i instalirati ono sve samo .nije veliki update samo moras imati sp2 ja mislim sve zadnje update to ti je nekih 100-njak mb i onda update-jus na sp3(oko 70 mb)
btw.ja sam sinoc uradio update na sp3 i evo gledam nema nekih znacajnih poboljsanja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 189
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat: ivicaspas link=topic=336737. Msg5379497#msg5379497 date=1210277953
imas na prethodnoj strani postavio sam link za preuzimanje, znaci skini sp3 on je oko 316 mb i instaliraj na komp, jednostavno je. Instalacija traje oko 15-20 min. Ima samo exe fajl i na njega klikni. A ovaj iso fajl (drugi) se reze na disk on je butabilni ali nisam skidao i neznam kakav je, mozda neko ko zna da ti kaze za njega. Znaci to su sve zakrpe za windows do sada i ako nisi do sada abdejtovao windows, sada je prilika da to uradis sa ovom instalacijom.
jos me jedno interesuje taj sp3 od 316mb sto je exe kad ga instaliram ako mi se nesto nesvidja ili nije uredu dali mogu da ga obrisem i kako mislim gde ce biti instaliran
izvinjavam se za velika slova



[Edit by filip93: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 10. Maj 2008, 13:59:46 od filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Problematični SP3 za Windows XP 




 Prilikom instalacije Windows XP Service Packa 3 određenom broju korisnika dešava se da racunar završi u stanju beskonačnog rebootovanjan, odnosno neprestanog rušenja i ponovnog pokretanja sistema.

Problem prvenstveno pogađa korisnike sistema temeljenih na AMD-ovim procesorima, ali zabelezeno je i određen broj slučajeva u kojima se problem pojavio i na racunarima temeljenim na Intelovim procesorima.

Detaljan opis problema može se pronaći na blogu Jespera Johanssona, bivšeg upravitelja programa za sigurnosnu politiku u Microsoftu, a tamo se mogu pronaći i informacije kako rešiti problem.

U Microsoftu su potvrdili kako su svesni postojanja problema te kako trenutno rade na njegovom rešavanju. Takođe su naglasili kako svi korisnici Windowsa XP koji naiđu na probleme prilikom instalacije SP3 mogu kontaktirati Microsoftovu službu za korisnike radi dobijanja odgovarajuće podrške.

U nevezanoj izjavi Microsoft je objavio i kako korisnici koji instaliraju SP3 za Windows XP više neće moći vratiti se na Internet Explorer 6 ukoliko su instalirali IE7.




Izvor: bug
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
Hoce li taj Microsoft jednom u zivotu izdati neku zakrpu ili skup zakrpa, a da ne dodje do cestih zaglupljivanja sistema... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
Ja ovo cudo ne instaliram barem u narednih mesec-dva, dok (i ako) se ne resi sve ovo. Secam se da i kad se SP2 izdavao da u prvim danima nisu preporucivali njegovo instaliranje.
« Poslednja izmena: 12. Maj 2008, 12:18:51 od M.C. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ni ja ... izbacio mi je kao win update ali nema sansse  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Problemi sa XP SP3



Microsoft je okrivio proizvođače računara za probleme koje korisnici doživljavaju nakon update-ovanja Windows XP operativnog sistema sa SP 3. Microsoft u dokumentu koji je objavio istog dana kada i SP3 navodi da problem koji se ogleda u nemogućnosti pokretanja operativnog sistema i beskrajnom restartovanju je uočen i prilikom predstavljanja XP SP2 2004. Dalje u saopštenju Microsoft navodi da je izdao direktive za OEM proizvođače u kojima naglašava da oni na računare instaliraju orignalne image Windows XP operativnog sistema na koji se zatim primenjuje SP3. Problem se može dogoditi i ako se originalni Windows XP SP1 Sysprep image kreira na Intel baziranim računarima.



Izvor: IT-svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Сви уз Христа-против комуниста !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 728
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
SP 3 sa majorgeeks-a neki od 544MB i neki System Preparation tool za SP3,možda on reši problem  Smile

 Microsoft Windows XP Service Pack 3 Build 5512 Final ISO
http://www.majorgeeks.com/Microsoft_Windows_XP_Service_Pack_3_d4323.html

Windows XP Service Pack 3 Deployment Tools
http://www.majorgeeks.com/Windows_XP_Service_Pack_3_Deployment_Tools_d5958.html
IP sačuvana
social share
I am combatanat, militant, struggler, revolutionist! Who are you?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Il Diavolo_

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5691
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia -.-
ja sam instaliro i  preko microsoftovog update-a i jos uvjek nemam nikakvih problema   Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 20:56:01 od hariso1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Bivši radnik Microsofta popravio XP SP3 reboot bug




Čovek koji je radio za Microsoft kao sigurnosni menadžer je osmislio alat za otkrivanje i popravljanje PC-a koji imaju problem "neprestanog gašenja i paljenja" ako su updateovani na Windows XP Service Pack 3 (SP3).

Jesper Johansson, koji sada radi za Amazon.com, objavio je link na tool juče na svom blogu, i time prestigao svog bivšeg poslodavca i Hewlett-Packard u otkrivanju rješenja.

Johansson koristi 16K VBScript pri provjeri da li PC radi na AMD-ovom procesoru i ako je to slučaj, pregleda Windows registar da bi otkrio da li je driver za Intelove mašine namješten na load opciju. Ako jeste, dobijete i opciju onesposobljavanja.

Korisnici mogu pokretati skriptu sa komandne linije.



Izvor: itx
« Poslednja izmena: 17. Maj 2008, 10:14:10 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:06:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.